Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
In the Wake of Gods (Czytany 2555 razy)
yahu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 22 Kwietnia 2017, 20:35:26 »
Cześć,

dawno nie brałem się za Heroes'y ale ostatnio postanowiłem to zminić. Chciałem sobie pograć z moim ulubionym dodatkiem - WoG. Napotkałem na kilka niewielkich problemów, z którymi potrzebuję pomocy:
1. Mam angielską wersję gry. Po spolszczeniu podstawki, wgraniu woga i spolszczeniu woga, nie mogę włączyć gry. Wyświetlają się błędy o brakujących plikach z rozszerzeniem wav. Np. trees.wav
2. Ten problem jest mniej istotny, aczkolwiek chciałbym go rozwiązać. W wogu sprzed chyba 4 lat, gdy chciałem "przetestować" mapę lub kampanię, używałem cheat menu ( alt + klik na jednostce lub mieście). Obecnie alt + klik nie działa.

Pomocy! :)


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 23 Kwietnia 2017, 19:16:52 »
Odpowiedź brzmi... ERA 2.46!
Nie morduj się samym WoGiem. Swiat poszedl do przodu.
Era + spolszczenie + moje przyciski i wszystko gra po polsku!
Menu:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,10489.0.html


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry