Heroes VI > Problemy Techniczne

Cienie Mroku- Problemy, bugi i komunikaty

(1/4) > >>

EvilMan:
Witam,

niedawno otrzymałem Cienie Mroku a wraz z nim 2 DLC za preorder.

Po aktywacji kodów DLC wszystko gra oprócz braku jednej z broni rodowych Laska ze Smoczej Kości

Coś nie tak czy jakaś misja jest związana aby odblokować?

Edit:
zmieniam nazwę tematu bo widzę, że więcej rzeczy nie gra....

Sojlex:
Podejrzewam że będzie ona do znalezienia na mapie, ale ciężko mi mówić - nie mam żadnej z części H6, byłem tylko beta testerem, no i chwilkę u kumpla grałem.

Mimo wszystko zwróć się do pomocy na Ubi, jeśli nie znajdziesz na mapie z kampanii.

Wukashi:
Ten dodatek jest żenujący. Nie ma map z podstawki, oraz z DLC, gra wiesza mi się przy każdej bitwie, musiałem odinstalować podstawkę by zainstalować dodatek, wiec cała zawartość podstawki idzie się kochać. No chyba, że bym wybulił kasę na tę kompletną wersję. Skandal. :)

Miker:
Tak trzeba było odinstalować grę ale:
Zawartość podstawki i DLC o ile była odblokowana zostaje. Przy odinstalowywaniu można zostawić zapisy więc tego też się nie traci.
Trzeba na nowo prolog przejść żeby kampanię podstawki odblokować (bohaterów w dynastii posiadam nadal)
Nie wiem czy też tak macie ale kursor w menu głównym wariuje.
Samej kampanii nie odpalałem ale również u mnie brak Belketha i Kostura mimo zakupu pre-ordera.
Na początku myślałem, że gra chce abym zakupił podstawkę ale prolog można normalnie zagrać więc pewnie odblokuje on resztę.
A teraz idę pograć w dodatek (na pudełku mamy mieć zapewnione 20 godzin a więc dwa razy tyle co w DLC. Czyżby 2 kampanie po 2 misje?).

Wukashi:
A co z mapami w multi? Masz je? xD
A i daj znać, czy gra Cię wywala do pulpitu, gdy zaczynasz bitwę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona