Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Kampanie i Scenariusze - Ogólna Dyskusja (Czytany 14572 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08 Stycznia 2012, 19:22:21 »
Ilość tur nie ma wpływu na to o co pyta Kedhard.
Liczba tur wpływa na czas czy coś w tym stylu (jak ktoś zbiera wszystkie kupki to na 90% dostanie 0 pkt :P).
Sprawdziłem u siebie i w ostatniej misji kampanii Nekropolii dostałem normalnie za ukończenie misji jakieś 73%. Wszystko wyzbierałem, ubiłem większość neutrali, no i gracza pokonałem.
Tak więc albo masz coś nie tak z grą albo w tej misji pozwoliłeś komputerowi wybić większość neutrali i wyzbierać większość kupek z zasobami (tutaj Djordje ma pełne pole do popisu na swoim terytorium). Przydałoby się też zestawienie punktów wszystkich graczy, wtedy byłoby wszystko jasne.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Kedhard

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 08 Stycznia 2012, 20:04:53 »
Miker możesz mieć rację. W sumie jeżeli każdy z przeciwników wyzbiera wszystko u siebie a jest ich kilku to może wyjść na to że wynik się zgadza. W każdym razie odpuściłem sobie zbieranie wszystkiego bo staje się to zbyt monotonne i psuje zabawę.

Wiadomość doklejona: 08 Stycznia 2012, 20:53:30
No to teraz Panowie to już nic nie rozumiem. Właśnie skończyłem misję "Nie drażnij człowieka w rozpaczy", odpuściłem czyszczenie pozostawiając większość kreatur i surków na mapie a wynik "ukończenia" to 32% czyli więcej niż jak czyściłem całą mapę. Coś mi się wydaje że system liczenia punktów jednak kuleje.


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2012, 20:53:30 wysłane przez Kedhard » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 09 Stycznia 2012, 11:00:38 »
Może rzeczywiście bierze pod uwagę również to co przeciwnicy wyzbierali. Pamiętaj też, że mapa mapie nierówna. Myślę, że liczy wszystko dobrze, po prostu w poprzedniej misji większość mapy siedzi się na niewielkim polu wokół miasta a 3 przeciwników sobie zbiera 3/4 mapy. Nietknięte są tylko podziemia.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Kedhard

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 09 Stycznia 2012, 11:12:00 »
No tak tylko że tym razem zbierałem na prawdę konieczne minimum a wynik lepszy niż przy czyszczeniu mapy. Jak znajdę chwilę po pracy to przejdę jeszcze raz jakąś misję z czyszczeniem i bez a potem porównam wyniki.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 09 Stycznia 2012, 13:25:20 »
No właśnie na następnej mapie mogło być o te kilkaset/dziesiąt kupek mniej i już procenty się różnią. To samo z neutralami, pierwsza mapa jest nimi zasypana. No i też na wynik mogą mieć wpływ bohaterowie przeciwnika. W jednej ubiłeś ich więcej niż w drugiej. Przydałoby się właśnie takie podsumowanie jak w Age of Empires np. Widzisz czego kto ile zdobył, stracił i wiesz wtedy dlaczego taki a nie inny wynik.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Lord_Camilus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 15 Czerwca 2012, 11:41:33 »
Mam pytanie odnośnie chronologicznej kolejności wykonywanych w kampanii misji. Chciałbym robić wszystko po kolei, dla ogarnięcia fabuły. Znalazłem w necie taką kolejnośc: - Prolog 1
- Prolog 2
- Stronghold 1
- Sanctuary 1
- Haven 1
- Inferno 1
- Necropolis 1
- Stronghold 2
- Sanctuary 2
- Haven 2
- Necropolis 2
- Sanctuary 3
- Stronghold 3
- Inferno 2
- Necropolis 3
- Inferno 3
- Sanctuary 4
- Stronghold 4
- Haven 3
- Haven 4
- Necropolis 4
- Inferno 4
- Epilog
Jestem teraz przy etapie Inferno 2 i zaczęło mi coś nie pasować. W Necropolis 3 Anastazja ma uratować swoją ciotkę z rąk Mirandy, a wcześniej niby jest misja z Kiryłem, który ma "porwać" Matkę Namtaru i pojawia się w końcowym filmiku Sveltana wraz z Anastazją. Widocznie kolejnośc, którą znalazłem ma w sobie błedy.
Czy ma ktoś poprawną kolejność misji? Byłbym wdzięczny, gdyby mi podał :)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 15 Czerwca 2012, 15:43:32 »
Obawiam się, że nie ma kolejności misji kampanii, bo wiele z nich dzieje się po prostu równocześnie. Jednak jeśli miałabym to ustawiać to misje Świątyni zawsze byłyby na końcu. Pamiętaj, że Irina miała opóźnienie, bo Sandor miał misję by ją wyciągnąć.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Lord_Camilus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 15 Czerwca 2012, 16:15:00 »
Ech, to będę robił dalej według tego wzoru, który mam. Wczesniej przechodzilem wszystkie misje z danej frakcji i zaczynałem następną, jednak akurat Przystań sobie zostawiłem na koniec, wiec wykonując misje Anastazji nawet nie widzialem, jak ją Anton zabija ; d Dzięki temu wzorowi, ktory znalazlem, to sie bardziej uklada w calosc, ale niestety nie wszystko, jak juz pisalem wczesniej.



IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry