Tawerna > CzatGG

Sugestie odnośnie czata

(1/3) > >>

Kubofonista:
Witajcie użytkownicy.
Jako, że skończyły mi się pomysły na nowe funkcjonalności zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Napiszcie mi co w czacie się Wam nie podoba (nie od strony typu np. atmosfera, lecz funkcje).
Napiszcie także nie tylko co Wam się nie podoba ale także co byście chcieli w nowszych wersjach. A może obsługa ma sugestie komend usprawniających działanie czata?

Feel free to write :)

Pozdro

WhitePride:
Sprawdzanie statystyki innych użytkowników na czacie, np. /stats nick.
 Poprawienie powiadomienia przy nieprawidłowym wysyłaniu wiadomości priv. Np. gdy wpisze się /p NICK treść wyświetla się, że nie ma mnie na czacie. To samo wyświetla się przy niepoprawnym wpisaniu nicka.
Statystyki ukazujące czas pobytu na czacie.
Wyświetlanie regulaminu na czacie np. pod komendą /regulamin.
 Nie wiem czy tego czata też to dotyczy, że po przekroczeniu iluś tam tysięcy zarejestrowanych użytkowników czat nie będzie stabilny. Jeśli tak jest, to usuwanie zarejestrowanych użytkowników z bazy po roku.
Automatyczne banowanie użytkowników piszących więcej jak 8 wiadomości jedna pod drugą.
 Uaktualnienie wszystkich numerów gg, na którym znajdują się inne czaty.
Mam jeszcze kilka pomysłów co do komend # ale to na priv.

Pozdrawiam

Khaziu:
Cytuj>>>> Nie wiem czy tego czata też to dotyczy, że po przekroczeniu iluś tam tysięcy zarejestrowanych użytkowników czat nie będzie stabilny. Jeśli tak jest, to usuwanie zarejestrowanych użytkowników z bazy po roku.<<<<
Chyba Ci gorzej Shelv? Chcesz zrobić wielki burdel (za przeproszeniem) i kasować całą baze? Weź się zastanów zanim coś napiszesz ;/

Cytuj>>>> Uaktualnienie wszystkich numerów gg, na którym znajdują się inne czaty.<<<<
Po co Ci inne czaty jak i tak twierdzisz że to syf.....

Cytuj>>>>Mam jeszcze kilka pomysłów co do komend # ale to na priv.<<<<
To pomyśl nad komendami dla innych, bo za dużo chcesz mieć ;P a inni mają w sumie nic.

WhitePride:
Chcesz mi dowalić na każdym kroku ale widać, robisz to nieskutecznie :) co do tego wszystkiego czekam ma odzew Kuby który zajmuje się modyfikowaniem skryptu a nie kogoś, kto o nim tylko słyszał. Jak będziesz miał Kuba czas, odezwij się na gg. Tyle z mojej strony jak na razie.

Kubofonista:
Cytat: Shelv w 02 Listopada 2009, 21:35:12>>>>Sprawdzanie statystyki innych użytkowników na czacie, np. /stats nick.
<<<<
Początkowo celowo było to nie możliwe. Nie chciałem wyścigu szczurów, jednak obecnie gdy mamy wykresy, mogę to wprowadzić


Cytat: Shelv w 02 Listopada 2009, 21:35:12>>>>Poprawienie powiadomienia przy nieprawidłowym wysyłaniu wiadomości priv. Np. gdy wpisze się /p NICK treść wyświetla się, że nie ma mnie na czacie. To samo wyświetla się przy niepoprawnym wpisaniu nicka.
<<<<
Drobna sprawa, w zasadzie JareQ może to łatwo poprawić, ale i ja to zrobię w nowej wersji

Cytat: Shelv w 02 Listopada 2009, 21:35:12>>>>Statystyki ukazujące czas pobytu na czacie.
<<<<
Jest to możliwe, ale co z osobami które wiszą bo nie miał kto kick_idle wpisać?


Cytat: Shelv w 02 Listopada 2009, 21:35:12>>>>Wyświetlanie regulaminu na czacie np. pod komendą /regulamin.
<<<<
Mam inny regulamin więc nie da rady tego zrobić globalnie. Niech jareq doda to tak jak dodał /pomoc

Cytat: Shelv w 02 Listopada 2009, 21:35:12>>>> Nie wiem czy tego czata też to dotyczy, że po przekroczeniu iluś tam tysięcy zarejestrowanych użytkowników czat nie będzie stabilny. Jeśli tak jest, to usuwanie zarejestrowanych użytkowników z bazy po roku.
<<<<
Nie dotyczy.


Cytat: Shelv w 02 Listopada 2009, 21:35:12>>>> Uaktualnienie wszystkich numerów gg, na którym znajdują się inne czaty.
<<<<
Poproszę o liste na PW.

Czatowe /todo uaktualnione ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona