Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaki jest twój ulubiony zawodnik z wwe?
Randy Orton - 0 (0%)
John Cena - 2 (11.1%)
Shwan Michaels (HBK) - 2 (11.1%)
The Miz - 1 (5.6%)
Rey Mysterio - 6 (33.3%)
Triple H - 2 (11.1%)
Edge - 3 (16.7%)
Inny (napisz jaki!) - 2 (11.1%)
Undertaker - 0 (0%)
Sheamus - 0 (0%)
Daniel Bryan - 0 (0%)
Alberto del rio - 0 (0%)
Głosów w sumie: 18

Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony zawodnik z wwe (Czytany 19731 razy)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 30 Grudnia 2010, 16:08:14 »
No tyle tylko, że Cena już odszedł. I tak go nie lubiłem, wolę Nexus.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 30 Grudnia 2010, 16:13:04 »
Ale wszyscy pisali tu o Cenie zanim wyemitowano w polsce Survival Series i RAW po tej gali, więc można było o nim popisać.

Co ci się tak podoba w Nexusie? To, że kontuzjują każdego bez powodu czy to, że jak stado baranów atakują 6 na 1?


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 30 Grudnia 2010, 16:15:26 »
Tyle, że mało która grupa w taki sposób wpływa na wydarzenia w WWE. Zniszczenie Undertakera,czy zwolnienie Ceny to przecież ich ''zasługa''. A kto wie co jeszcze mogą zdziałać...


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 30 Grudnia 2010, 17:31:58 »
Na gali TLC Cena kontuzjował W.Barreta lidera grupy The Nexus . Barreta nie było przez dwie gale RAW z tym ,że na drugim RAW CM - Punk został nowym liderem grupy Nexus i pojechali mocno po Cenie .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 30 Grudnia 2010, 18:52:49 »
CM Punk w Nexusie? Kurde, albo przegapiam odcinki albo nie wiem co...


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 30 Grudnia 2010, 20:21:32 »
Ja oglądam na bieżąco  po anfielsku mam jeden dzień opóźnienia :D.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 30 Grudnia 2010, 20:52:37 »
Weź człowieku tak nie rzucaj spoilerami, bo psujesz przyjemność oglądania

BTW-na czym to oglądasz?


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 30 Grudnia 2010, 21:15:05 »
Różnie wpsiuje w google WWE RAW Np 22 december 2010 i watch . i to wszystko i ą do oglądania .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 31 Grudnia 2010, 13:13:01 »
Na Sports Extreme czy na czym tam oglądacie po polsku nie dość, że mają miesiąc opóźnienia, to gal PPV nie puszczają, oraz odcinki są zwyczajnie poucinane. Normalnie każde RAW czy SMackDown! trwa półtorej godziny. Ja ściągam gale z The Pirate Baya.

Co do ulubionych - Bill Goldberg. Z tego człowieka zrobiono ludzki buldożer. Polecam filmik "Goldberg goes crazy" na YT. Bill rozwala tam szyby z pleksiglasu. :) Nie wspominając o tym, że ten facet podniósł Big Showa do suplexu, przytrzymał dobre cztery sekundy w górze na jednej łapce i dopiero wykonał technikę.
No i jeszcze jest gościu, który był żywych "fuck the establishment", Stone Cold Steve Austin. Nie było chyba w WWE osoby, która chociaż raz nie poczuła Stone Cold Stunnera.
A z tych nowszych, tudzież ciągle aktywnych...Triple H, bo to wielki fan Motorheadu i ma "The Game" jako theme song. Randy Orton też się ostatnimi czasy wyrobił, zarzucił personę gnojka i po prostu jest właśnie takim zimnokrwistym profesjonalistą.

Jednakże...To są ulubieni. Jest jeszcze jeden, ulubiony i IMHO najlepszy. Chris Jericho. Prawdziwy profesjonalista tego sportu, w dodatku całkiem dobry pisarz i muzyk, człowiek doskonale odgrywają swoje role...Bez wątpienia najlepszy pracownik, jakiego kiedykolwiek miało WWE.


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 31 Grudnia 2010, 14:08:35 »
Ja nie koniecznie pobieram z TPB , ale zdarzało się . Jeżeli chodzi o o wrestlerów  zgadzam się Y2J jest super a jego Wals of Jerycho nie ma sobie równych , mam nadzieje że wróci jeszcze do WWE .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 31 Grudnia 2010, 15:43:54 »
Ja będąc fanem WWE dopiero od 3 miesięcy czytam, że wielu świetnych wrestlerów po prostu przegapiałem... Johna Ceny się nie naoglądałem, Undertakera również, gdyż go wzięli i zakopali, Nie zobaczyłem nigdy Triple H, Shawna Michelsa, Jeffa Hardy'ego, Chrisa Jericho. Muszę oglądać w Extreme Sports, bo mój internet nie pozwala na ciągłe pobieranie 3 półtoragodzinnych gal co tydzień.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 31 Grudnia 2010, 16:03:10 »
John Cena...nie chcę spoilować, ale to jest największy Poster Boy i źródło pieniędzy całej korporacji. Nikt przy zdrowych zmysłach by go nie zwolnił.

Undertakera zakopywano chyba z trzy razy. Zawsze wracał, wróci i teraz. Na WrestleManii będzie na pewno.

Triple H ma wrócić na styczniowe Royal Rumble, podobnie Chris Jericho, który to promuje nowy album swojego zespołu.

Jeff Hardy zaś z kolei występuję na TNA iMPACT!, w którym zresztą jest World Heavyweight Championem.

Tak wiec widzisz. Możesz jedynie żałować, że nie widziałeś w akcji Shawna Michelsa, gdyż na ringu i poza nim, ten człowiek był po prostu nieziemski. Możesz śmiało żałować też, że nie widziałeś w ringu Eddiego Guerrero, Batisty, Chrisa Benoita, Billa Goldberga, Jake'a Robertsa, Ricky'ego Steamboata, Teda DiBiasego Sr. i całej gamy innych ludzi. Ogółem, kiedyś było lepiej, teraz to tylko chodzi o wpuszczenie jak największej ilości kochających Cenę dzieci.

Dlatego też polecam TNA, które może nie jest tym, co WWE, ale ma HUlka Hogana, Rica Flaira, Kevina Nasha, Jeffa Hardy'ego no i Stinga. :>


IP: Zapisane
Czarci-pomiotXd

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 05 Stycznia 2011, 19:35:33 »
I Roba Van Dama ;D


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 05 Stycznia 2011, 20:06:33 »
W sumie Michelsa widziałem w WWE Wintage Collection, kiedy pokazywano jego godzinny pojedynek z Bretem "Hitamanem" Hartem, ale to jedyny raz.
No cóż, 3 tygodnie temu zobaczyłem pierwszy odcinek WWE, wcześniej nigdy nie widziałem Wrestlingu i nie bardzo wiedziałem co to jest...

A co do zwolnienia Johna Ceny to raczej nigdy nie został zwolniony, bo na razie cały czas się pokazuje na RAW i uprawia tę swoją "partyzantkę" jak to nazwał komentator.

A TNA sobię muszę kiedyś zobaczyć... ciekawi mnie Hardy w akcji.


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 05 Stycznia 2011, 20:22:37 »
Niestety TNA nie oglądam , ale musze powiedzieć , że na ostatnim RAW Był Steel Cage triple threat match o pretendenctwo do pasa WWE . Ale kto wygrał nie powiem :) powiem jeszcze tyle , że Wade Barret walczył o bycie liderem w grupie NEXUS .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry