Tawerna > CzatGG

Sugestie odnośnie czata

<< < (3/3)

WhitePride:
O logice to ty lepiej nie mów bo to jest twój największy problem ; ) razem z Jarkiem zauważyliśmy, że z tym priv jest coś nie tak. Ciekawe, czy gdyby Jarek napisał tego posta za mnie, to czy ty byś odpisał w ten sam sposób co mi  (chlup chlup?) ; ) czekamy na odpowiedź Kuba.

WhitePride:
Cytat: Kubofonista w 04 Listopada 2009, 21:24:51>>>>Wersja 8.2 wydana.
Zmiany:

* Wysylanie priva do niezalogowanej osoby zwraca poprawny komunikat.
* Możliwosc wyświetlenia regulaminu i pomocy przez użytkowników (/regulamin i /pomoc)<<<<
"/p Loczek przykładowy_tekst"
"* CzatGG: #Shelv nie jest obecnie na czacie!"

Wysyłanie priva do niezalogowanej osoby nie wysyła poprawnego komunikatu.

"/p qwerty przykładowy_tekst"
"* CzatGG: #Shelv nie jest obecnie na czacie!"

Wysyłanie priva do niezarejestrowanej osoby nie wysyła poprawnego komunikatu. Myślę, że "Osoba, do której chcesz wysłać wiadomość nie istnieje w bazie!" będzie dobrą odpowiedzią.

"/regulamin"
Czat nie odpowiada na tą komendę.

Chciałbym też zwrócić uwagę na zatrzymanie się licznika (/licznik) oraz brak automatycznego kicka po przekroczeniu dozwolonej ilości wulgaryzmów. Ciekawostką jest to, że bot wyrzuca za wstawienie frazy "(cenzor)", ale już za "k u r w a" (bez spacji) nie wyrzuca.

Kubofonista:
Cytat: Shelv w 20 Stycznia 2010, 15:39:47>>>>Cytat: Kubofonista w 04 Listopada 2009, 21:24:51>>>>Wersja 8.2 wydana.
Zmiany:

* Wysylanie priva do niezalogowanej osoby zwraca poprawny komunikat.
* Możliwosc wyświetlenia regulaminu i pomocy przez użytkowników (/regulamin i /pomoc)<<<<
"/p Loczek przykładowy_tekst"
"* CzatGG: #Shelv nie jest obecnie na czacie!"

Wysyłanie priva do niezalogowanej osoby nie wysyła poprawnego komunikatu.

"/p qwerty przykładowy_tekst"
"* CzatGG: #Shelv nie jest obecnie na czacie!"

Wysyłanie priva do niezarejestrowanej osoby nie wysyła poprawnego komunikatu. Myślę, że "Osoba, do której chcesz wysłać wiadomość nie istnieje w bazie!" będzie dobrą odpowiedzią.

"/regulamin"
Czat nie odpowiada na tą komendę.

Chciałbym też zwrócić uwagę na zatrzymanie się licznika (/licznik) oraz brak automatycznego kicka po przekroczeniu dozwolonej ilości wulgaryzmów. Ciekawostką jest to, że bot wyrzuca za wstawienie frazy "(cenzor)", ale już za "k u r w a" (bez spacji) nie wyrzuca.
<<<<
Witajcie :)
Co do priva to rozmawiałem z Jarkiem i chyba zmienił tekst na uniwersalny, choć ja ze swojej strony w następnej wersji postaram się go doprezycować.

Co do regulaminu to jarek coś popsuł bo u mnie jest poprawnie.
Jeżeli bot wyrzuca za ((CENZOR)) a za przekleństwo nie, to należy sprawdzić czy przekleństwo jest zamieniane na właściwe słowo, takie same rozwiązanie w przypadku licznika będzie, bo on też jest podczepiony pod słowo na które jest zamieniany wulgaryzm a nie bezpośrednio pod wulgaryzmy.

Pozdrawiam

bleble1995:
Chciałbym aby w ty czacie były pokoje tematyczne

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona