Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Odchodzące legendy (Czytany 2437 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« : 03 Marca 2011, 21:09:49 »
Temat założyłem z myślą o Małyszu i jego końcu kariery. Gdy sobie pomyśle, że niezbyt jeszcze odrastałem od ziemi, a już mu kibicowałem i przypomina mi się cała ta Małyszomania...eh wielki sentyment mnie bierze. Pomyślałem by zrobić ten temat z myślą o wyżyciu emocji związanych z odchodzeniem ogólnie jakiś wybitnych sportowców. Poczekam co prawda z decyzją administracji, bo niewiem szczerze czy ten temat przypadnie do gustu. Możliwe też, że zmienię na ogólnie wszystkich znanych których lubiliśmy.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 04 Marca 2011, 09:22:41 »
Ileż uwa można skakać? Moim zdaniem dobrze postąpił wygrał już w żuciu swoje i należy mu się odpoczynek dokonał wielu rzeczy. Zapewne nieprędko się znajdzie ktoś kto będzie mógł mu dorównać swoim talentem.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Marca 2011, 15:55:19 »
Dobrze zrobił, że odchodzi w pełni sławy. Każdy będzie go pamiętał jako wybitnego skoczka. Ahonen i Schmitt również byli dobrzy, ale na poważnie, komu z was kojarzą się teraz z dobrym skakaniem? Jak widzę Ahonena na belce to myślę "znowu zawali skok, po jaką cholerę jeszcze skacze, skoro jest słaby?".  Dobrze, że Małysz tego uniknął. Chociaż oczywiście jego odejście, mimo, że słuszne, to jest bolesne :( Co będziemy teraz robić w zimowe wieczory? Może ktoś powie "zawołaj mnie jak Stoch będzie skakał", albo "leć Kamil, leć!", ale to już nie będzie to samo co było z Małyszem :(


IP: Zapisane
Rumun96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Ice ice baby ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Marca 2011, 19:46:20 »
Dobrze że odchodzi w bardzo dobrej formie niech jeszcze zdobędzie 3 miejsce w ogólnej klasyfikacji i będzie naprawde super . Co do Stocha i reszty ferajny wujka Kruczka to afroamerykańsko to widzę  :-/.


IP: Zapisane
REGGAE
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry