Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Multiplayer w HVI - problemy, pytania, dyskusja (Czytany 37989 razy)
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 08 Sierpnia 2012, 21:22:21 »
Cholera, mam dosyć grania z noobami. Wszystkie gry, które przegrywam to przegrywam z powodu desynchronizacji... Piszcie do mnie na tawernie na priv to się zgadamy. Nie bawię się w babysitting więc proszę porządnych graczy. Rasa zupełnie dowolna.

P.S. Tak, to jest zaproszenie do gry multi :D
P.S. 2 Może któryś z moich dawnych pogromców? Kaviore, Dr Watson, Zodiak?


« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2012, 21:24:22 wysłane przez Rozkurwiciel » IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
EruIluvatarAnor

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 16 Października 2012, 16:31:37 »
Witam, czy jest możliwość przekazywania itemków w multi H6? Chodzi mi głównie o Broń Rodową, bo pewna osoba chce mi dać jedną z nie dostępnych normalnie w tej chwili.


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 16 Października 2012, 19:52:19 »
Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Raczej nie ma. Gdyby była taka możliwość, pewnie już dawno na tawernie powstał by temat do handlu.


IP: Zapisane
cacor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 29 Listopada 2012, 15:21:48 »
Witam, również z tym mam problem.
Czy byłbyś uprzejmy podzielić się tą wiedzą z nami??
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 29 Listopada 2012, 18:04:45 »
Cytuj
Witam, również z tym mam problem.
Czy byłbyś uprzejmy podzielić się tą wiedzą z nami??
Pozdrawiam

Z czym, to zostalo poruszone kilka problemow



IP: Zapisane
cacor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 30 Listopada 2012, 11:01:52 »
Cytuj
Witam, również z tym mam problem.
Czy byłbyś uprzejmy podzielić się tą wiedzą z nami??
Pozdrawiam

Z czym, to zostalo poruszone kilka problemow

Przepraszam, moje niedopatrzenie...

Mam również problem z save'ami w grze wieloosobowej przez Internet - dokładnie taki sam przypdek jak u Lysolka.
Jestem w kontakcie z Ubisoftem, ale oni również nie wiedzą w czym problem.
W jednym z postów, kolega Lysolek pochwalił się, że znalazł rozwiązanie we własnym zakresie. Przyznam, że miłoby było, gdyby informacją, w jaki spoób to zrobił, podzielił się :)

Wiadomość doklejona: 01 Grudnia 2012, 11:07:44
No dobra,
I ja się zgodzę z przedmówcą Lysolkie, że jeśli masz liczyć na kogoś, licz lepiej na siebie. Problem ze znikającym save'ami w trybie multiplayer  rozwiązany:

Zapisanych gier nie można otworzyć z pozycji "wgraj grę" tylko należy poszukać odpowiedni scenariusz (ten który zapisaliśmy) i w momencie kiedy tworzymy grę należy zmienić w przewijaku (prawy górny róg) z gry "standardowej" na "wczytaj grę".
Banalne?
Tak, ale nawet w Ubisofcie tego nie wiedzą!
Tak więc juz sam sobie oceniłem poziom przygotowania merytorycznego ludzi pracujących w pomocy technicznej....
Pozdrawiam resztę użytkowników



« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2012, 11:07:44 wysłane przez cacor » IP: Zapisane
m0rt89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 07 Grudnia 2012, 05:16:11 »
Witam. Mam jeden egzeplarz gry razem z DLC. Razem z narzeczoną lubimy razem pograć.... czy na jednym keyu mozemy grac przez ten cały Conflux??


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 10 Grudnia 2012, 06:39:52 »
Nie, przez Conflu nie da się grać w multi na jednym keyu, ale przecież macie Hot Seat ;P


IP: Zapisane
Derneth

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 06 Stycznia 2013, 15:18:27 »
Mam problem odnosnie grania przez Ubi.com a dokladniej ujmujac nie wiem skad wziac ten caly kod. Czy moglby mi ktos pomoc? Probowalem z kolega rowniez hamachi ale niby jestesmy w jednej sieci niby wszystkie zapory powylanczane wszystko fajnie ale on nie widzi gry stworzonej przezemnie. Mam wrazenie ze problem lezy po jego stronie poniewaz nie wysyla on zadnych pakietow danych na hamachi. Czy jest jakies rozwiazanie tego problemu?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 06 Stycznia 2013, 16:45:11 »
Przenoszę do poprawnego działu...


IP: Zapisane
NamelessOrder

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 07 Kwietnia 2013, 21:15:25 »
Hej,

mój pierwszy post na tawernie :)

Chciałbym się zapytać czy jest jakiś czas w tygodniu kiedy wy gracie w trybie multi???

Ja głównie gram duele (chyba to jest przetłumaczone jako walki) i powiem szczerze, że czasami a właściwie prawie zawsze ciężko jest znaleźć przeciwników.

moj uplay nick: ZergRusher


/Edytowany 08.04/
Sry za zamieszczenie powyższego postu w niewłaściwym dziala ale zauważyłem, że dział multi jest praktycznie martwy.



« Ostatnia zmiana: 08 Kwietnia 2013, 18:34:49 wysłane przez NamelessOrder » IP: Zapisane
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 18 Maja 2013, 12:02:58 »
Witam.

Czy w trybie Hot-Seat nabija się exp dla broni rodowych? Chce z kolegą pograć na max. Broniach Rodowych, a w Kużni nie ma niektórych broni rodowych.


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
Loczek xD

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 10 Czerwca 2013, 22:16:51 »
Mam problem, ponieważ chcę grać multiplayer z innymi ludźmi,(Znudziło mi się granie z komputerem) ale gdy wchodzę do jakiegoś pokoju wyskakuje mi nagłówek, że mam "niezgodną wersję gry".Co robić?Mam poziom platynowy.Nie mam dodatku "Cienie mroku" czy jakoś tak.Grę kupiłem w Empiku podstawową wersję z Dodatkami "danse makabre" i taka jedna z Hackiem. Proszę pomocy.



IP: Zapisane
Kokom2012

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 23 Czerwca 2013, 23:05:57 »
Mam problem, ponieważ chcę grać multiplayer z innymi ludźmi,(Znudziło mi się granie z komputerem) ale gdy wchodzę do jakiegoś pokoju wyskakuje mi nagłówek, że mam "niezgodną wersję gry".Co robić?Mam poziom platynowy.Nie mam dodatku "Cienie mroku" czy jakoś tak.Grę kupiłem w Empiku podstawową wersję z Dodatkami "danse makabre" i taka jedna z Hackiem. Proszę pomocy.

Jeśli wciąż masz ten problem to normalnie ściągnij patch-a 2.1 a potem 2.1.1 powinno pomóc /na oficjalnych forach Ubi podało linki/


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 25 Października 2013, 21:40:00 »
Cześć. Jesli ktoś chciałby pograć online z totalnym nowicjuszem- ze mną, to proszę pisać - andre94nt, moja wersja to complete edition, czyli z shades of darkness spatchowanymi.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry