Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 292123 razy)
masster11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jupika Ej Mada Faka!

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08 Stycznia 2012, 18:02:08 »
Wow.... Manelag podziel się z nami informacjami na temat nowych miast. ;D Czyżby nie podmieniały starych?Czekam z niecierpliwością na tego moda i życzę POWODZENIA!


IP: Zapisane
Moja babcia by była DUMNA!!
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 13 Stycznia 2012, 18:05:36 »
jak zwiększysz ilość miast to będziesz miał szacunek wielu.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 13 Stycznia 2012, 19:10:02 »
Więcej miast? To oznacza więcej jednostek, a ja lubię nowe stworzenia :). Czekam na dalsze wieści i życzę powodzenia oraz determinacji.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 13 Stycznia 2012, 19:24:56 »
tylko żeby to skończyło lepiej niż wog 3.59 (team sie rozpadł) i szybciej niż hota (3lata!).


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 15 Stycznia 2012, 22:10:25 »
tylko żeby to skończyło lepiej niż wog 3.59 (team sie rozpadł) i szybciej niż hota (3lata!).

Sie nie martw, premiera latem 2012, nie jest to aż tak wielki projekt, żeby prace przy nim się dłużyły niemiłosiernie

A jeśli chodzi o więcej informacji o samym projekcie:
1/ Pojawią się zupełnie nowe jednostki
2/ Miasta ważne pod kątem fabularnym (np. Galard) będą miały swój unikatowy wygląd i nie tylko wygląd na mapie jak i w ekranie miasta. Pojawią się zupełnie nowe metropolie.
3/ Każdy gracz otrzyma "formularz" na którym znajdą się wszystkie dodatkowe misje i nagrody za ich wypełnienie. Gracz, który zrobi je wszystkie otrzyma dostęp do różnych ciekawych materiałów związanych z dodatkiem (np. tapety na pulpit, szkice koncepcyjne, nutowy zapis utworów) oraz do specjalnych modów-bonusów oraz jednego scenariusza premiowego, będącego prequelem głównej mapy Księgi Czarodzieja.
4/ Dziesiątki obiektów na mapie przygody: wielkie posągi, rzeźby i statuy; gigantyczne kwiaty, grzyby i drzewa; innowacją w stosunku do właściwej gry będzie pojawienie się żyjącego świata (np. wokół gigantycznych drzew latać będą leśne duchy, motyle, czy ptaki).
5/ Pojawi się także Znamię Krwi- nowy mechanizm zależności między bohaterami, funkcjonujący na zasadzie portalu, ale o tym opowiem dokładniej przy pewnej postaci.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 15 Stycznia 2012, 22:16:07 »
Fiu, fiu....dużo obiecujesz. Mimo to wiem, że jesteś w stanie takiego moda wykonać, nie bez parady jesteś czarodziejem modów. Widzę, że planujesz zrobić z Herosa swoistą Krainę Czarów, wykorzystać bajkowy potencjał grafiki na maxa...odważne.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 16 Stycznia 2012, 16:27:14 »
Podczas gdy ludzie zachwycają się modami dodającymi 1-3 nowe jednostki albo takimi które co prawda dodają dużo nowych rzeczy ale psują jeszcze więcej już istniejących, w końcu ktoś robi coś naprawdę porządnego!

Bez urazy do Uzurpatora ale jeszcze nie zaciekawił mnie na dobre żaden z modów-scenariuszy do tej gry z tego względu że nie wszystko było dopracowane, część rzeczy była nieschludna co mnie odstręczało. Ale ten projekt... Aż się dziwię że taki mały jest odzew na tawernie, uważam że Księga Czarodzieja to świetny pomysł!

Poza tym że jest to genialny pomysł, to widać że wszystko jest starannie dopracowywane i przemyślane oraz gra nie straci nic na wartości po jego zainstalowaniu. Nie sądziłem że kiedyś to powiem ale nie mogę się doczekać aż ten mod powstanie.

Naprawdę, jestem pod wrażeniem - takich modów powinno być więcej, ba ludzie powinni brać z tego przykład mimo że jak na razie niewiele jest zaprezentowane. Czekam na dalsze newsy! Powodzenia!

Wiem że na razie większość jest tylko obietnicami ale mogę z pewnością zaufać że mod zostanie dokończony a to co już jest napawa optymizmem.

(screeny też ładne i schludne - ekrany wczytywania? - tylko czcionka jak dla mnie jest nieczytelna a szkoda)


« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2012, 16:31:33 wysłane przez Mantykor » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 16 Stycznia 2012, 17:22:00 »
Cytuj
5/ Pojawi się także Znamię Krwi- nowy mechanizm zależności między bohaterami, funkcjonujący na zasadzie portalu, ale o tym opowiem dokładniej przy pewnej postaci.

Coś mi tu trąci Shaikanami ze Spellforce 2 :P
Jestem tego punktu własnie ciekaw, jeżeli będzie to działać tak jak myślę to może być ciekawie.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 16 Stycznia 2012, 17:27:12 »

Coś mi tu trąci Shaikanami ze Spellforce 2 :P
Jestem tego punktu własnie ciekaw, jeżeli będzie to działać tak jak myślę to może być ciekawie.

Grałem w Spellforce 2, ale nie za bardzo pamiętam, o czym mówisz. Nie opieram się na tej grze w zasadzie w niczym. :P

A dzisiaj kolejna postać, tym razem znana już graczom Heroes V: Razzak.

W Księdze Czarodzieja poznamy go z trochę innej strony niż przedstawia to biografia. Oprócz tego Razzak będzie całkiem nową postacią, to znaczy, ten właściwy z H5 będzie nieruszony.



IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 16 Stycznia 2012, 17:47:11 »
I dodaj w opcjach zmiane czcionki tego rekopisu, sory za Brak polskich znakow ale pisze z iphona a tam nie ma.


« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2012, 19:26:19 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 16 Stycznia 2012, 18:00:58 »
W SF2 Shaikanie mogli się wzajemnie przywoływać więzami krwi właśnie o ile nie walczyli, mogli się również ożywiać ale ot już nie do tej gry :). Jakoś tak mi się skojarzyło z 5 punktem to.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 17 Stycznia 2012, 13:22:37 »
Mógłbyś pisać opisy bohaterów dodatkowo w poście bo tej czcionki wręcz nie da się przeczytać.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 17 Stycznia 2012, 17:49:26 »
E tam, wystarczy pomyśleć trochę ;P
Poza tym u mnie działa mit o tym iż wystarczy rozpoznać literę pierwszą i ostatnią by wiedzieć co tam jest napisane.
Poprzednich biografii nie czytałem ale ciekawa jest opcja wstawienia swojego komentarza na temat bohatera. Jest to ryzykowny zabieg ale ciekawy :)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 17 Stycznia 2012, 20:25:36 »
No tak, ale niektóre słowa są do siebie podobne i nie da się nieraz zrozumieć, nawet wywnioskować z sensu zdania.

Co do moda- życze powodzenia.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 18 Stycznia 2012, 15:47:09 »
A ja jestem na Menelaga zły, że nie publikuje aż tylu informacji na Sercu Ashan ;)
Podziwiam was - tyle roboty, a jeszcze obowiązki (szkoła etc.). Good luck :D

Edit: @Menelag - na Sercu Ashan, czyli na stronie Serce Ashan, nie na temat moda Serca Ashan ;D


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2012, 06:57:47 wysłane przez Lord_Krzyzowiec » IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry