Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might & Magic Heroes III HD Edition (Czytany 28461 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 11 Grudnia 2014, 14:55:22 »
Cytuj
Ciekawe czy wtedy powstałyby intra do AB i SoDu[...]
Przecież Ostzre Armageddonu ma swoje włąsne intro - inna sprawa, że w ogóle nie odzwierciedla ono fabuły, bo to stara wersja, sprzed bojkotu krótkowzrocznych przeciwników Forge. x]

No i nie traćcie nadziei na "odnowione" dodatki - wszak Ubi może je wypuścić jako DLC za niewielką cenę 9 dolarów i 99 centów. x]


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 11 Grudnia 2014, 14:59:10 »
Przecież pisali, że nie mają kodów więc dodatków ma nie być :P

Oj tam krótkowzroczni przeciwnicy. Po prostu dla SF miejsce jest w M&M a nie HoMM - to moje zdanie.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 11 Grudnia 2014, 15:05:57 »
Ale to nie jest "Magia i Moc Bohaterów" tylko "Bohaterowie Mocy i Magii". x] Skoro w danym uniwersum od ponad 10 lat (naszego czasu) jak najbardziej istniało więcej niż tylko elementy sci-fi, to jak najbardziej mają miejsce w serii pobocznej. Jak najbardziej można ich nie lubić czy uważać mieszanie konwencji za złe, jednakże spieranie się, że mają czy nie mają tam miejsce jest po prostu, hm, nietrafne.

Mi się nie podoba wiele rzeczy, które Metzen&Co. wyczynili z Warcraftem po Katakliźmie, jednakże nie mogę zaprzeczyć, że trzymali się zasad stworzonego przez siebie świata i pozostali w granicach, które sami wytyczyli. :)


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 12 Grudnia 2014, 23:31:54 »
Muszę przyznać, że widmo odnowionego H3 prezentuje się nadzwyczaj ciekawie i jest to mój absolutny must-have w dniu premiery. Więcej, bardziej oczekuję tego niż "normalnej" kontynuacji serii. Przykra jest ta afera z pogarszaniem wyglądu grafiki z 1999 (a raczej z powodu zręcznej manipulacji), bo różnica jakości modeli z 1999, a 2014 jest wyraźnie widoczna bez dodatkowych, zbędnych zabiegów.

Jakoś specjalnie nie jest mi żal braku dodatków - na kampaniach mi nie zależy, a za Wrotami Żywiołów nie będę płakał...

Pozostaje jeszcze jedna kwestia - multiplayer. Czy można liczyć na nowe serwery, jakąś zręczną, współczesną wyszukiwarkę? Oznaczałoby to koniec zabawy z hamachi, czy gamerangerem.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 13 Grudnia 2014, 01:54:41 »
Pozostaje jeszcze jedna kwestia - multiplayer. Czy można liczyć na nowe serwery, jakąś zręczną, współczesną wyszukiwarkę? Oznaczałoby to koniec zabawy z hamachi, czy gamerangerem.
Generalnie zdaje mi się z tego co wszyscy mówią, że właśnie chodzi o nowe serwery. Bo tak to ludzie by stwierdzili mech, po co to. Szkoda tylko, że jako, iż na steam to gra będzie wymagać cały czas online, nie tylko w multi. Bo to byłaby jedna z tych gier, w które baaardzo chętnie bym pograł jak mi net padnie przypadkiem.

Cytuj
Przykra jest ta afera z pogarszaniem wyglądu grafiki z 1999 (a raczej z powodu zręcznej manipulacji), bo różnica jakości modeli z 1999, a 2014 jest wyraźnie widoczna bez dodatkowych, zbędnych zabiegów.
No to jest niestety przykre, że Ubi próbuje nas tak w balona próbuje robić. Zwłaszcza, że jak mówiłeś różnica widoczna, bo i modele w wyższej rozdzielczości, to i chwilami lekko tam zmieniają, jak w przypadku pioruna Tytanów, który w wersji HD będzie ciemno niebieski, w porównaniu do poprzedniego o zabarwieniu pomiędzy białym a jasno niebieskim z tego co pamiętam.

Generalnie chyba największym błędem będzie to podłączenie do sieci, no i w związku z tym jak stanieje to i tak się chyba nie zdecyduje, a wezmę na Originie lub w Empiku, gdzie tu czy tu będzie taniej, bo choć Empik ma części 1-4 to 1 mnie nie interesuje, 2 mam w domu, 4 też, a trójkę mogę zdobyć tu i tu.


« Ostatnia zmiana: 13 Grudnia 2014, 03:22:45 wysłane przez Murlok Męcik » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 13 Grudnia 2014, 09:53:50 »
Cytuj
Szkoda tylko, że jako, iż na steam to gra będzie wymagać cały czas online, nie tylko w multi.
Nie bój płetwy, Steam nie korzysta z systemu POA. Jak utnie Ci sieć, to możesz go po prostu włączyć w trybie offline i grać w singlu w te gry, które na to pozwalają. Nawet w Dotę 2 możesz wtedy zagrać z botami. ;)

Chyba, że Ubi to jeszcze pod swój cudny UPlay podepnie. Ale wtedy spróbujemy zbojkotować jak niegdyś nasi "przodkowie" Forge'a i zobaczymy, czy gigant nieporównywalnie większy od 3DO się ugnie. x]


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 13 Grudnia 2014, 10:09:18 »
Nie wiesz jak bardzo się oszukujesz. Serwery doty to leżą i kwiczą więc propsy :P


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 13 Grudnia 2014, 10:25:07 »
Nie wiem, nie gram w gry ludzi którzy okradają Blizzarda.

Nie żebym darzył miłością bandę Metzena, ale lepszy swój diabeł niż jakiś parowy potwór z zaworem na potylicy. x]


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 13 Grudnia 2014, 18:40:01 »
Cytuj
Chyba, że Ubi to jeszcze pod swój cudny UPlay podepnie. Ale wtedy spróbujemy zbojkotować jak niegdyś nasi "przodkowie" Forge'a i zobaczymy, czy gigant nieporównywalnie większy od 3DO się ugnie. x]

Uplay również posiada tyb offline ;)
 W szóstce co prawda można było zapomnieć o wszelkich dodatkach w postaci synchronizacji zapisów, dynastii czy osiągnięciach ale po co to komu? W trójce zresztą takich cudów nie będzie więc czy na steamie czy na uplay nie powinno być problemu z grą bez neta. Sam się za odnowioną wersję gry którą już posiadam za taką cenę nie skuszę. Grafika dla mnie nie ma znaczenia, a MP też mi nie potrzebny bo nie używam :)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 13 Grudnia 2014, 18:50:16 »
Cóż Ubi zgapiło od konkurencji formę odświeżania klasyków i padło na trzecią część sagi wyniesioną do rangi bóstwa i wzoru dla innych części.
Modele fajnie zrewitalizowali i prezentują się fajnie choć szkoda że tylko vanilla będzie w HD ale jak poczują kasę to zaginione kody źródłowe SoDa i AB też doczekają się wersji HD i poźniejszego Hg Gold Edtion. Cieszę się że to będzie chodziło na tabletach bo będę mógł się pobawić w tego klasyka, jedynie co u mnie budzi wątpliwości to SteamWorks i aby gra nie potrzebowała "must online".

@Hellsu
Wątpię że podepną grę pod Uplay, jeśli w nadchodzącej części zrezygnowali z tej doopnej platformy swojej. A co do tych DLC to po 5€ puszczą lub więcej ;D


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 18 Grudnia 2014, 11:27:08 »
Rzeczywiście, jest info o Steamie... dla mnie to niezbyt wesoła informacja. Ogólnie jestem przeciwnikiem wszystkich platform typu steam, uplay, orgin itd. Tylko muli to komputer i utrudnia grę uczciwym graczom, którzy zdecydowali się zapłacić za produkt. Cóż, trzeba będzie się przeprosić ze steamem - taka okazja wymaga wyrzeczeń :P Miło będzie zobaczyć długaśną listę serwerów i multum graczy pogrywających w kultowe H3. Mam też nadzieję, że na dniach zobaczymy więcej materiałów i informacji, bo na chwilę obecną jest dosyć skromnie (z drugiej strony nad czym się tu rozwodzić?).

Swoją drogą, chętnie zobaczyłbym wyższe rozdzielczości i nowe serwery do H4 - wtedy byłbym w siódmym, ósmym i dziewiątym "nerdowskim" niebie :P W przypadku "czwórki" nie trzeba nawet nic odnawiać, tylko rozdzielczości i serwery, bo czasem ma się ochotę na partyjkę z homo sapiens, a o graczy na gamerangerze (w przeciwieństwie do H3) jest czasami ciężko.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 18 Grudnia 2014, 14:44:32 »
Cytuj
Rzeczywiście, jest info o Steamie... dla mnie to niezbyt wesoła informacja. Ogólnie jestem przeciwnikiem wszystkich platform typu steam, uplay, orgin itd. Tylko muli to komputer i utrudnia grę uczciwym graczom, którzy zdecydowali się zapłacić za produkt. Cóż, trzeba będzie się przeprosić ze steamem - taka okazja wymaga wyrzeczeń :P
Przyznam szczerze, że długo się wzbraniałem przed Steamem i innymi ale obecnie to jest bezsensowne. Większość gier wymaga połączenia z jakąś platformą. Ubi ma Uplay, EA Origin, Blizz Battle.net, był też na szczęście ś.p. Games for Windows Live, no a większość produkcji i tak korzysta ze Steama. Przyznam szczerze też przy okazji, że ten ostatni to najmniejsze zło i wbrew pozorom niesie duuużo korzyści. Mnóstwo gier na wyprzedażach, prawdziwych, nie tak jak zwykle co lekko zmieniają ceny, dają napis "promocja" i niby wielka zniżka. Do tego steam jest najbardziej stabilną i sprawiającą najmniej problemów z wymienionych platformą (mi ani razu nie sprawiła problemu), a do tego dzięki grach na koncie jak przy każdej platformie growej nie musisz się bać, że trzeba będzie kupić coś jeszcze raz przez zniszczenie nośnika. No i ogólnie Steam jest największą bazą produkcji, a nie ogranicza się do jednej marki. Jedyne czego się obawiam, że dadzą to H3 w HD na steamie z obowiązkiem online. Z jednej strony obecnie powszechna praktyka, z drugiej strony przy takiej sprawie jak remake jest to duży minus, więc liczę, że nie spróbują tego typu głupot.

A co do H4 to dla mnie pomysł byłby super, choć mam H4, to fajnie byłoby pograć taką wersję HD, bo uwielbiam oprawę graficzną tej części sagi (no i samą grę naturalnie też :D), więc zobaczenie jej w wyższej rozdzielczości byłoby miłe.


« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2014, 14:53:18 wysłane przez Murlok Męcik » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 21 Grudnia 2014, 11:50:33 »
A ja teraz wystąpię jako hater, Ubi robi skok na kasę jak tylko może, jedyna praca jaką włożą w tą grę tak naprawdę, to wynajęcie kilku ludzi którzy w photoshopie poprawią jednostki. Byłbym za taką grafiką gdyby była robiona metodą twórców 3D->2D tylko zrenderowane do wyższych rozdzielczości, w tej chwili gra robi się cukierkowa, jednostki i budynki tracą szczegóły i realizm który dominował w tej części. Gdyby Ubisoft naprawdę chciał się przypodobać starym fanom, odświeżył by w ten sposób 2 część gry do której taka grafika pasuje, jednak zdają sobie sprawę, że nie jest ona tak popularna więc chcą jak najmniejszym kosztem, zarobić jak najwięcej na 3 części. Nawet ogłosili, że nie mają się zamiaru postarać odtworzyć AB (mogli by też zmienić koncepcje na złe zakończenie MM7 i wprowadzić Forge :3) i SoDa, wykorzystają tylko to co mają i w co mogą ingerować.


IP: Zapisane
0Vegeta_plus0

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Grudnia 2014, 16:09:42 »
Ludzie przecież każdy może sobie poprawić teksturki w gimpie oto pokaże przykład poprawiłem Hydrę jak w Heroes III HD pokazane na zwiastunie tylko ma 3 głowy.I skopiowałem z gimp i wkleiłem do paint i zapisałem w formacie .jpg i Sorka, że byle jak zrobiłem nie miałem za bardzo czasu zrobić.


« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2014, 15:32:01 wysłane przez 0Vegeta_plus0 » IP: Zapisane
Morghur

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 08 Stycznia 2015, 10:38:28 »
Jestem ciekaw co z tego będzie, ale znając życie, by normalnie pograć trzeba będzie mieć iPada i iOS, bo na Andku będzie tragedia. Moi kuzyni zamierzają sobie kupić, Ja chyba poczekam na recenzje i opinie, bo nie chce kupować w ciemno - chociaż kusi mnie, jako fanatyka Heroes 3 :-)


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry