Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kompendium Miast (Czytany 43847 razy)
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« : 04 Grudnia 2012, 14:40:37 »
No więc tak, nie jest to modyfikacja więc zastanawiałem się czy zakładać ten wątek ale wydaje mi się, że to coś może przydać się kilku osobom... :)
Kompendium Miast to zbiór nowych, stworzonych przez fanów miast do HoMM5 Dzikie Hordy, jego celem jest to aby zgromadzić do kupy wszystkie w pełni działające miasta, tak by ktoś po pobraniu tego programu nie musiał już szukać ich po różnych forach itp. Dodatkowo celem jest... komfort w używaniu, by ktoś nie znający się na moddingu mógł bez problemu uruchomić swoje ulubione miast w tym celu każde z nich otrzymało własną instalkę i program deinstalacyjmy tak by w szybki i wygodny sposób powrócić do gry bez modów.. :)

Obecnie Kompendium Miast zawiera pięć modów:
- Church
- Conflux
- Nexus
- Oblivion
- Wintrial

Dodatkowo program zawiera Patch 3.1.1 nowego NCFa i Balancing Patch do Confluxa.
Oczywiście w miarę upływu czasu będę starał się jak najbardziej rozbudowywać ten programik tak by znalazły się w nim wszystkie samodzielne miasta stworzone przez moderów.. Jeśli znacie jakieś ciekawe miasto, którym można sobie pograć zapodajcie link do niego, a umieszczę go w programie! ;D

Tutaj macie link do obecnej wersji: Kompendium Miast

Modyfikacje nie były tworzone prze zemnie, dlatego nie wiem czy występują w nich jakieś błędy jak coś znajdziecie do dajcie znać może uda mi się to naprawić. Poza tym w przyszłości planuję je nieco ulepszyć np. spolszczając je lub zmienić wygląd co niektórych jednostek, jednak proszę nie traktować mnie jako ich autora!
Auto menu i wszelkie instalki (oprócz patcha 3.1.1 do Hord) zostały stworzone prze zemnie więc jeśli znajdziecie w nich jakiś błąd proszę to natychmiast do mnie zgłosić. :)


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2013, 12:39:31 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Grudnia 2012, 15:18:26 »
Świetna rzecz! Ale czy mógłbyś ją zuploadować na innym serwisie (niech będzie 4shared) albo udostępnić darmowy transfer? Musiałbym płacić żeby to pobrać, a szkoda mi pieniędzy.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 12 Grudnia 2012, 13:49:03 »
Spokojnie pracuje nad tym... :P
Do końca przyszłego tygodnia udostępnię nową wersję programu, tym razem na darmowym serwie oraz na chomiku, dla tych którzy lubią szybki download... ;P

Jeszcze jedno bo zapomniałem wcześniej to napisać... do odpalenia programu nie potrzeba deamon tools ani żadnego innego programu, wystarczy kliknąć dwa razy i się włączy.. menu uruchamia się czasem około minuty więc bądźcie cierpliwi ;P

Na koniec screen nowego menu które jak już wyżej napisałem niebawem udostępnię...




« Ostatnia zmiana: 12 Grudnia 2012, 14:29:24 wysłane przez Lord Khorne » IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Grudnia 2012, 15:32:05 »
Sugestia: albo całkiem spolszcz, albo całkiem zangielszcz, a nie pół na pół.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Grudnia 2012, 16:26:59 »
Tak estetycznie, menu nie wygląda za fajnie ale to tylko moje narzekania. Jak Łejwerlej napisał, zmień te napisy na 100% polski albo 100% angielski.
Tak poza tym to bardzo podoba mi się ta inicjatywa. Jeszcze jedno pytanie mam, wiem że do podstawki był taki mod który zamieniał lub zmieniał którąś z jednostek w Przystani na włóczników. Nie grałem w niego i może ktoś z was wie jaki to mod.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Grudnia 2012, 21:30:10 »
  :upadl:

Na takie coś to można i poczekać! Z przyjemnością! Lordzie, jesteś lordem naprawdę :)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 14 Grudnia 2012, 13:08:42 »
Sugestia: albo całkiem spolszcz, albo całkiem zangielszcz, a nie pół na pół.
Chodzi Ci o spolszczenie tego wyrazu support? Spoko.. w nowej wersji zmienię.
Jednak nazw miast nie zamierzam spolszczać, czy zangielszczać, zostaną w wersji oryginalnej.

Tak estetycznie, menu nie wygląda za fajnie ale to tylko moje narzekania.
Żebyś Ty widział poprzednią wersję... xD ciągle nad menu pracuję i pewnie jeszcze się trochę zmieni.. ;P

Kompendium Miast v2.1
Wczoraj skończyłem upload nowego menu więc już dziś będziecie mogli je sobie pobrać!
Tym razem znajduje się ono na serwie 4shared i wszystko działa jak należy na sto procent da się pobrać, specjalnie sprawdzałem u kilku kumpli.. ;P

Nowa wersja programu zawiera:
1. Trzy nowe miasta:
    -Arcania
    -Azyl
    -The Damned
2. Nowe, lepsze, ładniejsze menu! ;D

Download: Kompendium Miast v2.1


Kolejna wersja programu ukaże się najwcześniej pod koniec stycznia, będzie zamierać miasto Sanktuarium i być może drugie miasto "Ludzi-bestii".


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 14 Grudnia 2012, 14:27:02 »
Oprócz "Support" może jeszcze "Balancing Patch".

Jaką funkcję pełni ramka koło nóg tego gostka w tle?


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 15 Grudnia 2012, 19:02:49 »
Niestety pojawił się problem :( .  Lordzie, jaki masz system operacyjny? Na Win7 x64 nie mogę odpalić tego pliku - niby jest w procesach, ale nic się nie pokazuje.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Grudnia 2012, 19:13:09 »
Lordzie, masz Cytkę Sylana - http://speedy.sh/sKVgC/CYTADELA.zip.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 21 Grudnia 2012, 22:39:37 »
Jeddite
Mam 64 bitową viste.. po włączeniu menu poczekaj gdyż czasem uruchamia się gdzieś koło minuty góra dwie.. jak odpalałem to u kumpla to antywir zaczął to skanować, przez co trzeba było chwilę dłużej czekać.
Jeżeli po odczekaniu kilku minut dalej nic się nie stanie to może antywir Ci to zablokował, u kumpla na 7 bez problemu działało ale ostatecznie spróbuj odpalić to w trybie zgodności z vistą.

Wav
Na tej ramce wyświetla się krótki opis miasta, np to które miasto zastępuje.
No i dzięki za linka.. instalka już gotowa, w nowej wersji pojawi się też więc i Cytadela.. :)


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 23 Grudnia 2012, 18:41:33 »
Dzięki Lordzie!


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 29 Grudnia 2012, 15:19:35 »
Uwaga! :P
Poszukuje tłumaczy dobrze znających język:
rosyjski lub angielski.
Do przetłumaczenia są głównie biografie jednostek, wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia do mnie na PW.

Pozatym małe pytanie... które miasto według was powinno zostać zastąpione przez Sanktuarium?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 29 Grudnia 2012, 15:56:04 »
Które miasto według was powinno zostać zastąpione przez Sanktuarium?

Jak dla mnie, Sylvan, Akademia albo Forteca (ze wskazaniem na to pierwsze).


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 29 Grudnia 2012, 16:37:41 »
Też myślę, że Sylvanu, w końcu są dosyć podobnymi frakcjami do siebie. Ładnie mogą zastąpić elfy.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry