Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czytajcie (Czytany 9342 razy)
henus

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« : 20 Maja 2007, 19:07:18 »
Chciałem Poinformowac ze zostałem zdegradowany oraz grozono mi banem. Mianowicie groził mi banem <Deksiu> który ma znajomosci w administracji czatem NIE ZGADZAM SIE NA TO BY KTOS TAKI JEDNYM SŁOWEM DO KOLEGI zrobił ze mnie usera a nawet groził banem KONEC Oto moja Prozba

Bana Powinen dostac <Deksiu> oraz Raben za to ze odbieraja bezpodstawnie Rangi i banuja


Ja jak zabanowałem 2 osoby to miałem  przepraszac w opisie on  ma sie ukozyc podobnie i ma dostac bana


IP: Zapisane
Witam All
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Maja 2007, 19:55:25 »
Co prawda nie zajmuje się czatem, ale wtrące swoje 3 grosze.
Po pierwsze dlaczego zostałeś zdegradowany?
Pod drugie kim są Ci ludzie i czy wogóle są związani z Tawerna - w końcu to czat Tawerny i to chyba jej admini powinni decydować o tym kto i za co powinien być ukarany. Jezeli sa to znajomi innych adminów i też decydują co za co, to proszę mnie poprawic.
Po 3 jezeli zrobiłeś coś źle i za to zapłaciłeś  to czemu Cie ukarano drugi raz - pytanie do tych dwóch.


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Maja 2007, 14:49:03 »
Naprawdę żałosne. Takim osobom to nie wolno dawać żadnych rang i od razu dawać bana. Dziwie się, że administracja Tawerny nic w tym kierunku nie robi i godzi się na takie zachowanie. ŻAŁOSNE!


IP: Zapisane
Matys

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


www.sektor21.info

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 21 Maja 2007, 15:59:58 »
/arrow/    Pan henus  stracił range w wyniku nadużywania władzy nad słabszymi i to nie pierwszy raz. Skierowane do henus'ia:  Jesli uzytkownik zle sie zachowuje a to powinno dac mu sie upomnienie  tzw. KICKiem, anie banowac go, sprawdzajac LOG czata doszlem do tego ze Pan najbardziej nie kulturalnie sie tam zachowywal z wszystkich obecnych dlatego też został Pan pozbawiony posiadanej rangi (voice). Wszelkie nieporozumienia i zażalenia prosze kierować tutaj. Pozdrawiam  twórca CZATAGG - Tawerna  /arrow/   Matys.


« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2007, 16:02:30 wysłane przez Matys » IP: Zapisane
1. Władza czata (+ Voice, @ Operator, # Administrator) ma zawsze rację! - twórca czata nie popełnia błedów!

henus

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21 Maja 2007, 18:00:33 »
Cytuj
/arrow/    Pan henus  stracił range w wyniku nadużywania władzy nad słabszymi i to nie pierwszy raz. Skierowane do henus'ia:  Jesli uzytkownik zle sie zachowuje a to powinno dac mu sie upomnienie  tzw. KICKiem, anie banowac go, sprawdzajac LOG czata doszlem do tego ze Pan najbardziej nie kulturalnie sie tam zachowywal z wszystkich obecnych dlatego też został Pan pozbawiony posiadanej rangi (voice). Wszelkie nieporozumienia i zażalenia prosze kierować tutaj. Pozdrawiam  twórca CZATAGG - Tawerna  /arrow/   Matys.
[snapback]4873[/snapback]

Sam Nauzywasz władzy ... nie widze Opisu w stylu
<Raben>Przepraszam Usera Henusa Za To Ze Zabanowałem Go Po Tym jak poprosił mnie Deksiu
_______________________________________________________________
A Deksiu dostał bana bo nazwał idiota tego kto dał mu nicka ... zato dostał bana
______________________
Teras To mam Jeszcze Bana Yupi Moge Wiedziec Zaco ? aa zreszta


« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2007, 18:08:43 wysłane przez henus » IP: Zapisane
Witam All
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 21 Maja 2007, 18:18:35 »
przestańcie się kłócić


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 21 Maja 2007, 21:24:34 »
Kto to w ogóle jest Deksiu i Raben? /blink/  Ja tych ludzi na czacie nigdy nie widziałem.  Co do sprawy, myślę, że henus nie powinien być zdegradowany z rangi voice'a, ponieważ nie widziałem ani razu żeby nadużywał swojej rangi na czacie. ;)

P.S.
Mateo jeszcze jeden taki post a dostaniesz ostrzeżenie.


« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2007, 21:25:47 wysłane przez smith » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Matys

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


www.sektor21.info

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 21 Maja 2007, 21:59:27 »
Henus sam sie zbanowales wpisujac 3x to samo. Wiec do mnie nie mozesz miec  pretensji o BANa. A range Ci odebralem powod powyzej. nie kluc sie.

PS:1. Raben to ja.
Ps:2. smith to można udowodnić odpowiednimi LOGami z czata z serwera. Jesli tego tak pragniecie to to zrobie ale kto na tym  gorzej wyjdzie? Oczywiscie heniek.
----
Cytuj
A Deksiu dostał bana bo nazwał idiota tego kto dał mu nicka ... zato dostał bana
Hmmmm wyzywanie nie oznacza nadawania BANa od tego jest KICK...i juz mamy naduzycie wladzy. W takim przypadku takie psotanowienie o nadaniu  natychmiastowego BANa za wyswiska ma wylacznie ADMINISTRATOR => #.
----

Prosze czytać      =>REGULAMIN CZATAGG<=


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2007, 13:08:41 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
1. Władza czata (+ Voice, @ Operator, # Administrator) ma zawsze rację! - twórca czata nie popełnia błedów!

Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 22 Maja 2007, 13:55:58 »
Właśnie przez niego dostałem bana zamiast kicka za wstawienie linka. Nie powinien posiadać żadnych rang. Odbanować go można, ale ŻADNYCH RANG MU NIE PRZYZNAWAĆ!
---------------
cd wypocin TOBIASZA.: Jarek też nie jest aniołem dając byle komu rangi.[/span]


ODP.[span style=\'color:red\'][Matys -  Jako że jareQ jest BOSSem serwisu ma prawo robic co chce. Chyba to oczywiste. A co  do przyznawania RANG hmmm Tobiaszku nie ty jestes o decydowaniu o tym. Pozdro.][/span]

[span style=\'color:red\']OD MATYS: Używaj edycji postów bo to zle wyglada jak dwa twoje posty wiszą jeden pod drugim (obok siebie) Edycja proszę.... :)



« Ostatnia zmiana: 22 Maja 2007, 18:27:38 wysłane przez Matys » IP: Zapisane
Henus321

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 25 Lipca 2007, 14:23:53 »
Witajcie Dlugo mnie nie bylo ... no ale co tam
Chcial bym was wszyskich przeprosic zarówno osoby które jako Voice zbanowale zarówno władze czatu oraz serveru ... Chcial bym równierz przeprosic Deksia osobe ktorej najbardziej sie oberawlo przez moje głupie wybryki ...

__________
PRZEPRASZAM WSZYSKICH ORAZ PROSZE O ODBANOWANIE NA CHACIE

Sorry za błedy mam na to papier..


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 25 Lipca 2007, 17:55:30 »
Od tego jest oddzielny temat.

PS: Ja też mam papiery na to co ty wiec pisze w wordzie


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry