Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM3 na telefon. (Czytany 14222 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 05 Sierpnia 2011, 11:03:36 »
http://chomikuj.pl/gosia12813/GRY+Java+na+telefon%28GSM+240x320%29/Heroes+%28PL%29


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 05 Sierpnia 2011, 11:44:03 »
http://chomikuj.pl/gosia12813/GRY+Java+na+telefon%28GSM+240x320%29/Heroes+%28PL%29
Piekielne dzięki Cepek :)

A jak taką gierkę zainstalować na telefon przez kabelek? :P


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 05 Sierpnia 2011, 12:41:35 »
To zależy jaki masz tel, normalnie chyba powinno się instalować. Wgrywasz na kom przez kabel i instalujesz.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 05 Sierpnia 2011, 18:20:02 »
To zależy jaki masz tel, normalnie chyba powinno się instalować. Wgrywasz na kom przez kabel i instalujesz.
Już sobie poradziłam, thx :) Ale coś ta gra nie działa. Niby na mój telefon a obraz ucięty do połowy mam.... :(


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 05 Sierpnia 2011, 23:48:37 »
Ja mam na 1/4 ekranu więc jest jeszcze gorzej i te głupia wirtualna klawiatura jeszcze bo dotykowy. :P



IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 13 Sierpnia 2011, 14:58:13 »
Ja mam stary telefon i mi działa. Wszystko śmiga ładnie, a rozdzielczość jest ok. :)


IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 31 Sierpnia 2011, 21:35:33 »
Ciekawy gadżet. Może go sobie ściągne, ale jeszcze się zastsnowię, bo są wady z rozdzielczością.


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Raelag423

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 22 Października 2011, 08:36:50 »
Moi koledzy w to grają na komórce. Ja nie mam komórki, ale słyszałem , że jak na komórkową gierkę jest całkiem spoko.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 24 Grudnia 2011, 12:57:24 »
Oczywiście ta gra ma multi (zamiana miejsc) czy tylko te scenariusze?


IP: Zapisane
Apocryficum

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 12 Maja 2013, 16:51:07 »
Gra nie ma multi. To jej największa wada - tylko kampanie - żeby je odblokować trzeba wysłać sms inaczej pogramy tylko w samouczek.

edit: informuję że komórka samsung gt-e1200 keystone 2 (ta tania z biedronki za 69zł nie obsługuje tej gry - ten samsung ma za małą rozdzielczość - jedynie 128x128). Prawdopodobnie nie da się do niej nic wgrywać - ma tylko wejście s20 na zasilacz.

Gra za to działa bez problemu na nokii 6300. Także prawidłowo wyświetla obraz - na pełnym ekranie. Jako gra jest ciekawa jednak widok miast jest tragiczny jakieś punkciki na kwadratowej siatce. Autorowi tłumaczenia przydałyby się jednak lekcje ze słownikiem: "wspiełeś się na szczyt wieży" (uśmiałem się z tego, a to niejedyny błąd)

Tylko nie wiem co za czort wymyślił wysyłanie sms jeżeli chcemy mieć odrazu rozbudowane miasto i inne pierdółki (nazwijmy to cheaty - czyli oszukiwanie) itp. itd.  Można przez przypadek wcisnąć i po sms-sie. Ja tak wcisnąłem przez przypadek.

Gra jest przecież w dziale download więc nie pytajcie o linki. (jak wchodzicie na tą stronę - tylko nie w zakładce forum a na stronie głównej)

Edit: Przeczytałem w tym wątku że wysyłanie sms-ów jest na niby - muszę to jeszcze sprawdzić, czy nie straciłem nic z konta - nie wiem bowiem po co by była ta opcja.


« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2013, 20:16:17 wysłane przez Apocryficum » IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry