Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Instalacja dodatku In the Wake of Gods (Czytany 4326 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« : 30 Lipca 2014, 13:04:04 »
Dobra. Poprosiłam Wujka Hellsa, coby przeniósł tutaj mój wątek. Teraz mogę napisać posta pod postem po tak długiej przerwie (mam nadzieję :P) i chyba nie dostanę za to warna :>

Nadeszła dziś wiekopomna chwila, ponieważ zainstalowałam sobie...WoG'a! Tak! Si! Z czystej ciekawości. Nie ukrywam, że jak otworzyło się mi główne menu, to poczułam ponownie klimat Herków III  :)

Pomyślałam, że być może instalacja tego dodatku dla niektórych może być niezrozumiała albo będą się oni obawiać jakiś powikłań, jak ja do tej pory się obawiałam ;D Nic bardziej mylnego, wszystko śmiga jak należy. No ale cóż, wersja angielska niestety. Jakoś przebrnę przez to ;) Także pragnę Wam zaprezentować krótki poradnik o instalacji ;D Wygląda nieco kiczowato i dziecinnie, ale myślę, że się przyda. Zwłaszcza dla początkujących albo młodych graczy ;)

Można hejtować. Ameryki nie odkryłam a screeny gdzieniegdzie zakreślane tabletem ;D





Heroes of Might and Magic III: In The Wake of Gods - instalacja

Krótki poradnik instalacyjny, czyli co nas czeka przed Przebudzeniem Bogów...


 
Witajcie. Jak nie trudno się domyślić, ten krótki poradnik będzie dotyczył instalacji fanowskiego dodatku do gry HoMM III jakim jest WoG. W czasie instalacji nie spotkałam się z żadnymi problemami; jej cały przebieg przedstawię poniżej dzięki obrazkom i paru komentarzom.

Trzeba pamiętać o tym, że WoG to darmowy dodatek, tworzony przez fanów dla fanów. Można go pobrać z wielu stron w internecie zupełnie za darmo.



 
Krok 1. Pobieramy pliki instalacyjne WoG'a. Jest to rzecz chyba oczywista. Następnie, należy je wypakować:



W moim przypadku zadecydowałam o wypakowaniu ich po prostu na pulpit do nowego folderu o nazwie "WOG". Gdy już to zrobimy, należy otworzyć ten folder a w nim odnaleźć aplikację o wymownej nazwie "Install".

 
Krok 2. Przed nami najważniejsza część całego procederu, czyli nic innego jak instalacja. Na samym początku wybieramy język - angielski lub rosyjski. Wybrałam angielski, ponieważ rosyjskiego nie znam. W internecie istnieją spolszczenia WoG'a, ale z przyczyn oczywistych nie są one perfekcyjne i kompletne - ich tłumaczeniem również zajmują się fani, którym za poświęcony czas i włożony w to wysiłek należą się gromkie brawa. Dzięki nim możemy lepiej zapoznać się z fabułą dodatku ;) Instalator może od nas wymagać zmiany języka systemu na ten, który wybraliśmy do instalacji WoG'a. Zmian można dokonać w Panelu Sterowania.
Klikamy "Accept".



Wyświetli się nam okienko informujące o tym jaki dodatek instalujemy oraz, że musimy posiadać dodatek Shadow of Death, czyli Cień Śmierci. To bardzo ważne, ponieważ bez niego cała instalacja jest bez sensu.




Krok 3. Wybieramy opcje, które chcemy zainstalować. Wybieramy również ścieżkę, na której ma zostać zainstalowany WoG. Musi on być zainstalowany "NA" Cieniu Śmierci, czyli tak jak zostało to zakreślone na obrazku. Dysk D i znajdujący się na nim folder "Gry" to tylko moje ustawienia; każdy z Was może mieć inne ;) Klikamy "Install".



Następnie wyświetli się nam pasek postępu instalacji z piękną ilustracją przedstawiającą jednorożca. Czekamy, aż instalacja dobiegnie końca.




Krok 4. Podsumowanie. Ostatni etap instalacji w którym dowiemy się, że nasz dodatek został zainstalowany/zaktualizowany pomyślnie. Zostajemy również zaproszeni do zapoznawania się z nowinkami pod wskazanym adresem.



Na naszym pulpicie powinna ukazać się poniższa ikonka dodatku:



Klikamy na nią dwa razy, uruchamiając grę. Po wyświetleniu powitalnego logo firmy 3DO, naszym oczom ukażą się następujące napisy:





...a następnie zostaniemy przeniesieni do pięknego i klimatycznego głównego menu gry z równie fantastyczną muzyką.



Miłej zabawy!
 


Opracowała: Laxx


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry