Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która rasa zapowiada się najlepiej?
Haven - 125 (0.1%)
Necropolis - 310 (0.1%)
Inferno - 148 (0.1%)
Stronghold - 203 (0.1%)
Wszystkie są do bani - 54 (0%)
Wszystkie są fajne - 193 (0.1%)
Sanktuarium - 252 (0.1%)
Głosów w sumie: 282

Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 20    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rasy w HVI - pytania, dyskusja (Czytany 106941 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Stycznia 2011, 13:56:53 »
A czemu nie, wypowiadamy się jaka narazie zapowiada się najlepeij, a nie jaka najleepiej się gra.

Jak narazie przoduje nerkopolia, nie dziwota wyszła chyba najlepiej. Stylizacja super.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Stycznia 2011, 14:01:54 »
Podzielam zdanie poprzednika , necro jak na razie najlepiej


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Stycznia 2011, 14:05:58 »
Dla mnie jak na razie Inferno. Super przemiana względem piątki. Demony w końcu wyglądają jak demony, bohater ciekawy, opisy też. Dla mnie jak na razie miasto najlepsze.

Nekropolis zapewne pozostanie moim ulubionym miastem, choć prezentuje się gorzej od Inferno. Brak kilku kultowych jednostek i zmiana klimatu wywołała sporo kontrowersji. Nie wiem, czy miasto zmieniło się na lepsze, czy na gorsze, ale jednak... Generalnie miasto dobrze zrobione, ale gorsze od Demonów.

Twierdza taka przeciętna. Niewiele zmian względem poprzedniczki, nie zachwyca, ale też nie zraziła mnie do siebie. Być może w praniu okaże się lepsza.

Przystań totalnie skopana. Za dużo światłości, jednostki przesadzone, zwłaszcza Chwały i Jeźdźcy Słońca. Czyste dobro, światło i mało ludzi w zamku (jedynie trzy ludzkie jednostki). Ani trochę mi się to nie podoba i raczej to się nie zmieni.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02 Stycznia 2011, 15:00:55 »
Ja zakochałem się w necro. ;] Choć w sumie szkoda, że nie ma w nim smoka, ale przeżyję, poza tym przątki też niezłe. ;] Uwielbiam starożytny Egipt, więc tym bardziej sie cieszę. ;]).
Natomiast przystań  fatalna, choc przyznam, że gryfy najlepiej wykonane względem poprzedniczek, zobaczymy jak wyglądają w grze te "świetliste" jednostki... Inferno też rewelacja. ;] Bardzo podoba mi sie elita i czempion tego zamku (czart i diabeł to w sumie to samo, więc dobrze, że diabła nie ma ;P). Orkowie natomiast względem piątki się pogorszyli. Lubiłem wiwerny (może będą u wymarzonych nag??) i szamanki, poza tym nie wprowadzili wielu zmian. ;P W  5 lubię grać orkami(naaawet, bo z reguły nie lubie tej rasy), ale w 6 już tak nie będzie. Trudno. :)     


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 02 Stycznia 2011, 15:29:40 »
O wiele łatwiej byłoby odpowiedzieć na pytanie "które miasto zapowiada się najgorzej", bo tu oczywiście niezwykle wybija się Haven. Twierdzy nie oceniam bo jeszcze nie zakończyli dawać nam zapowiedzi.
Najlepsze wydaje mi się Nekro.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Dougalion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 37

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 02 Stycznia 2011, 16:57:30 »
Ja na Inferno głosuje bo w nim najwiecej zmian zaszło, i odpuścili te diabły


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 02 Stycznia 2011, 17:34:57 »
Tak, jak dla mnie najlepiej zapowiada się Nekro i Heaven . Nekro , ponieważ odpuścili sobie smoki kościane które były felerem 5 niewątpliwie szkoda tylko , że nie ma kostuch za to wykonanie jednostek super mam nadzieje że zdolności bohaterów też bd. super . :( . Heaven tutaj też wiele korzystnych zmian nareszcie nie ma wieśniaków tylko prawdziwe godne jednostki (wieśniacy byli chyba w każdej części mogę się mylić) .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
cygaret

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 02 Stycznia 2011, 18:02:20 »
Moje zdanie jest takie :
-Przystań przypomina kościół, brakuje mi konkretnej jednostki jako czempiona, ten aniołek jakiś taki jakby miecza nie był w stanie utrzymać.
-Necro nawet fajne ale kurde czemu taka brzydka baba jako czempion :/ Wolałbym tego pająka jako jednostkę niższej rangi a na czempiona dać kostuchę.
-inferno ma chyba najfajniejsze jednostki  wyższego poziomu oprócz tego robala no i wygląd z jajem. Skubusy w podstawie też dobrze. Podoba mi się ten zamek i będzie pierwszym jaki wybiore po odpaleniu gry :)
- Orki nie lubie poprostu ale przypakowani buszmeni wygladają fajnie i cyklop zarąbisty.


Czyli najgorzej Przystań najlepiej Inferno.

 


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 02 Stycznia 2011, 18:11:05 »
Co do Heaven to w końcu ŚWIĘTE Imperium Gryfów musi być oparte wszystko o Elratha dlatego jednostki takie fanatyczne :).


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
cygaret

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 02 Stycznia 2011, 19:44:24 »
No tak chyba powinno być. W trójce archanioł był zarąbisty :)

Ciekawe jak zrobili 5 frakcję. Stawiam na jakiś traglodytów, nagi, jakies mieszanki ludzi ryb itp. ble ble a czempionem będzie gigantyczny łosoś.


IP: Zapisane
Dougalion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 37

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 02 Stycznia 2011, 20:09:24 »
meni obiadowe to że boss jest wodny to nie znaczy że rasa też to bedą czarodzieje bo te 4 co są to te które w H5 Dzikie Hordy czyli dodatku kończącym H5 odegrały największą role zostali tylko czarodzieje  ;D


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 02 Stycznia 2011, 20:13:46 »
meni obiadowe to że boss jest wodny to nie znaczy że rasa też to bedą czarodzieje bo te 4 co są to te które w H5 Dzikie Hordy czyli dodatku kończącym H5 odegrały największą role zostali tylko czarodzieje  ;D

* Menu , jeżeli już :P
Tak co do tego masz racje , ale nie jest też wykluczone ,że to bd. wodna rasa wszystko możliwe . Ja niestety myślę ,że tą ostatnią rasą mogą być elfy przed rozłamem :/ nie przepadam za elfami wolałbym Magów o wiele bardziej .


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 02 Stycznia 2011, 20:24:27 »
Głosuję za Necropolis, gdyż, z tego co miałem przyjemność zaobserwować, najwięcej tam ciekawych i trafionych zmian. Gotyk chyba się już przejadł, mumie wreszcie mogą spokojnie spać ;-)

Inferno i twierdza równorzędne jak dla mnie. Co prawda, maniacy wyglądają w mojej opinii beznadziejnie, a umieszczenie sukkuba w trzonie jest nieco dziwne- ale.. przynajmniej demony mają teraz czym straszyć. Natomiast twierdza prezentuje się bardzo oryginalnie i.. dziko. Świeżość, dbałość o szczegóły- graficznie wygląda bardzo dobrze.

Haven... mój... Elrathcie.. ta masa światła, idiotyczne opisy o rumakach, orzełek.. pffff... i jeszcze te chwały.. słabo. Owszem, proporcje zachowane są bardzo dobrze, twarze(co ja mówię, tu jest tylko jedna twarz- kapłanek) jeśli wierzyć artom- całkiem udane,a gryf moim zdaniem jest jedną z najlepiej wykonanych jednostek w ogóle, niemniej ulepszenia polegające na dodaniu świecidełek i jakiś bibelotów.. to jest najbardziej widoczne właśnie tutaj.   

Czyli
Necropolis- 8
Twierdza i Inferno- 7
Haven- 4

Tak w nawiasie, myślę, że taką ankietę lepiej byłoby utworzyć po ukazaniu się 5 rasy.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 03 Stycznia 2011, 09:37:51 »
Znając ludzką skłonność do oceniania na pewno powstanie takowa ankieta z wszysktimi rasami ;)

Mam jednak dziwne wrażenie, że wiele osób ocenia te rasy pod kątem fabuły. Czy miały być czy nie. Ja wolałbym się skupić WYŁĄCZNIE na wyglądzie.

Co tu dużo mówić. Zamki mi się bardzo podobają.

Zacznę od końca może. Najmniej przypadło mi do gustu Haven.
To głównie przez to, że bardzo średnią obniża ta "Promienista Chwała" która jest dla mnie totalnym niewypałem.

Dalej daję Necropolis. Dużo bardziej podoba mi się niż w piątce. Jedynie Lisze mogłyby być lepsze z wyglądu, ale np. Wampir, Lamasu czy Prządka to dla mnie rewelacja.

Najwyżej oceniam Inferno i Twierdzę. Czemu wyżej od i tak niemalże idealnego moim zdaniem Necropolis ?

Inferno daję wyżej, bo przeszło po prostu kolosalną i najlepszą przemianę. Zamek, który był dla mnie synonimem kiczu i beznadziejności w piątce, tutaj wygląda po prostu czadowo. A takie jednostki jak Reproduktor, Niszczyciel czy Rozpruwacz wyglądają po prostu rewelacyjnie. Obłąkanieci Sukkub również mi się bardzo podobają. Cerber najmniej. Wyszedł na dla mnie za mało cerberowato. Czuć w nim trochę ducha kiczu z piątki.

Najlepszym zamkiem dla mnie jest Twierdza i na nią oddaję swój. Naeet nie dlatego że to mój ulubiony zamek. Po prostu chylę czoła przed twórcami, że w już tak późnej (szóstej jakby nie paterzeć ;)) odsłonie serii zdecydowali się na tak odważny krok jak dodatnie całkowicie noweg oterenu i stworzenie jakiejś rasy włąściwie od zera. Nie mówię tu o jednostkach, lecz właśnie o tym terenie, krajobrazie itd. I do tego wysżło t orewelacyjnie i pasuje super do Orków.

Doatkowo Cyklop jest dla mnei idealny. Miążdzyciel i Wojownik Pantery (;)) wyszli dla mnie rewelacyjnie. Gobliny też się poprawiły. Szamani są bardze zrobieni. Ulepszona Harpia to arcydzieło. Trochę jednak ten Centaur zebrowy psuje mi odbbiór wszystkiego, ale nie może być przecież idealnie.




IP: Zapisane
Moriak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Srebrny Smok

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 03 Stycznia 2011, 15:20:42 »
Cieszę się, że ankieta ma powodzenie...
Orkowie rządzą, bo przystań jest beznadziejnie przeładowana, nekropolis spoko ale ghule są żalowe jak nie wiem co, zresztą przewaga masy a nie jakości jest tym, czego Moriak nie cierpi najbardziej, a inferno bardzo fajne, tylko niszczyciel bardziej wygląda na czempiona niż czart i ten reproduktor jakiś chybiony; zbyt obrzydliwy no i niby do czego mają służyć te impy? Póki nie ma więcej wiadomości o orkach, są najlepsi.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 20    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry