Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który rodzaj gier najbardziej Ci odpowiada?
Głosów w sumie: 9

Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony gatunek gier (Czytany 46863 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 04 Listopada 2011, 17:48:36 »
Moim ulubionym gatunkiem gier są gry oparte na wyścigach. Lubie szybkie samochody i ich tuning. Według mnie najlepszą grą wyścigową w jaką grałem jest Need for Speed Carbon. Jest trochę krótki, ale ma rozbudowane opcję wyglądu samochodu. Za to nie lubię gier FPS. Jakoś nigdy nie przepadałem za strzelankami. Może nie dorosłem do nich...


« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2011, 17:58:27 wysłane przez freezon » IP: Zapisane
Sandor

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 15 Lipca 2012, 06:13:24 »
Mój pierwszy ulubiony gatunek gier to RPG'i. Uwielbiam wykonywać zadania dla NPCów w grze. Najlepszą grą RPG w jaką grałem to Mass Effect 1-3. Dużo śmiesznych dialogów itp. Drugi ulubiony gatunek gier to FPS'y, w których walczy się z Niemcami (CoD World at War), Rosjanami (CoD MW 1-3) czy Talibami (MoH 2010). Oraz strategie, głównie Heroes of Might and Magic. W końcu inaczej bym tu się nie rejestrował.


IP: Zapisane
valerie89

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #137 : 28 Kwietnia 2015, 10:51:27 »
moim ulubionym gatunkiem są strategie - najbardziej lubię stare Heroesy (jak zresztą wszyscy) i Twierdzę (oczywiście pierwsze części).
moim drugim ulubionym gatunkiem są strzelanki postapokaliptyczne, jak Metro, czy S.T.A.L.K.E.R.


IP: Zapisane
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 28 Kwietnia 2015, 16:03:03 »
Ja lubię RTS, RPG i turówki, oraz jakieś kryminalne coś w rodzaju Sherlocka Holmsa. I jeszcze Heavy Rain, Beyond Two Souls, The Last of Us i The Walking Dead. A z FPS Call of Duty (2 pierwsze części).


« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2015, 16:35:39 wysłane przez gamePLay1987 » IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 28 Kwietnia 2015, 17:29:52 »
Ja lubię zagrać sobie w gry strategiczne, czasem wyścigowe albo gdzie kierujemy bohaterem zwiedzając miasto, robiąc co się chce lub wykonując misję.


IP: Zapisane
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 28 Kwietnia 2015, 18:15:39 »
Squbaniec to ostatnie co napisałeś skojarzyło mi się z GTA :)


IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry