Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
blad (Czytany 6345 razy)
danielosq1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 11 Sierpnia 2016, 19:12:26 »
witam ostatnio kupilem moja ulubiona czesc gry Heroes IV ale po zakonczeniu instalacji pokazuje mi sie okienko z napisem: "Please login with administator privilegs and try again". dodam ze mam windows 10. prosze o pomoc i wyrozumialość, z gory serdecznie dziekuje.


IP: Zapisane
Adig

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Sierpnia 2016, 19:45:30 »
A próbowałeś uruchomić jako administrator?


IP: Zapisane
danielosq1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Sierpnia 2016, 21:41:17 »
tak, moze na innej stronie to moge napisac, macie jakies iine strony gdzie ktos sie tym rzetelnie zajmie?



« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2016, 14:40:46 wysłane przez danielosq1 » IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Sierpnia 2016, 20:55:18 »
Jest kłopot z uruchomieniem HIV na nowych Win. Szukacj ,,how to open Windows xp game on Win 10". Takze na heroescommunity.com


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13 Sierpnia 2016, 12:46:40 »
Racja, więcej info znajdziesz na anglojęzycznych stronach, musisz pogooglać.

A gdzie kupiłeś? Warto pamiętać, że na gogu gry są zawsze przystosowane do najnowszych systemów i tam nie ma wątpliwości, że uda się uruchomić. Jak Ci bardzo zależy to https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_4_complete - niestety tylko po angielsku.

Right Click on yourgame.exe > Properties > Compatibility > Execute with a resolution of 640x480 - spróbuj tego.


IP: Zapisane
danielosq1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14 Sierpnia 2016, 12:22:02 »
zamawiałem z tej strony https://www.bol.com/nl/index.html.   robilem tam jak pokazywali na filmikach co zrobic gdy dana gra nie dziala na windows 10 ale nic nie przynioslo upragnionego efektu. zainstalowalbym starsza wersje systemu ale wtedy strace gwarancje poniewaz kupilem laptopa 2 tyg temu z originalnym 10. dzieki sprobujer poczytac na innych forach moze cos sie uda zrobic. a ten link strony z kupna gry to skad pewnosc ze ta akurat bedzie dzialac?


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 14 Sierpnia 2016, 14:13:43 »
a ten link strony z kupna gry to skad pewnosc ze ta akurat bedzie dzialac?

Platforma gog (good old games) charakteryzuje się tym, że sprzedaje "przerobione" starsze gry, przystosowuje je do dzisiejszych systemów. Chyba że problem leży po Twojej stronie, wtedy pewnie nawet gog nie pomoże.

A próbowałeś prawy przycisk myszy na ikonę gry > właściwości > zgodność > uruchom w rozdzielczości ekranu 640x480?

Ewentualnie  prawy przycisk myszy na ikonę gry > właściwości > zgodność > uruchom ten program w trybie zgodności z windows xp?


IP: Zapisane
danielosq1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 15 Sierpnia 2016, 17:39:22 »
tak probowalem, probowalem nawet przez coomand propt kumpel informatyk mi tak doradzil jednak wedlug niego W10 ma jeszcze za duzo errorow i moze to dlatego. ok dzieki byc moze kupie ja z tej strony o ktorej piszesz jednak na razie musze ochlonac co nieco ale predzej czy pozniej wroce do tej gry bo jest nie zastapiana, pozdrawiam ;)


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 20 Sierpnia 2016, 10:01:38 »
Tak jest dużo z tym problemów. Próbuj. Ja tam mam xp i zero na szczęście takich kłopotów. Warto trzymać stare :-)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry