Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
DOOM (Czytany 2384 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« : 12 Listopada 2015, 00:39:29 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Wiecie co kochani? W 2016 wychodzi DOOM.
I wiecie co? Obraz przemówi do was na pewno bardziej niż megatona tekstu.

Sami zobaczcie:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CQpxDFExwhU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CQpxDFExwhU</a>

Shooter w starym dobrym stylu 8)
Jaracie się? Bo ja wyczuwam w tym większy przebój niż w nowym Falloucie. Pomijam kwestię przemocy w gargantuicznej wręcz ilości.

Zapraszam do dyskusji.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Listopada 2015, 17:26:58 »
Pomimo, że DOOMem się jaram jak cholera miałem odnośnie tego trailera parę wątpliwości. Efektowne zabijanie na nim ma tylko 1-2 animacje na broń, co po dłuższym czasie się znudzi. Do tego te animacje są za wolne jak na tempo gry. Do tego dochodzi trochę zbyt jaskrawa kolorystyka. DOOMowi 3 można pewno było wiele zarzucić, jednak klimat nie był jedną z tych rzeczy. Zaś do klimatu jaki lubię w DOOMie potrzeba więcej mroku. Mimo wszystko jednak jestem nastrojony pozytywnie, choć szkoda, że od nowa a nie pociągnęli fabuły DOOMa 3 na Ziemi.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Listopada 2015, 18:32:08 »
Z tego co czytałem twórcy odcinają się nieco od spuścizny Dooma 3 i zamiast mrocznej tonacji chcą postawić na brutalność. Kolory faktycznie jaskrawe, ale myślę że to akurat jest najmniejszy problem.

A tempo gry dla mnie jest mega szybkie, no ale ja się już po prostu starzeję i to chyba kwestia spowolnionych reakcji.

Czekam i doczekać się nie mogę ^_^ Betthy, trzymam za Ciebie kciuki.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Listopada 2015, 18:39:50 »
Z tego co czytałem twórcy odcinają się nieco od spuścizny Dooma 3 i zamiast mrocznej tonacji chcą postawić na brutalność. Kolory faktycznie jaskrawe, ale myślę że to akurat jest najmniejszy problem.
Tu jak dla mnie leży problem, bo DOOM od samego początku stawiał na mrok. Owszem, nie był to nigdy horror ale tak jaskrawy nie był. Miał swoisty klimat zaszczucia i osamotnienia na pełnej mroku i demonów planecie. Mnie osobiście przeszkadza jeśli na to leją.

Cytuj
A tempo gry dla mnie jest mega szybkie, no ale ja się już po prostu starzeję i to chyba kwestia spowolnionych reakcji.
Tempo gry jest szybkie poza tymi efektownymi zabiciami z bliska, które w praktyce mają po jedną-dwie animacje na broń i w dłużej perspektywie to wygląda słabo, jeśli to jedyne co zaoferują.


IP: Zapisane
Cheetara

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 14 Sierpnia 2018, 15:02:58 »
Cytuj
Tu jak dla mnie leży problem, bo DOOM od samego początku stawiał na mrok. Owszem, nie był to nigdy horror ale tak jaskrawy nie był.

Przepraszam za odkopanie tematu, ale aż musze odpowiedziec. Oryginalny Doom nie byl jaskrawy i kolorowy? To chyba w inne Doomy gralismy w dziecinstwie xD Kolorowe stworki, wszedzie swiecąca lawa albo ogniste pociski, design potworow moze i pikselowy ale BARDZO podobny do nowego Dooma.


IP: Zapisane
zolza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Listopada 2021, 19:12:40 »
Odkopywanie tematu nie jest przecież niczym złym.
______________
https://baltic-interiors.com/wykonczenia-wnetrz-gdynia-gdansk-sopot/


« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2021, 20:34:48 wysłane przez zolza » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry