Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Konsola czy pc? Na czym chętniej ciupiesz?
Konsola
Pc
Nie jestem pewien
Nie robi mi to różnicy

Strony: 1 ... 8 9 10 [11]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gry na pc czy na konsole - dyskusja (Czytany 53145 razy)
Evron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 124


Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 05 Czerwca 2008, 21:42:55 »
Cytuj
które myszką można załatwić w 10s, a padem, to latami możesz się bawić grzybkami
A na Wii? Na Wiilot'ie zrobisz z podobną prędkością.

@Down
Bo na Wii można to zrobić tak samo jak na piecu.


« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2008, 06:52:18 wysłane przez Evron » IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 05 Czerwca 2008, 23:29:10 »
odwiedźcie mnie od przekonania są liczne sytuacje w grach, które myszką można załatwić w 10s, a padem, to latami możesz się bawić grzybkami, a tej samej skuteczności nie osiągniesz.
Z tym się akurat zgadzam, ale z NIEKTÓRYMI można to wałkować 1000 razy, a oni i tak  się z tym nie zgodzą.


IP: Zapisane
outlander

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Mę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 23 Lipca 2009, 17:06:21 »
XBOX 360 <3
W konsolach najbardziej podoba mi sie to, ze kupujesz ja raz i nie musisz sie martwic o zmiany kart graficznych, ramu, itp itd.
Poza tym wygodniej mi sie gra na konsoli ^^
Na PC jedynie strategie.


IP: Zapisane
Może i wy macie rację, ale my mamy kije baseballowe ;]
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #153 : 23 Lipca 2009, 20:33:33 »
Cytuj
Poza tym wygodniej mi sie gra na konsoli
Que? A od kiedy do kompa nie da się pada podpiąć?
Cytuj
W konsolach najbardziej podoba mi sie to, ze kupujesz ja raz i nie musisz sie martwic o zmiany kart graficznych, ramu, itp itd.
Kompa kupiłem w 2005 za jakieś 1500 złotych. Jedyny upgrade przez te 4 lata wyniósł mnie 200 - na nową grafikę. Przez tyle czasu to nowy PlayStation wyszedł, a na starym w nowe gierki nie pograsz.

Dodam jeszcze, że te wszystkie Crysisy, Unreale i inne gry z "wyrąbistym-super-silnikiem" hulają mi płynnie na maksa. ;'d

Zmiana konfiguracji kompa nie jest tak częsta jak się wydaje. Trzeba tylko umieć kupić dobry sprzęt. ;')


IP: Zapisane
outlander

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Mę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 23 Lipca 2009, 21:24:13 »
Kompa kupiłem w 2005 za jakieś 1500 złotych. Jedyny upgrade przez te 4 lata wyniósł mnie 200 - na nową grafikę. Przez tyle czasu to nowy PlayStation wyszedł, a na starym w nowe gierki nie pograsz.
Tylko, ze PS2 wyszedl w 2000 roku, a mimo to nadal wychodza na to gry.

Co do pada, to pewnie, ze mozna podlaczyc. Ale mi po prostu jest wygodniej walnac sie na lozku, odpalic xboxa, pograc i wylaczyc, robiac to wszystko bezprzewodowym padem.

Rowniez grafika jest o niebo lepsza. Na 42 calowym hd - miód.

Nie mam zadnych zastrzerzen wobec grania na pi-si, uzywalem komputera przez wiele lat i zawsze myslalem, ze konsole to syf (jak mozna grac padem zamiast myszka+klawka, etc), poki nie pogralem na targach :) i od tamtej pory zdania nie zmienie.
Ave. ;]


IP: Zapisane
Może i wy macie rację, ale my mamy kije baseballowe ;]
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #155 : 23 Lipca 2009, 23:13:35 »
Cytuj
Tylko, ze PS2 wyszedl w 2000 roku, a mimo to nadal wychodza na to gry.
Takie jak... nowe Guitar Hero? Albo inne Singstary? Dzięęęki, naprawdę wolę postać przy PeCecie. Dobra, żartowałem - dawać fotel xP

Cytuj
Co do pada, to pewnie, ze mozna podlaczyc. Ale mi po prostu jest wygodniej walnac sie na lozku, odpalic xboxa, pograc i wylaczyc, robiac to wszystko bezprzewodowym padem.
Czasem ludzie zapominają o czymś takim jak złącze HDMI na kartach graficznych. Albo o kablu HDMI... nie mówiąc już o możliwości podpięcia *BEZPRZEWODOWEGO* pada do komputera postawionego obok telewizora i odtwarzacza DVD. I wtedy można się walnąć na łóżku i mieć taki relaks i wogóle chillout jak grając na konsoli, ale grając na PC. Wiem, brzmi jak abstrakcja, ale taki numer może być naprawdę fajny ;'D


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #156 : 23 Lipca 2009, 23:19:23 »
Bo? Ja na piecyku gram tylko z padem w ręku rozłożony na łóżku.
Cytuj
Rowniez grafika jest o niebo lepsza. Na 42 calowym hd - miód.
Raz - kompa da się podłączyć do telewizora.
Dwa - ja ma większy monitor od TV. ;'D


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #157 : 31 Marca 2011, 21:37:06 »
Nie wypowiadałem się tu jeszcze chyba, ale jeśli miałbym wybrać, to wolę PC. Dlaczego? Jest bardziej uniwersalny. Na konsoli raczej nie zrobisz pracy do szkoły. Dodatkowo gry są jakieś 2 razy tańsze, a często, mimo, że wychodzą później, gry PeCetowe mają dodane dodatkowe elementy. Dajmy takiego Assasina Creeda Brotherhooda. Mamy w wersji PeCetowej dodatek "Porwanie DaVinciego". Wprawdzie PS2 też można zakupić, bo tańsze. Ja mam PS2 tylko do bijatyk, w które nie da się zagrać na klawiaturze. Wg. mnie nie trzeba wydawać 2000 złotych na PS3 czy X- boxa (Pewnie ceny są inne, ale dałem tak przykładowo), skoro można kupić PS2 i zakupić sobie bijatyki, które nie wychodzą na PeCeta, a w inne gry grać na kompie, że nie wspomnę o tym, że za jakieś 2 lata wyjdzie pewnie PS4 czy X- box 720, a ówczesne konsole się zestarzeją, podczas gdy PeCetowi wystarczy wymienić części i już. Nie zestarzeje się. Jak się gdzieś pomyliłem patrz sygnatura.


« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2011, 21:39:13 wysłane przez Tazol111 » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 31 Marca 2011, 21:46:14 »
Ja zdecydowanie PC. Szczerze to jeżeli o konsolę to mam ochotę się spytać czym to się je ;D Naprawdę grałem pare razy ale wychodziło mi to strasznie ciężko. Zaś w PC-ta to tylko klawiatura, o ile nie da się kliknąć myszką. Jest to o wiele wygodniejsze, poza tym mój gust co do gier opiera się głównie na RPG-ach i strategiach, więc konsola nie jest tu zbyt dobrym rozwiązaniem ;D


IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 04 Grudnia 2012, 14:02:26 »
Ja też głosowałem na PC, ale coraz częściej nie robi mi to różnicy, bo i stwierdzam, że i tu się gra dobrze i tu się gra dobrze. W exclusivy na PS3 gram na PS3 a w gry na które da się sensownie grać (także) sensownie na PC gram na PC. To dobry kompromis i wydajny, tylko kasożerny. IMO nie ma co się bawić w wojny typu: "moja konsola jezd najlepsiejsza, a nie bo mój komputr...", ale, że moim ulubionym gatunkiem gier są strategie, których na konsolach praktycznie nie ma, a jak są to słabują na całej linii - to wybrałem PeCeta, i jak to powiedział Tazol - "jest bardziej uniwersalny", no i prawie dowolnie konfigurowywalny - czasem pograsz w grę z konsoli, czasem Cię zaskoczy jakąś nową funkcją, nowej jakiejś technologii, gwałtownie się rozwija przemysł graficzny, chociaż to jest bardzo względne. I pada podłączysz do PC. Bijatyk też jest trochę, bo i Street Fighter x Tekken wyszedł i stare Mortale Kombaty jak ktoś odpala z emulatorów dosa i windowsa 95/98, czasem działa i bez tego. Minusem na doczepnego może być fakt, że PC nie ma odpowiednika Move'a, chyba nie ma... i sensownych gier do niego. A jeśli idzie o pady to SixAxis rulez! ;8- D No i komputer jest raczej kompatybilny wstecz, czego o PS3 nie można powiedzieć. Nie pograsz sobie w soulcalibura III w dół z PS2, chyba, ze zrobią remake danej gry na PS3, a i na to szans dużych nie ma. I dla mnie też liczą się głównie bijatyki na PS3, ale i w inne gry pogram z chęcią, na przykład coś na Move'a - choćby i sports Champions i Medieval coś tam, nie pamiętam. ale dobrze mi się w toto grało.


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 04 Grudnia 2012, 21:14:39 »
Jak mam być szczery, to zagłosowałem na PC. Ogólnie, to ja wolę grac na komputerze, bo jestem już do tego przyzwyczajony. Na konsoli grałem też parę razy, ale ciężko było mi ogarnąć pada. Tak samo jest, gdy przychodzę do kolegi i gramy w FIFE 13. I to on zawsze bierze pada, ponieważ ja bym nie ścierpiał grania na nim.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 04 Grudnia 2012, 21:34:31 »
Czy wy nie widzicie, że Voymir odkopał półtoraroczny temat? -.-

A żeby nie było offtopu - PC. Bo gram raczej w erpegi, ewentualnie FPSy - ale to rzadziej.


IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 06 Grudnia 2012, 21:29:56 »
Dla mnie tylko i wyłącznie PC. Na ps2 grałem, na początku lubiłem go bardziej, z czasem przeszło mi i teraz gram tylko na PC. Gram w RPG, i strategi, oraz turowe.


IP: Zapisane

Żywiołak wódki

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 23 Lipca 2018, 09:39:47 »
Jak dla mnie tylko i wyłącznie konsole. PC kojarzy mi się co prawda z kilkoma grami dzieciństwa (no heloł, Heroesy), ale jeżeli chodzi o komfort grania to zdecydowanie wolę konsolę. I tu nie chodzi tylko o pada (notabene, myszke i klawiature też można podpiąc pod konsole). ale też o ogół tego, że mogę sie rozwalić na kanapie, włożyć płytkę z gra/ kupić ją w sklepie cyfrowym i po prostu ją odpalić bez obaw, że sprzęt mi jej nie pociagnie, że będę musiał się srać ze sterownikami, że cośtam i cośtam jeszcze. No i konsole mają wiele exów nie wychodzacych na PC, ktore mnie interesują.


IP: Zapisane
Kliknij w artykuł: https://clinicadermatologica.pl/zabieg/depilacja/ i dowiedz się jak pozbyć się niechcianego owłosienia
Sychoaky

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
-
« Odpowiedz #164 : 26 Czerwca 2022, 00:59:49 »
Czy ma ktoś ochotę na zagranie gry Multiplayer? Ostrzegam, że lubię długo pomyśleć nad turą więc szukam graczy bez ciśnienia na szybkie turki.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry