Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
błąd przy tworzeniu bohatera w epilogu (Czytany 6810 razy)
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« : 26 Października 2011, 12:31:00 »
Witam,
Po skończeniu kampanii inferno, nie zapisało mi bohatera. W kolejnych kampaniach powtórzyło się to, jedynie zapisało bohatera z prologu. Po skończeniu kampanii próbowałem stworzyć(wybrać) bohatera w menu kampanii ale w chwili wyboru wyskoczył błąd i wywaliło mnie do pulpitu. Wcześniej po skończeniu jednej kampanii nie miałem dostępu do epilogu a dopiero się pojawił jak dodałem bohatera(chyba Veynera) kupionego za punkty uplay. Miał ktoś może coś podobnego i wie jak rozwiązać ten problem?


IP: Zapisane
celbant

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Października 2011, 20:09:10 »
Ja ma tak samo przy ostatniej kampanii, klikając żeby wybrać bohatera wywala do pulpitu :(


IP: Zapisane
damik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Października 2011, 13:14:12 »
ściągnij patcha mmvi_1.1 może to pomoże


IP: Zapisane
celbant

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 27 Października 2011, 15:10:54 »
Mam najnowszą wersje może w następnym patchu to poprawią bo na razie nie mam pomysłu. Zaliczyłem wszystkie kampanie tylko z epilogiem jest problem


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28 Października 2011, 20:48:10 »
Szczerze celbant? LOL.Aż mi się wierzyć nie chce. Zaliczyłeś wszystkie kampanie w niecałe 3 tygodnie? Ile Ty w to grasz? :niepewny:


IP: Zapisane
Alexander I

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 28 Października 2011, 21:10:02 »
hajducekg6 mi do zaliczenia wszystkiego brakuje tylko 5 misji ale jak ja byłem w połowie wszystkiego to były osoby już z minimum 40 lvl rodu więc już dawno poprzechodzili całość. a co do problemu to może reinstall pomoże


IP: Zapisane
celbant

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Października 2011, 21:49:41 »
hajducekg6 mój kolega zaliczył grę w 3 dni całą więc ja nie jestem jakiś wyjątkowo szybki, ani też dużo nie grałem wystarczy 2 godzinki dziennie Kampania wcale nie jest taka dług jak by mogło się to wydawać co do reinstlke robiłem nic nie dało poszukam na zagranicznych forach i czekam do następnego patcha może coś pomoże  :niepewny:



IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 28 Października 2011, 22:03:44 »
Ja gram tak różnie, ale jak gram to 4 godziny. Tyle, że zawsze jestem niepewny, czy uderzać na wroga czy nie uderzać, więc dosyć długo siedzę  zamku. ;D


IP: Zapisane
celbant

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 28 Października 2011, 22:11:10 »
Trzeba zajmować dość szybko fortece i zamki wtedy większa armia :)
Znalazłem rozwiązanie na forum Ubi wystarczy usunąć stworzonego przez siebie bohatera w kampanii i grać domyślnymi bohaterami wtedy gra działa prawidłowo nie wywala na pulpit  :) :) :) :)


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Grudnia 2011, 12:08:54 »
celbant dzięki działa  ;D


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry