Heroes V > Ogólnie o Heroes V

Wszystkie najdziwniejsze pytania na temat Heroes V

(1/434) > >>

Martin:
Udało mi sie znależć 2 nowe screeny z Heroes V - fenixa i kapitol nieumarłych :)



http://www.mmportals.com/heroes5.html

jareQ:
hehe widze że nie jesteś za bardzo w temacie  ;)  to są stare screeny ktore udostepniono jak jeszcze istnialo 3DO gdy zbankrutowało to licencje do heroes'ów odkupiło UbiSoft i projekt całej gry się zmienił UbiSoft zaczeło prace nad piątą cześcią od początku - nie kożystając z tego co do tej pory zrobiono w 3DO.
Tak więc screeny są nie aktualne  :P

Tkapi:
/kid/ [!--aimg--][!--Resize_Images_Hint_Text--][!--/aimg--] Jak mi wiadomo francuzi z ubisoftu chcą powócic do starych rozwiązań z 3 i miendzy innymi demony wrócą do swojego zamku bendzie też siatka na polu walki a grafika ma byc  3d czego osobiście się obawiam premiera gry jest planowana na   pierwsze 3 miesiące roku 2006

jareQ:
Hmmm całkiem ciekawe tylko zastanawia mnie jedno bo chyba wiesz, że UbiSoft ma zostać kupiony przez EA Games no a oni pewnie bedą chcieli zrobić to 'po swojemu' wiec nie wiadomo znowu co z tego będzie   /huh/ miejmy nadzieję że zaskoczy wszyskich - oczywiście pozytywnie  :]
A co do daty premiery to trochę mnie to martwi  /down/ bo UbiSoft planowało premierę na początek tego roku...

goku13:
Jak EA Games będzie robiło H5 to nie warto się spodziewać z tej gry choć 2% tego czegoś co jest w heroes'ach... :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona