Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gry infinity (Czytany 2723 razy)
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« : 07 Lutego 2016, 07:13:03 »
Ciekaw jestem czy i tu się znajduje kilka osób jakie zagrywały się w (już wiekowe co prawda ale wciąż żywe) gry oparte na silniku infinity czyli serie:
Baldur's Gate
Icewind Dale
i Planescape Torment
?
Pierwsza z nich wyszła w polsce w 1999 a mimo to cały czas nie tylko scena moderska jest żywa i pojawiają się nowe modyfikacje, jakby tego było mało firma odpowiedzialna za remake powyższych (wersje Enhanced Edition) szykuje się do wydania całkiem nowego dodatku do BGEE - Siege of Dragonspear


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Lutego 2016, 00:13:24 »
Dalej w to gram. Właśnie przechodzę Baldur's Gate Trilogy samotnym mnichem.


IP: Zapisane
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Lutego 2016, 20:25:46 »
Mniszek dobry na wszystko, choc (w przypadku baldura) do gry solo wolę wieloklasowców czy to wojownik/mag czy wojownik/mag/złodziej. W Icewind dale 1 wygląda to zgoła inaczej - wieloklasowcy nie opłacają sie aż tak bardzo.

Jakieś modyfikacje do BGT dorzuciłeś czy raczej czystym się raczysz ;) ?


« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2016, 20:31:39 wysłane przez tuldor88 » IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Lutego 2016, 15:19:17 »
Tylko unfinished buissnes. Rozbudowane dialogi i interakcje też kusiły ale nie mają sensu w grze solo. Granie mnichem nie jest do końca tym czego oczekiwałem. Na początku bieganie w kółko i rzucanie strzałkami. Potem bieganie w kółko i bicie różdżkami, bo w walce wręcz do nastego levela nie daje rady. W Cieniach Amn problem, bo bardzo ciężko o różdżki. Prawdę powiedziawszy ciekawiej było by grać magiem, ale jakoś nie potrafię rozstać się z premią do prędkości. Za bardzo niecierpliwy jestem  :D.


IP: Zapisane
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Lutego 2016, 16:18:46 »
Tulko UB? Łoj panie! Tyle radochy Cię mija :P Trzymaj listę tego co doradzam (od punktu 4 bo reszta to samo BGT i fixpacki), jeśli nie chcesz banterów - bo i fakt przy grze solo mała z nich pociecha :

4) Lure of Sirine's Call _v13
5) bgmini_quest_encounters_v9
6) BG1UnfinishedBuisness_v13.1
8) BG2UnfinishedBusiness_v25
9) BGTTweak_v11
10) Almateria's Restoration Project_v8.02
11) EaseofUse_v33
12) ItemUpgrade_v40
13) Alma_Tweaks_v8
14) Ribalds_Genie_v2.7
15) Sir_Renal_v2.5
16) Rolles_v3
22) Minotaur_and_Lilarcor_v1.6
23) AdalonsBlood_v13
24) Tales of the Deep Gardens_v9.3
25) Innershade_v6.0
26) ervonyrah_piesnwladajacej_v1.3.2
27) Tower of Deception_v3.3
28) Niezwykłe Życzenie_v1.82
29) Assassinations_v10
30) AzenMod_v5PL
31) TacticsMod_v25
32) RevisedBattles_v6.3
33) Ascension_v1.4.24
34) Oversight_v13
35) BG2 Enable conversations with charmed creatures_v4

jeśli mówisz ze na BGT sobie mnichem nie radzisz (powinieneś wciągać wrogów nosem) to nie instaluj modów 30-34 bo to są utrudniacze :P


IP: Zapisane
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 19 Lutego 2016, 18:05:24 »
Mam nadzieję, że mi tutejsze mo(r)dki wybaczą post pod postem ale poproszono mnie o rozpropagowanie a może kogoś z mikrofonem najdzie na pomoc ;)

Do gier Infinity (szczególnie serii Baldur's Gate) jest modów tyle, że mody do całej serii HoM&M razem wziętej się chowają, niestety sporo z nich jest obcojęzyczne. Oczywiście wciąż ludziska na różne języki co ciekawsze modyfikacje tłumaczą (robią tak np 'Gwiazdy Mystry z CoB'a do jakiego link mam w podpisie) ale dalej brakuje nieco polskiego podkładu gdy o głosy chodzi a niektórym to przeszkadza. Pewien ludź o nicku anoim2666 postanowił to zmienić:

http://nanokarrin.pl/forum/viewtopic.php?f=170&t=4378

Cytuj
witam
Szukam osób które zechcą wesprzeć swoim głosem spolszczanie modyfikacji do tej gry, która obecnie znajduje się pod opieką fanów. Ról jest dużo, w chwili obecnej nie mogę podać wszystkich bo będą one się pojawiać po korektach tekstu. Będzie ich ok 30 męskich i 10 kobiecych. Lista w każdej chwili może się powiększyć. Umiejętności aktorskie są mile widziane ale najważniejszy jest dobry sprzęt. Daję pliki próbne dla kobiet i mężczyzn. Arwin powinien mieć głos dość wysublimowany, o średniej barwie - jest magiem, Ceeb też para się tą profesją, Gajus to z kolei żołnierz, więc powinien mówić nieco głośniej, w niższym rejestrze barwy, Sirrus jest burmistrzem, powinien mieć głos zakrawający na kupca. (mężczyźni).
Kachiko powinna mieć głos miękki, ale tak sobie myślę, że powinien być też nieco zdecydowany (w końcu jest zabójczynią oraz magiczką). Sime jest łowczynią, z portretu zakrawa na typową "niemrę", więc powinna mieć głos w średnim rejestrze, nieco bardziej ku niskiemu. Yarsaena to mroczny elf który uciekł ze swojego, brutalnego świata. Jest wojowniczką, więc głos powinna mieć głos taki szorstki, niezbyt wysoki. Z Chloe podobnie ale głos może mieć trochę wyższy. (kobiety)
Pliki proszę przesyłać na adrian.26@onet.pl
https://www.dropbox.com/s/pt23icim3etfz96/pr%C3%B3ba.rar?dl=0 Pliki do nagrania



« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2016, 18:07:38 wysłane przez tuldor88 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry