Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Burdel na CzacieGG (Czytany 44276 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« : 31 Sierpnia 2008, 11:57:56 »
To co się dzieje na CzacieGG ostatnimi czasy przechodzi samo siebie. Mam na myśli obsługę czata, której to woda sodowa udeżyła do głowy od nadmiaru uprawnień - przynajmniej co niektórym i nie będę już wnikał co i kto bo nie mam czasu przeglądać i czytać kilometrowych logów.
Macie się uspokoić i pilnować jeden drugiego i jeśli ktoś z waz zauważy, że ktoś z obsługi zachowuje się niezgodnie z regulaminem czyli np. kickuje/banuje bez powodu zmienia nicki zarówno sobie jak i innym userom, wygłupia się, przeklina, obraża itd. należy to zgłaszać w tym wątku podając dokładną datę i godzinę sprawdzę to i podejmę odpowiednie kroki.
Jeśli podobne sytuacje nadal będą miały miejsce polecą wszyscy bez wyjątku bo tak dalej nie może być! Jesteście tam od pilnowania porządku i dawania przykładu innym i po to otrzymaliście te prawa - jeśli ktoś pominął się z powołaniem trudno.
Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli bo więcej ostrzeżeń już nie będzie.

aha i jeszcze jedno jak banujecie należy podać normalny powód a nie w stylu "lol" itp. bo takich bezsensownych powodów było sporo i to prawie każdy z was pisał podobnie.





« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia 2008, 12:30:30 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 31 Sierpnia 2008, 12:07:13 »
Tak tak, popieram. Moja koleżanka bywa na tym waszym czacie GG i skarży się na jego obsługę, że robią wielkie halo z byle "joł".
Wypadałoby zmienić strażników albo przykręcić im śrubę.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Sierpnia 2008, 12:34:43 »
Cytuj
Ja 12:26:12
Możesz mi powiedzieć kto sie bawił dziś rano naszymi kontami i zmieniał nicki każdemu?
Ja 12:26:18
Kto dał Hetmanowi prawa co?
Tawerna 2.0 12:26:22
<Kamisia> :/
Tawerna 2.0 12:26:28
* CzatGG: <Sitken> wylogował(a) się z czata.
Tawerna 2.0 12:26:33
<%Deksiu> ja :d

Prosze. Jak na tacy.
Z mojej strony obiecuje że nie bede nadużywał włądzy... no chyba że jakiś laik mi sie kontem będzie na czacie bawił.


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31 Sierpnia 2008, 17:54:45 »
A ja powiem szczerze, uwaga!
Moim (skromnym) zdaniem, to ten czat, jedynie odstrasza, np. ja nigdy tam nie zajrzę, bo z tego co się tam dzieje i jacy tam ludzie przesiadują, to nawet nie ma mi się co dziwić.
Z tego co się naczytałam w "skargach" i "przeprosinach", to to wcale nie zachęca. Moim zdaniem powinieneś podjąć jakieś działania, bo "gadać" to sobie można, ale w praktyce to nigdy nie wychodzi. Wiem to z pedagogicznego doświadczenia.
Swoje zdanie wyraziłam, nie zostawiłam nawet suchej nitki. Ale ostrzegałam na początku.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 31 Sierpnia 2008, 21:18:53 »
Z czatem jest w porządku. Jest przynajmniej śmiesznie, jak ktoś chce pomocy to i tak prędzej wejdzie na forum. Odstrasza nowych, którzy chcieliby też pogadać na czacie? To niech zachowują się normalnie i z dużą dawką luzu (nie, luz =/= mówienie "Hejka" na powitanie).
Swoje zdanie wyraziłem, doszyłem suche nitki. Ostrzeżenia uważam za bezpodstawne.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Września 2008, 11:29:59 »
Prosze. Jak na tacy.
Z mojej strony obiecuje że nie bede nadużywał włądzy... no chyba że jakiś laik mi sie kontem będzie na czacie bawił.
no to masz pecha. od tego razu w stosunku do mnie naduzyles wladzy conajmniej z 5 razy,
za co zostaniesz rozliczony.


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Września 2008, 08:15:33 »
W takim razie apeluję o włączenie tokenów! Wczoraj był burdel z nowymi numerami... Nie dało się tego wytrzymać..



IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 03 Września 2008, 20:26:48 »
Ja również proszę o włączenie tokena. Wczoraj działy sie niemożliwe rzeczy. Kilkanaście jak nie kilkadziesiąt banów robi swoje.

Co do deksia. To nawet jak go zbanuje to mimo że nie ma praw sam bana sobie zdejmie więc wszystko jasne.


IP: Zapisane
Deksiu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 03 Września 2008, 21:11:26 »
Co do deksia. To nawet jak go zbanuje to mimo że nie ma praw sam bana sobie zdejmie więc wszystko jasne.
no no bo ja umiem czary mary.
pzdr


IP: Zapisane
Kubofonista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Autor GGCzat'u

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 04 Września 2008, 17:23:22 »
Tokeny są w tej wersji ;) Jarek nie umieścił ich tylko na stronie, nawiedzieć czemu. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Września 2008, 08:48:56 »
Są ale nie są włączone. Musi je najpierw włączyć. Myśle że w najbliższym czacie będzie Token działał i zniknie tymczasowa blokada userów.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 03 Października 2008, 23:49:54 »
Ehe,dziwić się że rzadko co siedzi tam powyżej 5 osób w tym samym czasie...Odrzucały już skargi i przeprosiny,a co dopiero to...


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 31 Października 2008, 18:59:27 »
Nie wyrabiam już. Powiedz coś hetmanowi i matiemu bo to co oni na czacie robią to jeden wielki pie***** jest. Nie wyrabiam z nimi. Ani kicka dać bo ma uprawnienia jak ja, ani upomniec ani nic. oni dalej swoje.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 31 Października 2008, 19:06:10 »
A ja prosił bym kogoś z obsługi o uspokojenie hetmana,2x kicki z rzędu za to że jestem po stronie matiego w kłótni napisanej wyżej przez khazia...? Drugi kick zapewne za "nie powinieneś oczerniać osoby takiej jak mati". Oba wytłumaczone "brak szacunku do operacji". Ta,szacunek do operacji mogę mieć,ale do przewrażliwionej osoby która jak raz się ze mną skłóciła to szuka na czacie jakiejś zaczepki aby mnie skickować...? Nie,dziękuje.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Hetman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Października 2008, 20:00:33 »
Lazor to nie tak. Dwukrotnie mnie obraziłeś, wszczynałeś kłótnie. Ciesz się, że Khaz oko przymknął. Jak coś piszesz to poprzyj to argumentami. A co do ciebie Khaz to sam się z Matim kłócisz.  :/


« Ostatnia zmiana: 31 Października 2008, 20:03:09 wysłane przez Hetman » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry