Heroes VI > Problemy Techniczne

Problem z confluxem

(1/5) > >>

tmopole:
Mam taki problem:

Odinstalowałem grę 3 miesiące temu, a potem mój komputer szlag trafił i musiałem całego Windowsa przeinstalowałem no i sobie po tygodniu postanowiłem znowu zainstalowałem grę i tu pojawia się problem :(. A raczej dwa. Otóż czekam na pachtowanie, bo chcę zagrać w dwa DLC ,a tu patch dochodzi do końca ładowania i nic >:(. Czekam godzinę i nic. >:( Myślę sobie a chrzanić o daje zamknij, ale nie wyłącza się. Włącza się Uplay włączam grę i tu się pojawia drugi problem. Nie mogę się połączyć z siecią, bo niby jest jakiś bład profilu sieciowego, a sieć działa jak trzeba. Co mam zrobić :-/. Przepraszam za tak długą wypowiedź  :niepewny:.

Waverley:
Przepraszasz?! No nie rób sobie jaj...

Może reinstal Hirka pomoże?

Loczek:
Witaj ;)
Po pierwsze wyczyść rejestr tzn. użyj Ccleaner i po tym zainstaluj grę i rozpocznij patchowanie które będzie żmudne. Po zainstalowaniu ostatniego 1.8 gra musi zaktualizować usługę Uplay bez której nie odpali gra.
Przy okazji też możliwe również mógł się Tobie skopać Ubisoft Game Launcher któremu też można zrobić re-instal.

tmopole:
ok. Już po kłopocie. Przeinstalowałem Heroes-a i ściągnąłem wszystkie patche i je wgrałem i wszystko pięknie chodzi. 8)

Findan3000:
Witam!
Niedawno wrócił mi komputer z naprawy. Gra Heroes 6 była zainstalowana na dysku D, ale część plików była na C i z dysku C usunęli wszystko. Gra się nie chciała włączyć i pojawiał się komunikat "Nie można odnaleźć pliku ..._exe, czy jakoś tak. A więc odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę. Włączyłem. Menu U-play normalnie się wczytało, zalogowałem się. Gra się włączyła, ale nie mogę się połączyć z Confluxem. Pojawia się komunikat "Nie można połączyć - Błąd podczas wczytywania profilu sieciowego.
Proszę o pomoc!
Wiadomość doklejona: 15 Stycznia 2013, 14:26:18Sorki, że dwa razy zgłosiłem ten sam problem. Nie byłem pewny czy wysłało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona