Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Kto będzie wygranym po czteroodcinkowym serialu Gran Derbi?
Barcelona - 8 (50%)
Real Madryt - 8 (50%)
Głosów w sumie: 16

Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Barca vs. Real czyli Gran Derbi Europa!!! (Czytany 17232 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 22 Kwietnia 2011, 00:30:43 »
Widzę, że moi koledzy- kibice Barcy coś ucichli. Pewnie tak jak ja są zawiedzeni, że Mou w końcu zasłużył na swoją reputację. Gratulacje dla Realu, nie martwcie się tym pucharem, wybaczcie Ramosowi.
Prawda jest taka, że Real zagrał mecz tak, jak trzeba z Barceloną- Odciął Iniestę, Xaviego i Messiego, przez co Blaugrana nie funkcjonowała tak jak powinna. Mourinho może być palantem, który nie myśli nad tym co mówi, ale nie da się ukryć, że potrafi zrobić z drużyną dużo więcej niż ktokolwiek inny. Spośród piłkarzy na tytuł tego najlepszego zasłużył najpewniej Casillas. Był jak zwykle rewelacyjny i jest jedynym piłkarzem, którego bardzo lubię z Realu. Wybronił te 2 pewne strzały jakby miał radar w oczach. Szacun Iker. Wyróżniła się również obrona Realu, która hamowała MVP, Iniestę i Xaviego. Zwłaszcza wyróżniał się Pepe. No ale Barca też miała graczy, którzy się wyróżnili ze swojego zespołu. Szczególnie aktywny był Adriano- i w ataku, i w obronie oraz Mascherano, który ostatnio spisuje się lepiej niż rewelacyjnie. Kilka akcji Realu stłumił już w zarodku.
Także tak jak mówiłem- Real wykonał kawał dobrej pracy. Teraz trzeba odhaczyć spotkanie z Osasuną i jadziem na LM. Wierzę, że Barca odbuduje morale i uda im się wygrać w Lidze Mistrzów. Pozdro dla wszystkich fanów La Liga.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 22 Kwietnia 2011, 10:32:52 »
Widzę, że moi koledzy- kibice Barcy coś ucichli. Pewnie tak jak ja są zawiedzeni, że Mou w końcu zasłużył na swoją reputację. Gratulacje dla Realu, nie martwcie się tym pucharem, wybaczcie Ramosowi.
Ekhem ja się nie schowałem tylko nie widzę sensu pisać jeżeli znowu nie miałem możliwości obejrzenia meczu :P Tak szczerze ta informacja wprawiła w lekkie zdziwienie bo mimo wszystko po tych występach Realu jakoś dokońca nie byłem w stanie uwierzyć w to, że w końcu wydobędą z siebie to "coś". No ale jednak w końcu pokazali na co stać tą drużynę, zapowiadają się ciekawe mecze w Lidze Mistrzów, z których jeden będę miał szanse oglądnąć (tylko jeden :/ ). Przede wszystkim co do Mourinho to ja go nie lubię za zachowanie, bo brak w nim skromności, odbiła mu palma na punkcie własnej osoby ale faktem jest iz przynajmniej jemu może odbijać bo rzeczywiście jest ku temu powód, jako trener ma ogromny talent. Co nie oznacza oczywiście, że to chwale. Jak czytam wasze relacje to Real spisał się znakomicie, zahamował atak Barcy, co jest kluczem do zwycięstwa z tym zespołem, bo jeśli tego nie zrobisz nie masz dużych szans na wygraną. Drugim czynnkiem, o którym wspominałem jest bramkarz. Od dawna wiadomo iż tu duma Katalonii ma o wiele gorszego zawodnika, zaś w takich meczach geniusz za słupkami jest potrzeny. Królewscy zaś mają jednego z moich ulubionych graczy na tej pozycji, spisującego się zazwyczaj znakomicie, żadko ma jakieś wpadki.


Po ostatnim meczu mam tylko tyle do powiedzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=cBVeNQ-mtcY :D

No ten mecz miał tak wyglądać. Szczerze to mam tylko jedno ale, bo szczerze nie mam nic do Realu jednak zachowanie Mourinho jest po prostu chamskie. Wstyd widzieć jak ktoś tego formatu nie umie pogodzić się z porażką i mówi takie rzeczy. Wstyd i tyle.


« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2011, 20:03:57 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 29 Kwietnia 2011, 14:39:28 »
Skomentuję ostatni mecz. Co prawda parę dni po, ale...
Całkowicie popieram słowa Jose Mourinho. Sędziowie sprzyjają Barcelonie, co było widać w ostatnim meczu. Niesłuszna czerwona kartka dla Pepe wypaczyła wynik. Zgadzam się - w pierwszej połowie lepiej grała Barca, ale w drugiej już Królewscy przejęli inicjatywę - do czasu zejścia Pepe. Jeśli ktoś powinien dostać czerwoną kartkę to Alves, za symulowanie. Dziesięć sekund później był zdrów jak ryba. Zwłaszcza, że Alves już wcześniej miał żółty kartonik. Pepe zszedł niesłusznie, Stark pozbawił Królewskich najlepszego gracza w drużynie. Dodatkowo na trybuny został wyrzucony Mourinho za nic. Niemiec ustawił cały mecz na korzyść Barcy. Jeśli Pepe by nie opuścił boiska, Real na pewno by nie przegrał, co więcej mógłby wygrać. Jeśli Barcelona awansuje do finału (bo pewnie awansuje, zwłaszcza, że Real w rewanżu nie będzie miał Pepe i Ramosa) to będzie to nieuczciwe i ustawione. Życzę im jak najwyższej porażki z Manchesterem. A panu Starkowi radzę zadbać o swoje bezpieczeństwo.
Mecz-skandal.

Szczerze to mam tylko jedno ale, bo szczerze nie mam nic do Realu jednak zachowanie Mourinho jest po prostu chamskie. Wstyd widzieć jak ktoś tego formatu nie umie pogodzić się z porażką i mówi takie rzeczy. Wstyd i tyle.
Michał, Mourinho mówi prawdę, czy to się komu podoba, czy nie.



IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 29 Kwietnia 2011, 16:06:03 »
A mnie osobiście wnerwia takie gadanie, że sprzyja Barcy. To, że sędzia popełnia błędy, to nie oznacza, że sprzyja jednej z drużyn. No cóż wiem jak to wygląda, życie niestety jest niepsrawiedliwe i nic na to nie poradzimy. Należy mieć nadzieję na wyrównanie i dogrywkę, w której oba zespoły zaczną mecz od nowa. Zaś co do reszty sytuacji, to jeśli mam być szczery to za symulowanie to powinna być wywalana połowa graczy w meczu. Taka jest prawda i takie czepianie jest głupie. Po stronie Realu zaś widziałem, że w tym meczu pomimo tej niesprawiedliwości to z conajmniej jedna kartka rónierz się należała, jeśli nie dwie albo trzy (czerwona rzecz jasna). Jednak jak mówię, to jest sport i nie ma co się spodziewać zawsze sprawiedliwości, bo od zawsze zdarzają się jakieś błędy, przekręty i tyle.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 29 Kwietnia 2011, 16:10:24 »
Kartki się należały Realowi. Prawda. Ale akurat nie czerwone.
Sędzia popełnia błędy. Prawda. Ale popełnia te błędy na korzyść Barcy. Pepe w ostatnim meczu. Di Maria w finale Pucharu Króla. Van Persie w meczu z Arsenalem. Sędziowie sprzyjają Barcelonie, taka jest prawda. Mourinho nie jest chamski i bezczelny, jest po prostu szczery.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 29 Kwietnia 2011, 16:23:03 »
Bez urazy Nekrol co do Realu nic nie mam, jednak ostatnio Ci fani Barcy nagrali film i jak zauważyłem, Mourinho to też nie jest taki bez wad. Faktem jest, duma Katalonii jest faworyzowana być może, bo wszyscy ich lubią, co nie zmienia faktu, że jak obejrzałem pare wejść to ja bym za to czerwone dawał i wyrzuciłbym tych zawodników z impetem. Niewiem, może pokazywali wcześniejsze mecze, jednak faktem jest, że jeżeli już czepiamy się zawodników to dla mnie nie ma czegoś takiego iż jedni są lepsi od drugich, bo to nie prawda. Dla mnie obie ekipy zachowywały się źle i tyle. Takie są starcia gigantów, wszyscy chcą zwycięstwa za wszelką cenę. Zaś co do Barcy to dla mnie jeśli pozwalają na takie rzeczy to wstyd dla nich, od dawna patrzę po trochu na nich, na Messiego i widzę, że żadne złote dziecko futbolu z niego nie jest.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 29 Kwietnia 2011, 16:30:47 »
Michał, ale czy ja powiedziałem, że Mourinho jest bez wad? Czy powiedziałem, że Real jest bez wad? Powiedziałem, że Mourinho ma rację, że sędziowie faworyzują Barcę, bo faworyzują.
Powiedziałeś, że obie ekipy zachowywały się źle. Więc czemu wyrzucono tylko zawodnika Realu? Spójrzmy na fakty. Pepe został wyrzucony za coś, za co nie powinien i to wypaczyło wynik meczu. Di Maria został wyrzucony za coś, za co nie powinien. To na szczęście nie zmieniło wyniku, bo stało się w samej końcówce, ale mogło. Van Persie został wyrzucony za coś, za co nie powinien. I co? Sędziowie nie sprzyjają Barcy? Skoro obie ekipy zachowywały się równie źle, to pytam się do k*rwy nędzy dlaczego został wyrzucony tylko Pepe? Dlaczego nie Alves? Dlaczego Mourinho odesłali na trybuny? Bo sędziowie są za Barcą.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 29 Kwietnia 2011, 16:44:23 »
Może niezbyt się interesuje piłką nożną, ale dodam bo oglądałem akurat mecz i mam kilka wniosków:
-Mecz nie był meczem piłki nożnej, a rugby, czy coś w tym stylu, tak chamskiej piłki nie widziałem..
-Realowi się należało, a także czerwona kartka dla Pepe też
-Jak wiadomo, trener robił pokazówkę, jak małe dziecko, któremu wzięli laleczkę, to nie wina sędziego, że zawodnicy Real grali słabo i nie jego wina, że nad emocjami nie potrafią zapanować i są chamscy, bo tak to wyglądało
-Nie uważam też, że Barca była święta, ale to co robili zawodnicy z Reala było przesadą i to grubą..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 29 Kwietnia 2011, 17:09:35 »
Hadrian, widać, że się nie interesujesz piłką nożną.

-Mecz nie był meczem piłki nożnej, a rugby, czy coś w tym stylu, tak chamskiej piłki nie widziałem..
Mecz był brutalny, ale bez przesady. Widziałem dużo ostrzejszych.

-Realowi się należało, a także czerwona kartka dla Pepe też
Za coś takiego nie daje się czerwonych kartek drogi Hadrianie, zwłaszcza, że Alves zaraz potem biegał w podskokach, a z boiska znosili go na noszach. A poza tym: Realowi należało się konkretnie co? Rozszerz swoją myśl, proszę.

-Jak wiadomo, trener robił pokazówkę, jak małe dziecko, któremu wzięli laleczkę, to nie wina sędziego, że zawodnicy Real grali słabo i nie jego wina, że nad emocjami nie potrafią zapanować i są chamscy, bo tak to wyglądało
Przepraszam, ale gdzie Mourinho robił pokazówkę? Wywalili go na trybuny za nic. Widać, że nie oglądasz meczy, skoro mówisz, że Real grał słabo. Oglądałeś chociaż drugą połowę? Tam Barcelona się broniła, a Real atakował, do czasu, kiedy Pepe dostał czerwoną kartkę. Wtedy gra się Realowi posypała.

-Nie uważam też, że Barca była święta, ale to co robili zawodnicy z Reala było przesadą i to grubą..
Zawodnicy Barcelony robili dokładnie to samo.

Ogólnie Hadrian, jak się na czymś nie znasz, to się nie wypowiadaj.



IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 29 Kwietnia 2011, 17:30:56 »
To już nie jest konflikt- od środowego meczu to już jest wojna! Nigdy nie widziałem takiej nienawiści jaka teraz powstała między kibicami Realu i Barcelony. Wszyscy są nakręceni jak nigdy- media również mają w tym swój udział. Jak sobie popatrzę inne strony i na komentarze zwykłych ludzi to aż się płakać chce. Ale cóż, trzeba było się tego spodziewać gdy do tykającej bomby jakie są relacje na linii Real-Barcelona swoje palce zaczął maczać Mourinho.
Można go lubić lub nie. Można uważać, że jest awanturnikiem i że jest hipokrytą, ale trzeba zrozumieć, że to jest Jego sposób pracy, który przyniósł mu te wspaniałe sukcesy w Porto, Chelsea, Interze i już po części w Realu (wywalczenie Pucharu Króla). Więc z całym szacunkiem do Ciebie Hadranie, ale nie uważam nazywanie Mourinho dzieckiem za zbyt stosowne.
Jego kontrowersyjność ma jednak jeden ogromny plus- Mou mówi całą szczerą prawdę jaka nasuwam nam się wszystkim na usta. Mam szacunek do Barcelony, ale naprawdę w kilku aspektach jest aż nadto faworyzowana. Stark popełnił duży błąd, żółta kartka to byłaby odpowiednia kara, ale oczywiście Alves musiał poudawać i wymusić taką a nie inną decyzję. Niesmak pozostał.
I niezbyt do mnie przemawia mówienie, że Real grał źle. Wynik był 0:0, a z Barceloną w takim momencie to świetny wynik. Miał wejść Kaka za Lassa, jednak wyrzucenie Pepe zniweczyło te plany.
 


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 29 Kwietnia 2011, 18:42:49 »
Michał, ale czy ja powiedziałem, że Mourinho jest bez wad? Czy powiedziałem, że Real jest bez wad? Powiedziałem, że Mourinho ma rację, że sędziowie faworyzują Barcę, bo faworyzują.
Powiedziałeś, że obie ekipy zachowywały się źle. Więc czemu wyrzucono tylko zawodnika Realu? Spójrzmy na fakty. Pepe został wyrzucony za coś, za co nie powinien i to wypaczyło wynik meczu. Di Maria został wyrzucony za coś, za co nie powinien. To na szczęście nie zmieniło wyniku, bo stało się w samej końcówce, ale mogło. Van Persie został wyrzucony za coś, za co nie powinien. I co? Sędziowie nie sprzyjają Barcy? Skoro obie ekipy zachowywały się równie źle, to pytam się do k*rwy nędzy dlaczego został wyrzucony tylko Pepe? Dlaczego nie Alves? Dlaczego Mourinho odesłali na trybuny? Bo sędziowie są za Barcą.
Ekhem, no to tak może zacznę:
"Więc czemu wyrzucono tylko zawodnika Realu?"
Gracz nie został wyrzucony przez to, że się kogoś faworyzuje, tylko dlatego, że sędzia się pomylił. Ja sam bym z tej sytuacji nie potrafił tego ocenić, więc uparcie będę go bronił. Poza tym to, że w innych meczach sędziowie faworyzowali Barcę nie oznacza iż kiedy sędzia popełni błąd to od razu faworyzuje. To zaś, ze później ten zawodnik latał jak polskie orły za przeciwnikiem z piłką to inna sprawa, bo sędzia decyzji nie cofnie. No cóż uwierzył, przejechał się na zawodniku Barcy i tyle. Fakt, może powinien mu dać jakiś kartonik ale ja ze wstydu bym wolał całą sytuację przemilczeć. Tak więc wyrzucono zawodnika Realu nie przez sprzyjanie jednej czy drugiej drużynie, a przez wpadkę sędziowską, a to, że w innych sytuacjach nikogo nie ukarano to już inna sprawa. Najwidoczniej po prostu sędzia był słaby, co zresztą jeszcze bardziej mu utrudniło podjęcie decyzji ale nie będę przystawał, że faworyzował, bo to za dalekie posunięcie. Poza tym apeluję Ciebie Nekrol o trochę kultury, nie musisz mnie atakować, przecież nic takiego nie powidziałem strasznego.

"Czy powiedziałem, że Real jest bez wad?"
Przepraszam bardzo ale co moja wypowiedź jakoś wyjątkowo jechała po Realu? Nie, powiedziałem, że obie strony nie są święte i wcale mi się to nie podoba. Jednak niestety takie zachowania w takich meczach są na początku dziennym.
Teraz odnośnie paru innych wypowiedzi, zacznę od Hadriana:
"Mecz nie był meczem piłki nożnej, a rugby, czy coś w tym stylu, tak chamskiej piłki nie widziałem.."
Tu mu przyznam rację. Bo to, że są dużo ostrzejsze nie zmienia faktu, że taki mecz nie należy do najładniejszych. Zresztą obecnie piłka nożna niestety coraz bardziej idzie w tą stronę i to od paru ładnych lat. Wnerwia mnie to, bo piłkarze nie powinni nas przyzwyczajać w takich meczach do rugby, gdyż w morde to piłka nie przepychanka o to, kto chce dorwać swoje łapy do pucharu Ligi Mistrzów (co prawda może jeszcze nie puchar, a szanse przejścia do następnej fazy). Rozumiem nerwy i te sprawy, jednak bez przesady, kultura musi byś ;P

Zaś co do Mourinho, to moim osobistym zdaniem może i dzięki swojemu braku kultury zdobywać wszelkie puchary, nagrody ale mnie to nie wzrusza. To, że ktoś osiąga sukcesy nie zmienia faktu o braku kultury. Tak samo z Barcą, żeby nie było iż jadę tylko po Realu, poza tym szczerze im się należy za takie zachowanie, bo lalusiowate symulowanie to nie coś czego się po nich spodziewałem. Messi i jego drużyna jak zwykle pokazali, że tacy złoci chłopcy kochający piłkę to z nich nie są.





« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2011, 18:47:37 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 29 Kwietnia 2011, 19:25:30 »

A ja apeluję do ciebie Michał o otworzenie oczu. Poza tym nie atakuję ciebie tylko pana Starka. Ja zaś będę uparcie twierdził, że czerwona kartka dla Pepe to skutek faworyzowania Barcelony. Mówisz "wpadka sędziowska", ale zauważ ile było już takich wpadek na korzyść Barcelony, dzięki którym oni odnosili ważne zwycięstwa. Mówię zarówno o tym meczu, jak i o innych. Wiem, że fanom Barcy trudno jest przyjąć, że Stark wypaczył wynik meczu i że inni sędziowie faworyzują ich zespół, ale taka jest prawda.

Przepraszam bardzo ale co moja wypowiedź jakoś wyjątkowo jechała po Realu?
Pozwól, że zacytuję nasze wypowiedzi.

Bez urazy Nekrol co do Realu nic nie mam, jednak ostatnio Ci fani Barcy nagrali film i jak zauważyłem, Mourinho to też nie jest taki bez wad. Faktem jest, duma Katalonii jest faworyzowana być może, bo wszyscy ich lubią, co nie zmienia faktu, że jak obejrzałem pare wejść to ja bym za to czerwone dawał i wyrzuciłbym tych zawodników z impetem.

Michał, ale czy ja powiedziałem, że Mourinho jest bez wad? Czy powiedziałem, że Real jest bez wad?
Myślę, że jednak po Realu trochę pojechałeś. Po Barcelonie zresztą też, a ja tylko przyznałem ci rację, że zachowanie jednego i drugiego zespołu było brzydkie.

W każdym razie ja tam się zgadzam z Mourinho i zdania nie zmienię. Moja kłótnia z Michałem rozchodzi się głównie o to, że ja uważam, że czerwona kartka była dana na skutek faworyzowania Barcy, a Michał uważa, że to była sędziowska pomyłka. Żaden z nas nie zamierza odpuścić, ale zgadzamy się co do jednego - kartka była niesłuszna i wypaczyła wynik meczu. Prawda? Więc zgadzamy się również, że jeśli Barca przejdzie dalej to nieuczciwie. Prawda? Więc wszystko jasne.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 29 Kwietnia 2011, 19:45:56 »
Tak jak już ktoś powiedział - niesmak pozostał.
Furorę w internecie robią obrazki typu:

Cytuj
Oglądałem mecz barcelony, więc wiem co to aktorstwo dziwko!!!

Cóż... są one "zabawne" i mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, toteż ów "sława" jest uzasadniona.

Wielu też się skarży "bo tak wygląda liga hiszpańska"...
Niestety, ale te mecze są strasznie "toksyczne", o ile można tak powiedzieć o meczu piłki nożnej.

*http://kwejk.pl/obrazek/63131/co,by,by%C5%82o,,gdyby,pi%C5%82karze,mieli,facebooka.html
*http://kwejk.pl/obrazek/62742/busket1.html
*http://kwejk.pl/obrazek/62806/talent,do,aktorstwa-bezcenny.html
*http://kwejk.pl/obrazek/62589/4-3-3-3.html
*http://kwejk.pl/obrazek/62175/sprawiedliwo%C5%9B%C4%87.html





IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 29 Kwietnia 2011, 20:07:26 »
Nekrol spoko tylko jedna rzecz i to ogólnie do wszystkich bo wcześniej się poddałem ale teraz spróbuję ponownie uświadomić wam, że nie jestem fanem Barcy. Kibicuję jej w rozgrywkach piłkarskich, jednak tak właściwie kibicem ich byłem wcześniej i dlatego napisałem, że to mój ulubiony klub. Jedyny zespół jakiemu kibicuję to AZS Politechnika Warszawska, wbijcie to sobie do głowy ;P
A i tak niewiem czemu wszyscy, nawet zagorzali fani skreślają szanse Realu na przejście dalej. Owszem grają bez podstawowych zawodników, jednak nie zapominajmy, że choć człowiek nimi kierujący nie ma kultury to klub prowadzić do zwycięstwa potrafi. Tak więc ja bym nie lekceważył Realu, bo czuję, że tu czai się niespodzianka.

A i szczerze muszę przyznać, bo nie mogę się powstrzymać jak o tym myślę, że nie czaje tej mody z tymi tekstami. To to samo co niektóre nastolatki mają, wyzywają od niepowiem czego bo to takie sweet czy jak one tam to mówią...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 29 Kwietnia 2011, 21:02:04 »
Cytuj
A i szczerze muszę przyznać, bo nie mogę się powstrzymać jak o tym myślę, że nie czaje tej mody z tymi tekstami. To to samo co niektóre nastolatki mają, wyzywają od niepowiem czego bo to takie sweet czy jak one tam to mówią...

W ramach poparcia - niech przemówi moja sygnaturka (a propos takich "mut" bo mody są dla elity).


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry