Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tawerna na YouTube (Czytany 6068 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« : 08 Lipca 2010, 15:13:34 »
Witajcie!
Jakiś czas temu został stworzony nasz oficjalny kanał na YouTube jednakże żaden z adminów Tawerny nie miał na tyle szybkiego łącza, aby w miarę bezproblemowo wgrywać filmiki. Niedawno to się zmieniło i w ostatnich dniach pojawiło się kilka nowych filmików ze świata HoMM (został również zmieniony wygląd samego kanału). Nie jest jeszcze tego za wiele, ale będziemy je sukcesywnie dodawać :)

W tym temacie możecie także zgłaszać różnego rodzaju sugestie, propozycje oraz błędy związane z naszym kanałem na YouTube.

A oto adres: www.YouTube.com/user/TawernaHoMM

Zapraszamy także do subskrypcji oraz dołączania do grona przyjaciół :)


« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2010, 15:17:34 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 08 Lipca 2010, 18:09:54 »
Pocisnęli wam w komentarzach : D


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Lipca 2010, 19:01:42 »
Eh, ta złośliwość ludzka. Proponują wyczyścić i zamknąć możliwość dodawania komentarzy.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Lipca 2010, 19:25:02 »
Czemu filmy dotyczą  tylko 5 części, a brak wogóle jakiegoś filmu z 3 czy 4 części?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 08 Lipca 2010, 19:44:40 »
Czemu filmy dotyczą  tylko 5 części, a brak wogóle jakiegoś filmu z 3 czy 4 części?

Nie jest jeszcze tego za wiele, ale będziemy je sukcesywnie dodawać :)

Patience, my young padawan. ; )


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Lipca 2010, 20:06:30 »
Szkoda że nie dało się nagrać do youtube'a wszystkich bitew z turniejów, albo te bitwy z kampanii.
Można by zrobić nawet konkurs na "Najpiekniejszą/krwawszą bitwę" i zwycięzki filmik trafiłby na tawerniane konto youtube'a.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 10 Lipca 2010, 13:10:12 »
Mnie martwi jakość filmików z walk;/ nic na nich nie widać, spróbuję coś z tym zrobić ^_^
Nagrałem końcową walkę z Serafinkiem w full hd, tylko rozmiar pliku mnie dobija 10giga... Postaram się to jakoś skonwertować i może będzie możliwość wrzucenia filmiku w lepszej kopii.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 10 Lipca 2010, 14:04:13 »
Problem nie polega na jakości nagrania tylko na jego konwersji. Film w hd trwający 5 min 1920x1080 może zajmować 10-20GB. Trzeba jakoś to zmniejszyć a formatów i opcji jest cała masa. Już pominę, że do nagrywania i edycji porządnych filmów przydałby się osobny komputer. W każdym razie próbuję dalej.   


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12 Lipca 2010, 20:06:24 »
Ekhm, jeśli Boski by się zgodził czemu by nie dać video-poradnika o treści wyboru ulepszeń? Można też dać filmiki z końcowych heroesów, czyli z ostatnich misji w 5 Walka z Kha-Belethem, Walka z królem krasnali i na koniec odbicie Talungard. radzę też dać jakieś filmiki z I, II, III i IV, by nie mówi, że to tawerna Heroes, ale tylko 5 8). Mam na dzieję, że z czasem rozwinie się nasz portal na Yotube.

Wiadomość doklejona: 25 Sierpnia 2010, 17:27:58
Sory, że post pod postem, ale cóż mam pytanie, właśnie przechodzę kampanie H5 Dzikie Hordy, mogę dać powtórki z walk końcowych w z misji Serce Ciemności Arantirem jak zdobywał Flamschrein, misji polowanie na łowcę Gotaiem, gdy zajmował Shahibdiyję i walczył z Alarykiem oraz wkrótce walkę Zehira z Biarą, no i może walkę 4 heroesów z zajmowaniem miast demonów. Co o tym myślicie?


« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2010, 17:27:58 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry