Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 5: Dzikie Hordy- jak zrobić potwory? (Czytany 7621 razy)
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« : 25 Marca 2011, 22:31:03 »
Mam pytanie odnośnie edytora map w H5: DH. Mianowicie chciałbym wiedzieć, jak można zrobić grupę neutralnych stworzeń jak np. takie "potwory" jakie są często w misjach kampanii H5? Proszę o jasną odpowiedź i z góry dzięki ;D.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Marca 2011, 15:43:30 »
Dajesz: Player none( Na początku masz chyba od razu player 1.), znajdujesz zakładkę monsters i dajesz co chcesz, i to co dasz będzie neutralne nie należące do żadnego gracza. To samo tyczy się, jeżeli nie chcesz żebyś na początku mapy widział od razu cały teren, lub poszczególnych bohaterów i jednostki. Aha i jeżeli byś chciał ustalić ile ich będzie, jakie będą miały nastawienie itp. zaznaczasz je i wtedy naciskasz spacje lub dajesz: obiect properties, w zakładkach na górze. Żeby zaznaczyć stworzenie, nie możesz mieć już zaznaczone np: drzewo. A żeby nie mieć nic zaznaczone wchodzisz w "Arena Objects" i tam na samym końcu masz taki niebieski kwadrat: " Random Objects"


« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2011, 15:47:01 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Marca 2011, 16:32:07 »
Heh bo widzisz... Ja umiem wstawiać takie zwykłe, ale chodzi mi o grupę stworzeń w jednym, tak jak są zatytułowane "Potwory" w kampanii, czyli np. widać Czarciego Lorda, a w składzie jest Chowaniec, Rogaty Nadzorca, Władczyni Sukkubusów i właśnie Czarci Lord. Mają taki czerwony sztandar i czerwone koliste fale roztaczające się od środka pod postacią główną. ;>


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Marca 2011, 19:51:09 »
Wiem o co ci teraz chodzi, to było w kampanii w DH. Muszę troszkę jeszcze poszperać w tym wszystkim i wtedy dać odp.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Marca 2011, 23:31:41 »
Ok spoko. najlepiej jakby można było zrobić je poprzez map properties tree. A i jakby Ci się udało znaleźć też jak zmienić tygodniowy przyrost jednostek na dowolną ilość to byłbym niezmiernie wdzięczny ^_^.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
Specter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Lipca 2020, 16:47:43 »
I jak? Znalazłeś ;D?


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry