Heroes VI > Heroes VI

Nasze wizje Lochu :)

(1/72) > >>

Damian7777:
Witam. Frakcja Loch została już nieoficjalnie zapowiedziana. Dlaczego nie puścić  nutki fantazji i nie przedstawić swoich wizji Lochu w Heroes VI ? Zapraszam do wylewania wszystkich swoich przypuszczeń.

Myślę, że zdolność frakcji Loch będzie oparta na truciznie (odbieranie jednostką przeciwnika HP ) lub na magii ciemności (niewrażliwość na magię ? ) . Uważam, że przyrost jednostek tej frakcji będzie mały, za to ich moc będzie duża.

To moje wizje jednostek w Lochu  :).

TRZON


Mroczny Zabójca / Mroczny Assasyn



Mroczny Zabójca
Koszt: 75
Wielkość odziału: 1x1
Tygodniowy Przyrost : 7
Obrażenia fizyczne: 4 - 6
Obrona fizyczna: 9%
Obrona magiczna: 5%
Inicjatywa: 45
Szybkość: 5
Punkty Życia: 26
Przywództwo: 3
Przeznaczenie: 6

Mroczny Assasyn
Koszt: 110
Wielkość oddziału: 1x1
Tygodniowy przyrost: 10
Obrażenia fizyczne: 5 - 8
Obrona fizyczna: 11%
Obrona magiczna: 6%
Inicjatywa: 50
Szybkość: 6
Punkty życia: 29
Przywództwo: 3
Przeznaczenie: 8

Niewidzialność - zdolność specjalna

Mroczni Assasyni mogą stać się niewidzialni przez dwie tury w czasie całej bitwy. W przypadku kiedy Mroczni Assasyni zaatakują stają się widzialni.



Obserwator / Beholder


Obserwator
Koszt: 125
Wielkość odziału: 1x1
Tygodniowy przyrost: 6
Zasięg ataku z dystansu: 50%
Obrażenia magiczne: 7 - 8
Obrona fizyczna: 4%
Obrona magiczna: 17%
Inicjatywa: 20
Szybkość:3
Punkty życa: 15
Przywództwo:1
Przeznaczenie:7

Beholder
Koszt: 170
Wielkość odziału: 2x1
Tygodniowy przyrost:8
Zasięg ataku z dystansu: 50%
Obrażenia magiczne: 9 - 11
Obrona fizyczna: 5%
Obrona magiczna: 20%
Inicjatywa:30
Szybkość: 4
Punkty życia:23
Przywództwo: 2
Przeznaczenie: 8


Gargulec / Księżycowy Gargulec



Gargulec
Koszt: 120
Wielkość odziału: 1x1
Tygodniowy przyrost: 9
Obrażenia fizyczne:
Obrona fizyczna: 8%
Obrona magiczna: 12%
Inicjatywa: 30
Szybkość(Jednostka latająca): 5
Punkty Życia: 24
Przywództwo: 4
Przeznaczenie: 3

Księżycowy Gargulec
Koszt: 175
Wielkość odziału: 1x1
Tygodniowy przyrost: 11
Obrażenia fizyczne: 8-8
Obrona fizyczna: 10%
Obrona magiczna: 14%
Inicjatywa: 35
Szybkość(Jednostka latająca): 6
Punkty Życia: 27
Przywództwo: 5
Przeznaczenie: 4


ELITA

Minotaur / Krwawy Minotaur


Minotaur
Koszt : 330
Wielkość odziału: 1x1
Tygodniowy przyrost: 3
Obrażenia fizyczne: 16 - 18
Obrona fizyczna: 29%
Obrona magiczna: 18%
Inicjatywa: 25
Szybkość:4
Punkty życa: 90
Przywództwo:4
Przeznaczenie:4

Krwawy Minotaur
Koszt: 445
Wielkość odziału: 1x1
Tygodniowy przyrost: 5
Obrażenia fizyczne: 19 - 20
Obrona fizyczna: 31%
Obrona magiczna: 20%
Inicjatywa: 30
Szybkość:5
Punkty życa: 95
Przywództwo:5
Przeznaczenie:5

Jaszczurzy Jeździeć / Duet Chaosu



Jaszczurzy Jeździec
Koszt: 530
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 2
Obrażenia fizyczne: 15 - 16
Obrona fizyczna: 30%
Obrona magiczna: 23%
Inicjatywa: 40
Szybkość:6
Punkty życa: 105
Przywództwo:12
Przeznaczenie:8

Duet Chaosu
Koszt: 730
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 4
Obrażenia fizyczne: 16-17
Obrona fizyczna: 32%
Obrona magiczna: 24%
Inicjatywa: 45
Szybkość:6
Punkty życa: 110
Przywództwo:13
Przeznaczenie:8

Znak Strachu - zdolność specjalna

Jeszczurzy Jeździeć/Duet Chaosu  wysyłają znak strachu na jedną z jednostek przeciwnika. Jednostka która otrzymała ten znak nie może atakować,kontratakować przez 1 ture. Umiejętności można użyć tylko raz w czasie całej bitwy.


Matriarcha / Matriarcha Zniszczenia


Matriarcha
Koszt: 525
Wielkość odziału: 1x1
Zasięg ataku z dystansu - 100%
Tygodniowy przyrost: 3
Obrażenia magiczne: 19-22
Obrona fizyczna: 20%
Obrona magiczna: 36%
Inicjatywa: 40
Szybkość: 3
Punkty Życia: 55
Przywództwo: 10
Przeznaczenie: 9

Matriarcha Zniszczenia
Koszt: 705
Wielkość odziału: 1x1
Zasięg ataku z dystansu - 100%
Tygodniowy przyrost: 5
Obrażenia magiczne: 20-23
Obrona fizyczna: 21%
Obrona magiczna: 37%
Inicjatywa: 45
Szybkość: 4
Punkty Życia: 60
Przywództwo: 10
Przeznaczenie: 10


Zew Ciemności - zdolność specjalna

Matriarcha/Matriarcha Zniszczenia raz na trzy tury potrafi wysłać potężną kule czarnej magii na jedną z istot przeciwnika. Moc kuli odbiera jednostce 40% obrony magicznej, 10 przeznaczenia i 10 przywództwa na 2 tury.

CZEMPION

Smok Cienia / Czarny Smok




Smok Cienia
Koszt: 1730
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 1
Obrażenia fizyczne: 52 - 56
Obrona fizyczna: 49%
Obrona magiczna: 43%
Inicjatywa: 50
Szybkość(Jednostka latająca): 6
Punkty Życia: 310
Przywództwo: 15
Przeznaczenie: 10

Czarny Smok
Koszt: 2250
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 2
Obrażenia fizyczne: 54 - 60
Obrona fizyczna: 52%
Obrona magiczna: 45%
Inicjatywa: 55
Szybkość(Jednostka latająca): 6
Punkty Życia: 320
Przywództwo: 16
Przeznaczenie: 11

Smoczy Szał - zdolność specjalna

Smok Cienia / Czarny Smok potrafi raz na 4 tury wysłać ognisty podmuch na wszystkie jednostki znajdujace się w linii przed nim. Obrażenia : Standardowego obrażenia + 20%


-----------------------------------------------------------------

POZOSTAŁE JEDNOSTKI, KTÓRE MOGŁYBY ZNALEŹĆ SIĘ W LOCHU


CZEMPION


Ryakuran / Zaar


Ryakuran
Koszt: 1370
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 2
Obrażenia fizyczne: 40 - 45
Obrona fizyczna: 40%
Obrona magiczna: 40%
Inicjatywa: 60
Szybkość(Jednostka latająca): 7
Punkty Życia: 245
Przywództwo: 1
Przeznaczenie: 3

Zaar
Koszt: 1760
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 3
Obrażenia fizyczne: 43 - 48
Obrona fizyczna: 43%
Obrona magiczna: 43%
Inicjatywa: 65
Szybkość(Jednostka latająca): 8
Punkty Życia: 255
Przywództwo: 2
Przeznaczenie: 4

Immunitet Krwi - zdolność specjalna

Ryakuran / Zaar potrafi być nietykalny przez 2 rundy na ataki fizyczne i magiczne podczas całej bitwy. Przez te 2 rundy będzie zwiększał się jego atak ( + 2 za jeden atak ) i maksymalny poziom życia (+10 za jeden atak ). Ulepszone statystyki pozostają do końca bitwy.


Hydra /  Hydra Głębinowa




Hydra
Koszt: 1695
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 1
Obrażenia fizyczne: 56 - 60
Obrona fizyczna: 50%
Obrona magiczna: 39%
Inicjatywa: 20
Szybkość: 5
Punkty Życia: 350
Przywództwo: 5
Przeznaczenie: 3

Hydra Głębinowa
Koszt: 2200
Wielkość odziału: 2x2
Tygodniowy przyrost: 2
Obrażenia fizyczne: 59 - 63
Obrona fizyczna: 52%
Obrona magiczna: 41%
Inicjatywa: 25
Szybkość: 5
Punkty Życia: 370
Przywództwo: 6
Przeznaczenie: 4 [/b]

Pierwotna Regeneracja - zdolność specjalna

Hydra Głębinowa potrafi raz na 2 tury zregenerować 1/2 swoich akutalnych punktów życia.



------------------------------------------------------------

A jakie są Wasze wizje Lochu ? Piszcie  ;)




Edit: Zmniejsz zdjęcia bo rozwalają stronę, można było na hosta wrzucić te zdjęcia?/Loczek

Miker:
Pomijając fakt, że to kolejny temat bez wartości informacyjnej (same obrazki do tego ściągnięte od kolesia, który podobnie loch wymyślił i zamieścił to na HC) to parę rzeczy nawet nie jest przemyślanych.

Assasyn na 100% będzie bohaterem mocy. Broń rodowa miecz zabójcy na to wskazuje. Tak wiec takiej jednostki nie będzie.

Matriarcha to pewnie coś w rodzaju Wiedźm z piątki. Takiej jednostki pewnie też nie będzie. W końcu trzeba 3 bohaterów magii stworzyć. A raczej wiedźma wiedźmą dowodzić nie może.

Smoki o nich jako championach można zapomnieć. Czarny smok jest już bossem (Córka Malassy to czarny smok), jesli DLC z Sandro to prawda to Kościany Smok tez będzie Bossem a więc kolejny smok jako Boss. Po prostu dawanie smoków jako bossów i smoków jako championów nie ma sensu. Anioły jeszcze jako tako dało się rozdzielić na słabsze i potężniejsze, ze smokami nie da rady czegoś takiego zrobić.

A teraz co mi się podoba. Rzeczywiście beholdery patrząc na odchodzenie od bestiariusza z piątki mogą się w lochu znaleźć.
Gargulce również podobają mi się w trzonie lochu dużo bardziej niż w Akademii, ja bym osobiście Minotaura wrzucił do trzonu a jeździec niech zostanie gdzie jest, poza tym jednostką magiczną mógłby być jakiś zaklinacz przywołujący żywiołaki czy coś podobnego.

Co by pasowało do elity jako trzecie i na championa nie mam pojęcia.
Domeną mrocznych elfów chyba nie będzie magia. Wydaje mi się, że armia będzie głównie fizycznie atakować zaś bohater magii będzie się specjalizować głównie w mroku gdyż zniszczenie to raczej mocna strona demonów w szóstce. Taka mała zamiana miejsc pomiędzy piątką i szóstką ;P

Lukasz89:
Cytuj>>>>Smoki o nich jako championach można zapomnieć. Czarny smok jest już bossem (Córka Malassy to czarny smok), jesli DLC z Sandro to prawda to Kościany Smok tez będzie Bossem a więc kolejny smok jako Boss. Po prostu dawanie smoków jako bossów i smoków jako championów nie ma sensu. Anioły jeszcze jako tako dało się rozdzielić na słabsze i potężniejsze, ze smokami nie da rady czegoś takiego zrobić.<<<<
Gdzie jest napisane, że jest to czarny smok? Wyraźnie jest ona nazwana "Daughter of Malassa". Jest to smoczy rycerz, który przybrał postać swojego opiekuna, w tym przypadku była to Katarzyna.

Po drugie gdzie jest napisane, że ten nie potwierdzony smoczy upiór będzie bossem? A może będzie po prostu silną jednostką? każdy z bossów miał zdolność "stworzenie półboskie", jednak w przypadku tego upiora jej brak, a bynajmniej nie została dodana. Tak wynika z wyciągniętych plików. Resumując to może być silna jednostka neutralna powiązana z zamkiem nekropoli,  chodź nie można wykluczyć oczywiście, że będzie to boss.

Cahan:
Miker nie zgadzam się z tobą w większości kwestii za wyjątkiem tego, że ten temat prawie nie ma sensu, a kolega Damian umieszczał te obrazki na Tawernie już tysiąc razy.
Co do smoka czrnego to ja w niego wierzę. Jest to kultowa jednostka serii. Twierdzisz, że smok to nie anioł i nie może mieć różnej rangi. Dlaczego to niby? Jest to istota rozumna może się różnić siłą i doświadczeniem. Smok nie był bossem, bo bossem była Katarzyna Smocy Rycerz, córka Malassy. Określenie czarny smok, które padło w polskim tłumaczeniu ma dla mnie tyle sensu co złota rybka (tak się mówi na: karpia koi, lina ozdobnego, orfy i karasia złocistego). Jest to mniej więcej określenie wyglądu, a nie nazwa gatunkowa. Zresztą Azkaal i Archibban były bossami o wyglądzie Czarcich Lordów, a Czarcimi Lordami nie byli.
Odrzucasz matriarchy i wiedźmy jako jednostki, bo bohater magii musi się jakoś nazywać... Tak bohater magii imię Raelag wiedźmą? Nazwą to raczej czarnoksiężnik, sługa mroku, etc., by nadawało się dla obu płci.
Dlaczego bohater musi się nazywać koniecznie Assasyn? Rycerz ciemności, skrytobójca, zabójca, etc. się nie nadają? Jak dla mnie taka jednostka jest jak najbardziej możliwa.
Moja prywatna wizja Lochu wzoruje się na Lochu z H5, który był dla mnie idealny. Podobało mi się to, że większość jednostek stanowiły Mroczne elfy, a nie jakieś dziwne stwory. Zresztą ja fanka gadów uwielbiam smoki, hydry i jaszczurzych jeźdżców, które zajmują ważną rolę w kulturze Mrocznych Elfów w świecie Ashan i nie mogły sobie tak nagle wyparować.

Fast:
Asasyn wybitnie nie pasuje ze względu na korzenie tej nazwy, ale to tylko taka moja drobna uwaga, pisjoł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona