Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Sprzedam Heroes VI Gold Edition (Czytany 3089 razy)
rekathora93

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 16 Lutego 2013, 15:02:17 »
Witam.
Dostałam grę Heroes VI gold edition na wigilię, wczoraj ją dopiero odpakowałam i uznałam, że wolę ją sprzedać i kupić za to nowego Tomb raidera, w związku z czym piszę to ogłoszenie. Cena to 70zł, gra tylko raz użyta, jeśli byłyby jakieś problemy z kluczem (bo podawało sie go w internecie), to podam wóczas nick i hasło do konta na ubisoft, by nie było problemu.
Zainteresowanych proszę o pisanie na e-mail bubipom@op.pl


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Lutego 2013, 15:23:31 »
Raz użytego klucza już nie wykorzystasz. Ubi też przepisywać gier nie chce na inne konta...

Żeby nie to, i chwilowy brak kasy to bym wziął.


IP: Zapisane
rekathora93

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16 Lutego 2013, 15:36:33 »
Raz użytego klucza już nie wykorzystasz. Ubi też przepisywać gier nie chce na inne konta...

Żeby nie to, i chwilowy brak kasy to bym wziął.

Domyslam sie, dlatego właśnie mogę dać od razu nick i hasło do konta, na którym został użyty klucz - wówczas można w grę normalnie grać. Specjalnie tez zmienilam e-mail do tego konta bym hasło do tego meila tez mogla dac. Mimo iz gra jest wlasciwie nowa to z tego też powodu zanizyłam jej cenę o 20-30zł (kosztowała 99).


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2013, 15:40:17 wysłane przez rekathora93 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry