Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wojny o Sukcesję w Heroes 5 (Czytany 62023 razy)
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« : 18 Maja 2014, 13:13:35 »
Witam wszystkich Tawernowiczów! :)

Chciałbym ogłosić, że mam taki zamiar... w sumie to zamysł, żeby stworzyć modyfikację do Heroes 5, która przerobi tę grę na Heroes 2 w 3D. Małe prawdopodobieństwo, że dociągnę do końca (ach, ten słomiany zapał), ale jeśli modyfikacja spotka się z zainteresowaniem, to będę miał motywację, żeby ją ukończyć ;) Jeśli jednak zrobię tę modyfikację od początku do końca to, ostrzegam, zajmie to do 5 lat, jednak widząc niesłabnące zainteresowanie The Chaos Theory czy Księgą Czarodzieja, łudzę się, że i ja zasłużę na taki kredyt zaufania ;)

Aby nie być gołosłownym, prezentuję Wam pierwsze trzy modele, razem z teksturami (tekstury są, jak widzicie, co najmniej słabe; jeśli ktoś miałby ochotę mnie wesprzeć w tej kwestii, to proszę wysłać priva ;)):



Ponadto, prezentuję też niewielką próbkę mapy (jest to przykład, nie finalna wersja, bo pełna modyfikacja obejmie również obiekty na mapie przygody, miasta i bohaterów). Sto punktów dla tego, kto odgadnie, co to za mapka ;)



Pozdrawiam, proszę o głosy i przypominam, że nie obiecuję, że powstanie jakakolwiek grywalna wersja!

Ponadto zapraszam do komentowania zarówno na forum Tawerny, jak i na Heroes Community

PS. Nie, moja długotrwała nieobecność nie miała związku z modyfikacją ;)


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2014, 12:10:11 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Maja 2014, 13:25:02 »
W Heroes II nie grałem przyznaje się, natomiast dla mnie kazda modyfikacja, a zwłaszcza tego typu jest uciecha. Projekt godny uwagi, a osobiście bardzo się cieszę, za szczerze mówisz "niczego nie obiecuje" wtedy lepiej przyjąć ewentualna klapę całego projektu.

ps. Jeśli trzeba by kogoś do mapek to ja bardzo chętnie :)
ps2. Twierdza na pustyni ? :D


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Maja 2014, 13:32:49 »
Może byc ciekawe. :)


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Maja 2014, 13:48:02 »
Cytat: The_Hunter
ps2. Twierdza na pustyni ? :D

Tak, w Heroes 1 i 2 miasto Barbarzyńcy było miastem pustynnym, dlatego też ustawiłem jego odpowiednik w oryginalnym terytorium (bo najlepiej pasował).



Mała podpowiedź, ale co tam - w oryginale w tej misji można było wybrać, czy gra się Barbarzyńcą, Czarnoksiężnikiem czy Nekromantą.


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Maja 2014, 14:04:54 »
Jezu racja o tym wiedziałem w sumie nie wiem czemu zatem moje zdziwienie, miałem zatwardzenie umysłowe...

A co do jednostek to są bardzo fajne, tekstury może nie najlepsze, ale jeśli chcesz stylizować na Heroes II to może nawet lepiej żeby miały mniej szczegółów byłoby to bardziej podobne do H2


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 18 Maja 2014, 14:44:40 »
Że tak powiem, WOW :) Łuczniczki - świetny pomysł, na pewno będę trzymał kciuki za ten projekt, bo ma potencjał i to duży potencjał :)

Co do tekstur - fakt, mogłyby być bardziej szczegółowe, ale te przynajmniej oddają ducha H2...

Co do screena z mapki - bardzo przypomina mi mapę do Księgi Czarodzieja 2, ale pewien nie jestem


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Maja 2014, 14:54:22 »
Cytat: Menelag
Że tak powiem, WOW :) Łuczniczki - świetny pomysł, na pewno będę trzymał kciuki za ten projekt, bo ma potencjał i to duży potencjał :)

No to cieszę się, że Ci się podoba, bo jak zobaczyłem forum, to takie "łoho, Menelag, pewnie mnie nieźle zjedzie", więc tym większe zaskoczenie ;)

Cytat: Menelag
Co do screena z mapki - bardzo przypomina mi mapę do Księgi Czarodzieja 2, ale pewien nie jestem

:O Serio? Dziwne, bo zrzut nie ma nic wspólnego z KC 2, chyba przypadkiem :D


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 18 Maja 2014, 15:01:53 »
Ja nigdy po nikim nie jadę ^^

Serio, w takiej samej stylistyce robiona była mapka do KC2... czyli pewnie to któraś z mapek o Kunyaku?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Maja 2014, 15:03:10 »
A po co miałbym robić mapkę o Kunyaku? :D

To jest imitacja pewnej mapy z kampanii Heroes 2.


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Maja 2014, 15:04:02 »
Siemka, fajny projekt :)
Jeśli chcesz, to mogę pomóc z teksturami, ale ostrzegam, że dopiero we wakacje zrobić mogę coś konkretnego, ale teraz dorywczo mogę coś poprawić. Nie mam zainstalowanego h5 ale jak mi wyślesz pliki to mogę nad nimi popracować.
Ogólnie popieram zamysł, trzymam kciuki za sukces, bo lubię heroes 2 i takie odświeżenie byłoby bardzo fajne :)


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Maja 2014, 15:07:11 »
To spokojnie, jeśli ma powstać cały mod to będzie na wszystko czas :D Nie omieszkam podesłać Ci czegoś w najbliższym czasie. Właściwie to żałuję, że nie zacząłem od Tawerny, bo gdybym wiedział, że tutaj spotkam się z takim przyjęciem, miałbym o wiele więcej zapału do pracy już wcześniej :D


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Maja 2014, 15:36:28 »
Oh my goodness, oh my damn
Oh my goodness, they goin' ham.
This is how game is supposed to be [...]


OK, po tym muzycznym wstępie chcę powiedzieć tylko, że ten projekt jest świetny!! W końcu HV będzie mogło pochwalić się swoją "bajkową" grafiką (jak to wszyscy moi znajomi określają), bo pięknie się ona wkomponuje w historię z HII. :)

Co do tekstur to nie są one takie złe, co prawda nie powalają poprzez swoją prostotę, ale czy HII nie było czasem także proste? Ta gra była świetna i bez powalającego wyglądu stworów, a więc nie widzę tu problemów.

W każdym razie, wszystko pięknie się zapowiada, a ja już nie mogę się doczekać aby "rozgromić" wroga moją armią Stalinów z sierpami. 8)


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Maja 2014, 15:42:46 »
No, z tym rozgramianiem to może być trochę ciężko, bo statystyki też będą zmienione ;P


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Maja 2014, 15:49:31 »
No to teraz mam jedno, bardzo ważne pytanie, a mianowicie:


Czy będą tam duchy z H2, które wszyscy znamy i kochamy?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18 Maja 2014, 15:55:08 »
Być będą, ale sam nie wiem, jak rozwiązać sprawę ich umiejętności, bo na tyle dobry nie jestem, żeby coś takiego jak miały w H2 zaimplementować w H5. Na dobrą sprawę jest kilka potencjalnych sposobów:

1. Wyssanie życia zamiast mnożenia oddziału, ale wampiry też będą miały tę umiejętność
2. Coś innego, ale OP tak samo jak ich oryginalna umiejętność
3. Dać im czar "Wskrześ Umarłych" i "Zbieranie many"
4. Dać im "Ostrze masakry" (ze zmienioną nazwą; skutek taki sam, czyli mordercza skuteczność przy atakowaniu słabych oddziałów).
5. Dać im czar "Widmowe Zastępy"


« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2014, 16:03:39 wysłane przez Hayven » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Strony: [1] 2 3 4 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry