Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co robicie z niechcianymi prezentami (Czytany 3303 razy)
clusatro25



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« : 30 Czerwca 2017, 13:16:20 »
Wiecie co... tu już nawet niekoniecznie mi chodzi o to że prezent się nie podoba. Po prostu mam niektóre prezenty-przedmioty, które źle mi się kojarzą. Np jak tylko spojrzę na tą rzecz to chcąc nie chcąc przypominają mi się osoby która mi ją dały, a które źle wspominam i źle się zaczynam czuć. Kurde wyrzucić jakoś nie mam sumienia... Schować na dno szafy ? Oddać komuś ? Jakoś tak chamsko bym się czuja jakbym miała to robić, a jednocześnie jak się na to patrzę to od razu wracają wspomnienia i zaczyna mi się robić zwyczajnie niedobrze...


IP: Zapisane
DanielaGawa



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Marca 2018, 11:56:51 »
Daj spokój, po co się męczyć? Jeżeli prezent wywołuje u Ciebie takie uczucia to ja bym na Twoim miejscu się go pozbyła. Oddaj go komuś kto będzie się z niego cieszył :) odczujesz ulgę a przy okazji komuś sprawisz radość


IP: Zapisane
Naprawdę ciekawy tekst o trądziku młodzieńczym: https://poznajsevolium.pl/tradzik-mlodzienczy/
Michu123



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Marca 2018, 13:12:44 »
Ja też miałem takie prezenty, spakowałem je w pudło i wyniosłem na strych . Po latach jak czasem tam zaglądnę to emocje już opadły , a został fajny kawał historii.


IP: Zapisane
melania



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Lipca 2018, 14:24:24 »
Ja zazwyczaj po prostu gdzieś chowam, nie potrafiłabym np sprzedać albo komuś oddać :/


IP: Zapisane
perv
Havola

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Marca 2023, 09:19:32 »
Jeśli to ciuchy, to najchętniej odsprzedaję na vinted :)

_____________________________
https://osrodeknowezycie.pl/


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry