Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 188466 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« : 22 Marca 2005, 15:14:42 »
Jeśli chcesz aby pojawił się jakiś nowy dział na temat Twojej ulubionej gry o której chciałbyś porozmawiać z innymi zaproponuj to w tym temacie  ^_^

Czekamy na Wasze propozycje  :]


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2010, 15:35:40 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
The^BART

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 14 Maja 2005, 20:51:52 »
Mysle ze to dobry pomysl aby dac na stronce dzial o H3 :) prosze to przemyslec (zawsze to wiecej odwiedzin na stronie itp) takze ... :)


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2007, 18:09:02 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Uzytkownik nie potrzebny
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 15 Maja 2005, 05:30:27 »
Zgadzam się z Tobą.. tylko, że jak na razie nie ma nikogo kto mógłby się tym zająć ;)
Jeśli ktoś będzie chciał się zająć stworzeniem działu o III części nie ma problemu...


IP: Zapisane
The^BART

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 15 Maja 2005, 08:52:12 »
Jarku no ja mialem na mysli siebie :) i chetnie sie tego podejme o ile dasz mi szanse :D
napisze ci na gg


IP: Zapisane
Uzytkownik nie potrzebny
Archon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Maja 2005, 09:14:33 »
Zmienilem nick  i taki juz bedzie tylko mam prosbe (jako admin usun te moje 2 posty jak mozesz i najlepiej tamtego uzytkownika z gory thx oczywiscie jak moze hyhy :D) a co do dzialu o H3 nadal jestem chetny pogadajmy jarek na gg

Wiadomość doklejona: 06 Września 2014, 11:00:08
Ja zglaszam sie na dzial o H3 i na forum i na stronce :)


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2014, 11:00:08 wysłane przez Piekielny Krzyk » IP: Zapisane
Si?a p?ynie z krwia duma razem znia.
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 17 Maja 2005, 21:45:39 »
No to świetnie :)

Napisałem do Ciebie właśnie meila ze swoim prywatnym nr GG jak bedziesz to się odezwij ;)

ps. Nadal poszukujemy następnych, chętnych osób do róznych działów..
Więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę się zgłaszać ;)

Pozdrawiam
jareQ


« Ostatnia zmiana: 17 Maja 2005, 21:47:22 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
goku13

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 22 Lipca 2005, 19:52:07 »
Ja się podjąłem tworzenia działu o H3:) Wkrótce powinien trafić na stronke. Myślę że pod koniec wakacji to ostateczny termin pojawienia się działu o H3.


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 03 Sierpnia 2005, 21:36:44 »
heh wszycho zmieża w odpowiednim kerunku :P zeby niebyło ze ja nic nierobie to zajme sie mapkamy bede szperać  po nece w poszukiwaniu  nowych mapek  :P
 :D


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 09 Sierpnia 2005, 19:31:21 »
Właśnie ta tej stronce brakuje informacji na temat najlepszej części jaką jest Heroes III. Ta gra to klasyka, jedynie III cześc moze przebić V :D


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 10 Sierpnia 2005, 19:51:17 »
Cytuj
Właśnie ta tej stronce brakuje informacji na temat najlepszej części jaką jest Heroes III. Ta gra to klasyka, jedynie III cześc moze przebić V :D
Ludzie co wy widzicie w tej III. Grałem w nią duzo i jest gorsza od IV. Może ktoś mi to wyjasni  ;). I skad wiesz, że 3 przebije 5. Jeszcze nie wyszła z tego co wiem.


« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2005, 19:52:54 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 11 Sierpnia 2005, 21:51:01 »
V jeszcze nie wyszła ale informacje na jej temat już są (przeczytaj też mojego wcześniejszego posta dokładnie, bo nigdzie nie powiedzialem że III przebije V), a jeśli chodzi o IV, to III bije ją na głowe. IV to był niewypał, porażka, każdy doświadczony gracz potwierdzi moje słowa. Ile już grasz w heroes'a ??


« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2005, 21:53:06 wysłane przez Piter » IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 13 Sierpnia 2005, 13:18:17 »
Cytuj
V jeszcze nie wyszła ale informacje na jej temat już są (przeczytaj też mojego wcześniejszego posta dokładnie, bo nigdzie nie powiedzialem że III przebije V), a jeśli chodzi o IV, to III bije ją na głowe. IV to był niewypał, porażka, każdy doświadczony gracz potwierdzi moje słowa. Ile już grasz w heroes'a ??
Jak oceniasz grę po informacjach zresztą niesprawdzonych to dziękuje. Równie dobrze moge powiedziec, ze nowe ferrari bedzie gorsze, bo ma brzydki kolor....
Powiedziałeś " jednynie III może przebić V" więc o co chodzi
"niewypał, porażka, bije ją na głow" - jakies konkretne argumenty, czy tylko Twoje widzi mi się... Powiedz mi w czym jest lepsza od 4.

A w heresa gram od cześci pierwszej czyli od 1990. Grałem we wszystkie cześci wraz z dodatkami itd.. więc nie mów mi, że jestes bardziej doświadczonym graczem...
Tak wogóle widziałeś na oczy 4 czy tylko ze screenów i opowieści kolegów...


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 13 Sierpnia 2005, 16:19:28 »
ech... o czym ty mówisz człowieku, naucz sie czytać posty ! Gdzie ja oceniam grę po informacjach, kiedy powiedziałem, że V będzie gorsza !! Facet zastanów sie co piszesz ! Czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

Co do IV to ona jest pozbawiona klimatu heroes, jest o wiele prostsza, nie ma tylu opcji, chociaż to, ze nie można ulepszać jednostek. Bohater walczy, przecież w późniejszych etapach gry staje sie on jednoosobową armią, a bitwa o zamek, szkoda gadać. Jesteś jedną z niewielu osób, które zachwalają IV, no cóż każdy ma inny gust. IV to tylko grafika (chociaż i tak jest do dupy), a w tej grze nie chodzi o grafikę.

A jeśli chodzi o doświadczenie, to nie będę się wypowiadał i tobie tez tego nie radze


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 13 Sierpnia 2005, 19:09:23 »
Cytuj
ech... o czym ty mówisz człowieku, naucz sie czytać posty ! Gdzie ja oceniam grę po informacjach, kiedy powiedziałem, że V będzie gorsza !! Facet zastanów sie co piszesz ! Czytanie ze zrozumieniem sie kłania.
To chyba ty nie potrafisz czytac swoich postów. Sam to napisałeś "Ta gra to klasyka, jedynie III cześc moze przebić V" . Skad wiesz, ze może przebić jak są tylko o niej informacje...a znając część III watpie by tak było.  Zresztą zakończe ten bezsensowny spór na ten temat..

"Pozbawiona klimatu heroes" - widzocznie nie grałeś w tą grę. Równie dobrze mogę napisać, że Settlers V jest pozbawiona klimatu części III i IV. Tak się zdaje, ale każda inna częśc ma swój klimat, tak jest w przypadku heroes IV. jeszcze inny klimat bedzie miała część V Heroes i fani III też będą jęczęc, że nie zrobili takiego jak w III...

"Nie można ulepszać jednostek."
Nie mozna ulepszać, bo sie je wybiera sposród dwóch róznych dopasowując je swojej do taktyki, choć rzeczywiscie ulepszanie miałoby swoje plusy..ale jednostki są wystarczająco silne bez ulepszania ich. Jesli chodzi jeszcze o jednoski to AI jednostek w III jest tragiczne. Mając słabszą armię, ma się małe szanse na zwyciestwo...w IV bywało tak że nawet  w przypadkach tragicznych można wygrać. To co moge powiedzięć złego o IV to to, ze jest za mało miast i jednostek , ale po kilku lat grania w tączęści i tak używam 2 jednostek do walki...

"Bohater walczy, przecież w późniejszych etapach gry staje sie on jednoosobową armią, a bitwa o zamek, szkoda gadać"
Bohater w III to dla mnie najwieksza porazka. Jak mozna nie uzywać bohatera w walce. Meczysz sie, inwestujesz w niego  a tu wpadasz na jakiegoś przypadkowego przeciwnika i tracisz to na co pracowałeś przez całą grę. Do tego nie można go ozywić - pokaż mi dobrą grę strategiczną, w której bohater nie bierze udziału w walce i nie mozna go wskrzesić... chocby taki warcraft czy świetna gra Lotr -bitwa o śródziemie" bazują na bohaterach, którzy mogą wygrac w pojedynkę sami....
Zreszta w najlepszym pismie komputerowym w Polsce CDaction gra dostała ocene 9/10 wiec według expertów nie jest tak zle... choc gra ma swoje minusy i lista ich jest długa....

"IV to tylko grafika (chociaż i tak jest do dupy)" - do d*&^ to jest papier toaletowy a powaznie ... rozdzielczość 800x600 i wyglad map w III jest  rodem z Settlers I... widzę, że bardzo profesjonalnie podchodzisz do tej gry.. i uzywasz ciekawych "podwórkowych" agumentów.

Mimo tego, że to jest mało odwiedzane forum, to jako moderator  proszę sie wyrażać w bardziej cywilizowany sposób...


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2005, 20:18:07 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 13 Sierpnia 2005, 23:29:36 »
To chyba ty nie potrafisz czytac swoich postów
I znowu nie rozumiesz sensu wypowiedzi. Powiedziałem że III może jedynie przebić V, co oznacza w tej chwili najlepsza jest trójka i jak wejdzie V to może ją pobić choć nie musi !! Więc czytaj następnym razem ze zrozumieniem, bardzo cię proszę, gdyż moderator to odpowiedzialna funkcja.

Co do klimatu
Każdy ci powie że w IV brakuje klimatu, fakt każda gra ma inny klimat, ale właśnie IV brak tego czym zachwycała III.

Ulepszanie jednostek
Tu nie chodzi o siłę armii, lecz chodzi o to, że gra nie jest rozbudowana. Zbyt szybko dochodzi się do końca rozbudowy.

Bohater
No właśnie jesteś w błędzie, o to chodzi, że bohater powinien mieć jak najmniejszy udział w bitwie, bo powiedz mi po co jednostki skoro zwycięża jeden bohater, to jest nudne, nie ma rozwiązań taktycznych, nie ma wariantów możliwości. Dlatego całe szczęście w części V bohater powróci z III. Widocznie w ogóle nie grałes w III cześć skoro mówisz ze "...wpadasz na jakiegoś przypadkowego przeciwnika i tracisz to na co pracowałeś przez całą grę...". Nie masz pojęcia o grze, więc jak możesz sie wypowiadać.

A Twoja ostatnia wypowiedź mnie rozśmieszyła, hehe (bez urazy)

A więc kończąc te dyskusje, podsumuje:
Heroes III jest zdecydowanie lepsza wersją od IV, 90% graczy tak uważa, najlepszym dowodem jest to że w V części wróci wszystko z III. Skoro uważasz że IV jest lepsza to albo w ogóle nie masz pojęcia o grze, bo grałeś w nią przez 1 dzień (jeśli masz odpowiadać w stylu: "co ty możesz wiedzieć, ja gram od kilku lat i to ty nie masz pojęcia o grze" to prosze oszczędź sobie), albo po prostu masz inny gust, wyjątkowy gust.    

Uważam że temat jest zakończony, bo dalsza dyskusja nie ma sensu, gdyż każdy wie co i jak...


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2005, 23:39:04 wysłane przez Piter » IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Strony: [1] 2 3 4 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry