Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepszy kawałek muzyczny w HIII (Czytany 15482 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 21 Stycznia 2011, 18:13:23 »
Muzyka w tej grze, akurat mnie nie zachwyciła, uważam że to jest jej wada. Gra miała jak dla mnie dwa dobre kawałki:
-Stronghold- kojarzący się z wiosną w jej rozkwicie, niezwykle pozytywna i miła dla ucha. Szczególnie fragment od 1:18 do 2:00 mi się spodobał.
http://www.youtube.com/watch?v=pQeLs9TX2JA
No i muzyczka po ukończeniu kampanii/scenariusza jest majestatyczna, pozytywna, taki hymn dla bohatera.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Lutego 2011, 23:09:18 »
Oczywiście najlepszym kawałkiem muzycznym jest główne menu.
Jeśli chodzi o zamki to:
1. Necropolis - ten klimat, taki mroczny, w ogóle aż ciarki przechodzą,
2. Rampart - Świetny kawałek i oddaje klimat zamku jakim jest Bastion. Lasy, łąki, polany
3. Stronghold - genialny, potężny i taki pompatyczny kawałek.
Z pozostałych są świetne:
1. wygranie bitwy
2. AI 0,1
3. Defend Castle
4. Lose Combat
5. Combat 3,4


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 05 Lutego 2011, 11:46:53 »
Oczywiście najlepszy z najlepszych Stronghold :), ale całość muzycznie mocarna. Jak dla mnie akurat najlepsza muzyka ze wszystkich części, jest w "trójce".
http://www.youtube.com/watch?v=fmCwz9zf01I


IP: Zapisane

Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 05 Lutego 2011, 11:58:27 »
Moim skromnym zdaniem najlepszy kawałek muzyczny w heroes 3 to muzyka z Cytadeli (http://www.youtube.com/watch?v=EsYjN4wFw4o&feature=related) a szczegolnie najlepszy moment od 45 sekundy- przynosi na myśl wygraną bitwe, chwałę, glorie, honor!
Wymiata ;]


IP: Zapisane
Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 06 Lutego 2011, 12:02:30 »
Owszem, ten kawałek jest jak najbardziej niesamowity. Ale zwróć uwagę na to, że w niewielkim stopniu oddaje klimat zamku. Czy taka "chwała, gloria i honor" pasują do lizardmenów, wywern czy hydr? Moim zdaniem nie, dlatego moment, który pasuje najbardziej do zamku zaczyna się w 1:20. Co nie zmienia faktu, że jako "kawałek muzyczny" prezentuje się wyśmienicie.


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 06 Lutego 2011, 22:50:52 »
Znacznie lepiej pasuje muzyczka twierdzy do tej nacji. Inferno ma słabą muzyczkę, nie bardzo pasuje do klimatu zamku, czy może bardziej do jednostek.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 07 Lutego 2011, 12:25:16 »
No ale tak czy inaczej jest w niej coś co powoduje, że nadaje się do zamku, który ma prezentować piekło. Przynajmniej wg mnie. Jeżeli chodzi o to, które kawałki najlepiej oddają klimat zamku to na pewno bym dał:
Necropolię, Zamek, Rampart, Stronghold


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 07 Lutego 2011, 16:31:04 »
Inferno ma słabą muzykę? Nie, na pewno nie. Dużo ludzi tak sądzi, bo zamek wygląda jak piekło to muzyka też do piekła, ale wszyscy wiemy, że w Inferno zamieszkują kosmici, więc ta muzyczka dobrze oddaje ten klimat, jest w niej coś "kosmicznego".
Generalnie muzyka w H3 to istne cudo, podoba mi się chyba każdy kawałek, ale jak już wcześniej pisałem najbardziej czarująca, klimatyczna i wciągająca jest muzyka z Twierdzy połączona z pustynnymi widokami. Ach, to jest coś...


IP: Zapisane
Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 09 Lutego 2011, 16:24:03 »
Po ścieżce dźwiękowej z Inferno to prędzej niż, że zamieszkują je kosmici to bym chyba powiedział, że mieszka tam Hannah Montana  :/
Moim zdaniem pasuje do piekła jak najbardziej  :P


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 10 Lutego 2011, 13:27:00 »
Każdy ma inne gusty i skojarzenia. Dla ciebie muzyka nie pasuje do kosmitów, dla mnie pasuje, ale nigdy tego nie rozsądzimy, bo każdemu może kojarzyć się inaczej, możemy jedynie przedstawiać swoje zdania ;)
A Hannah Montanę to rzeczywiście tylko do piekła wysłać :P


IP: Zapisane
Loynis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 02 Czerwca 2011, 21:04:36 »
rampart,dlatego ponieważ jest spokojny,klimatyczny,pasuję do bastionu,a stronghold,ponieważ wpada w ucho i ma to coś


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 13 Sierpnia 2011, 18:52:45 »
Nekropolia - dzwony na samym początku mówią nam, że jesteśmy już w świecie nieumarłych
Wrota Żywiołów - taka magiczna, idealnie pasuje do miasta



IP: Zapisane
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 14 Sierpnia 2011, 08:14:06 »
Dla mnie najlepszy jest Inferno, bo pasuje do piekielnego klimatu i jest ciekawa i nekropolia, bo pasuje do śmiercionośnego klimatu tego miasta  :)


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Sierpnia 2011, 16:30:07 »
Mi się podoba muzyka z miasta Rampart, ponieważ jest spokojna, klimatyczna i pasuje do tego miasta. Lubię też muzykę Cytadeli, bo (jak już ktoś napisał) przypomina wygraną bitwę.


IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 01 Września 2011, 11:24:15 »
Jest wiele ciekawych kawałków muzycznych w HIII, ale ja wybiorę ten Nekropolis. Muzyka jest klimatyczna, taka straszna :upadl: i ciekawa. Przyjemniej się wtedy gra.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry