Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes IV strajkuje mi na Windows 7 (Czytany 4284 razy)
Kredward

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« : 21 Maja 2017, 18:57:26 »
Cóż, witam wszystkich. Tak jak w temacie, zainstalowałem sobie dziś herosy, problem w tym, że nawet się nie uruchamiają. Kursor zmienia się w kółko na dwie sekundy i koniec, nic więcej. Ze swojej strony dodam jeszcze, że jest to gra plus oba dodatki, jeśli zrobi to jakąkolwiek różnicę. Czy ktoś miał podobne problemy, bądź wie jak się z tym uporać? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo h4 to moja ulubiona część ze wszystkich  :-/


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Maja 2017, 19:45:53 »
Witaj ;)
Pytanie jest takie jaką masz wersję gry? Tj pochodzenie Steam, GoG czy z pudełka? Wersje od 2 pierwszych chodzą normalnie na Win7 natomiast starsze pudełkowe potrzebują czasami dociągnąć takiego patcha co pozwala im chodzić na wspomniany systemie operacyjnym.


IP: Zapisane
Kredward

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Maja 2017, 06:22:56 »
Tiaaa, no niestety (a może i stety) mam ją w pudełku, także chyba patch będzie nieunikniony. Przynajmniej sytuacja nie jest beznadziejna. Mógłbyś podać jaki patch/skąd etc?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22 Maja 2017, 18:26:12 »
Jest jeszcze taka sprawa iż sprawdź tryb zgodności gry oraz rozdzielczość pulpitu i gry. Win 7 ma tak czasami że trzeba mu pokazać i zatrybi. Również w panelu Nvidii lub AMD trzeba poszperać by pokazać jak ma poprawiać grę.

A tak btw jeśli nie chcesz mieć na przyszłość problemów to za chwilkę będzie Summer sale na Steam i może GoG zrobi promki i wyrwiesz Edycje Complete za max 5 ojro z pełnym przystosowaniem do Win 7, 8 i 10.


IP: Zapisane
Kredward

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 22 Maja 2017, 19:10:34 »
Ze zgodnością już się bawiłem, po odznaczeniu rozdzielczości na 3 sekundy wita mnie czarny ekran a dalej po staremu. Dzięki za info o steamie, ale jakbyś jednak mógł mi poradzić dokładniej, co mam zrobić z tym cholerstwem, to byłbym bardzo usatysfakcjonowany. Nostalgia rządzi się swoimi prawami, a poza tym ze steama musiałbym to ściągać, a dla mnie to udręka  :/


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22 Maja 2017, 19:56:57 »
Jest jeszcze opcja taka:
right-click on the launch icon for homm iv on your desktop.

then click "properties".  then set it to run in compatibility mode for windows xp, service pack 2/3.  set it to do this for all users.

Edit: Sprawdziłem internety też przy okazji, temat stary jak świat i jest tak iż np jak u mnie i innych gra się normalnie zainstalowała i bangla a u innych i Ciebie plumka i ma problemy. Problem jest po stronie Retailów tj. boxów bo są one z wersją gry do ikspe Sp2/3 max, natomiast wymienione wyżej wersje z GoGa i Steam ulepszone.


« Ostatnia zmiana: 22 Maja 2017, 19:59:54 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Kredward

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 22 Maja 2017, 23:16:40 »
Czyli nic się nie da zrobić. Bajka :/


IP: Zapisane
Kredward

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Czerwca 2017, 17:25:19 »
OKEJ!

Po długiej nieobecności spowodowanej zgłębianiem tematu i studiami etc., powróciłem z prośbą o pokierowanie, tudzież poratowanie linkami do wspomnianych wyżej łatek. Sprawa wygląda tak, że na Steamie gry nie ma w ogóle (czy jestem ślepy?) natomiast na gogu owszem jest, ale nie w polskiej wersji językowej. Tak więc po raz kolejny: PROSIEM O POMOC!!!


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 27 Czerwca 2017, 15:46:02 »
Wersja H4 na GoGu tylko ENG i nie ma do niej spolszczenia, sprawdziłem i pomyszkowałem. Odnośnie samego tematu, popytałem i z działaniem H4 na Win 7 jest loteria. Ja osobiście mam grę w wersji Złota Edycja i chodzi mi normalnie, u kilku innych osób też ale są też persony co nie działa. Nie wiem jak sprawa wygląda z wersją gry z Ubisoft Exclusive Heroes I-IV Complete. Jedni piszą że działa, inni nie choć stosunek jest bardziej przychylny na tych pierwszych.

Jest jeszcze opcja taka iż zainstaluj na innym PC/Laptopo i skopiuj przez Pena na swojego i wtedy odpal lub ctrl+c całej płytki/składników intalacyjnych gry i wtedy instalacja.
A i pytanie takie gra jest na userze instalowana czy na Adminie?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27 Czerwca 2017, 23:50:37 »
Może format?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry