Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
ulubiony klub (Czytany 29495 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 17 Marca 2011, 18:28:42 »
To znaczy ja nie staram się nikogo nienawidzić ale czasem zdarzy mi się, że przy bardzo złym humorze (jaki obecnie mam więc jeśli komuś z was cos chamskiego powiedziałem to przepraszam ;)) objadę taką osobę będącą w moich oczach w bardzo negatywnym świetle. Zresztą jak chyba każdy... Jednak nie mogę po prostu tego człowieka zrozumieć...
Co do tego co napisałeś o jego talencie to wiesz wielu moich byłych kumpli grało w piłkę od dziecka, jakoś z tego powodu nie podbijają obecnie San Siro :P Miałem tu na myśli, że tak, wykonał dużą pracę ale każdy taką pracę musi wykonać by osiągnąć sukces (ten karierowy bo jeśli chodzi o to jaki jest to ja bym tego sukcesem nie nazwał) w swoim życiu. To zaś iż dostał talent do tego sportu nie oznacza jego wyższości nad innymi. On mimo to czuje się jakby był kimś komu trzeba oddawać pokłony...


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #91 : 17 Marca 2011, 19:06:06 »
Mogę wymienić kilku piłkarzy, którzy są co najmniej na jego poziomie, jeśli nie lepsi (Chodzi mi o takich piłkarzy, którzy swoją obecnością powodują strach wśród kibiców przeciwnika. U mnie taki strach powodowali Walcott i Van Persie w meczu Barca - Arsenal).


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry