Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 47 48 49 [50] 51 52 53    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W co gramy i na jakie gry czekamy? (Czytany 217525 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #735 : 13 Listopada 2014, 19:18:09 »
Cytuj
Aktułalnie gram: Disciples 3 Odrodzenie,Duel of Champions
Nie graj w tą karykaturę serii. Ten rzygi Akelli trzeba spalić na stosie jako heretyckie znieważenie Nevedaaru.

Każdy ma swoje poglądy. Jak dla mnie gra jest piękna i grywalna mimo swoich niedoróbek.

A co do gier... na razie nie gram w nic bo czasu mało jednak z niecierpliwością czekam na te wszystkie wiedźminy, dragon age'y i herosy ;P

PS: W ankiecie jest błąd. Dragon Age wychodzi już za 7 dni i tak jakby jest to wciąż 2014 ;) dlatego wybrałam wieśka.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #736 : 13 Listopada 2014, 19:23:44 »
Wyrzuciłem tą ankietę w pizdu bo przecież i tak każdy swoje oczekiwane produkcje wpisuje w postach.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #737 : 13 Listopada 2014, 19:33:55 »
TO PO CO JA ODDAWAŁEM GŁOS W TEJ ANKIECIE? ;______;

Cytuj
Każdy ma swoje poglądy. Jak dla mnie gra jest piękna i grywalna mimo swoich niedoróbek.
Wiadomo, podchodząc do gry w stanie dziewiczym, nie będąc psycho fanem serii to może się nawet podobać. Tak jak Fallout 3, w którym się zakochałem, a który od fanów serii dostawał takie baty, że aż sam się dziwiłem, jak ktoś może tak przeżywać głupią grę. Dziwiłem, aż do 25 czerwca 2010 kiedy to miała miejsce premiera Disciples III.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #738 : 13 Listopada 2014, 20:08:42 »
Cytuj
Każdy ma swoje poglądy. Jak dla mnie gra jest piękna i grywalna mimo swoich niedoróbek.
Asderuki, proszę Cię. Już pomińmy fabułę, którą ktoś nie grający wcześniej w serię może przeboleć. Pójdźmy dalej. Zacznijmy od festiwalu bugów, które do tej pory nie zostały załatane, typu wrogi bohater przełazi przez neutralne jednostki jakby nigdy nic. W obecnej chwili nie pamiętam dokładnie innych, jednak nie grałem w tą grę około 2 lat i staram się ją zatrzeć w pamięci. Było ich dużo. Dojdźmy do rozgrywki, która jest po paru dniach gry nużąca. Na świeżo można w to grać, jednak z czasem jakieś ogromne życie jednostek, mało efektowne i powtarzalne animacje, FATALNY dubbing wołający o pomstę do nieba, AI na poziomie okropnie niskim, DYSBALANS (który na forach fanowskich był więcej niż jeden raz ukazywany dobitnie) sprawiają, że ta gra bardziej męczy niż bawi. Do tego przypomniał mi się kolejny fajny glitch, że gra crashuje jak na arenie jest za dużo jednostek. Fajnie, no nie? Nie, nie fajnie a do ****. Grafika o której wspominałaś pod względem technicznym nie była jakimś geniuszem, jednak nie byłoby tu problemów gdyby nie fakt, że przy super optymalizacji tej gry łaziła ona chwilami o wiele gorzej niż parę razy lepsze graficznie tytuły (Wiedźmin 2 chociażby). Styl graficzny no cóż, jednym się mniej podoba, innym bardziej, jednak fakt, że może się urzekać, we mnie personalnie trafił. Do tego dochodzi ładna muzyka. Bardzo ładna muzyka. Jednak choć jak już gdzieś pisałem te elementy są ważne, to nie są pierwszorzędne w kontekście oceny gry. Tak więc, mam nadzieję, że po tym poście już zakończymy ten temat i uznamy, że bez względu na to, czy ta gra może się w jakichś względach podobać czy nie, to jest to słaba produkcja.

Cytuj
Wyrzuciłem tą ankietę w pizdu bo przecież i tak każdy swoje oczekiwane produkcje wpisuje w postach.
Kurde Hells, Ciebie ona mało rusza, a ja lubię statystyki. Więc ją albo zrób od nowa, albo daj mi zrobić. Dowalę tyle gier i opcji, że każdy będzie zadowolony.

Przy okazji, Kotaku ukazało niezłą plejadę glitchy z Unity. Niektóre screeny wyglądają jak z jakiegoś horroru ;D
http://kotaku.com/assassins-creed-unity-has-the-best-glitches-1657939797?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2014, 20:14:06 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #739 : 13 Listopada 2014, 20:41:01 »

To nie ja, to moja szałma.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #740 : 13 Listopada 2014, 20:47:57 »
Wiem, że spam ale nie mogę ;D
https://www.youtube.com/watch?v=c-K29F3WU5Q

Żeby nie było, że kompletny spam, zapodam fajny film z GOLa o rozdzielczości w grach:
http://tvgry.pl/?ID=4953


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #741 : 14 Listopada 2014, 00:37:38 »
Dobrze Reuelu właśnie dlatego napisałam że każdy ma swoje poglądy, bo dla ciebie to karygodne, a dla mnie nie. Grałam też w Desciples 2, ale nie będąc hardkorowym graczem denerwowało mnie, że mimo moich usilnych starań ginęły mi jednostki. Byłam wręcz zadowolona ze zmiany pola walki i nie przeszkadzały mi aż tak bardzo niektóre błędy, bo mogłam przejść grę. Nie będę pisać dalej, ponieważ znów zarzucisz mnie pianą z tego jak bardzo ci się nie podoba następczyni.

No to pomijając już skasowaną ankietę, DA:I stoi wysoko na moim "chcę" co do gier. Z drugiej strony mam znacznie mniejsze parcie niż kiedyś aby grać. Starzeje się... a mam ledwo 23 lata, łolaboga.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #742 : 14 Listopada 2014, 18:59:06 »
Cytuj
Dobrze Reuelu właśnie dlatego napisałam że każdy ma swoje poglądy, bo dla ciebie to karygodne, a dla mnie nie. Grałam też w Desciples 2, ale nie będąc hardkorowym graczem denerwowało mnie, że mimo moich usilnych starań ginęły mi jednostki. Byłam wręcz zadowolona ze zmiany pola walki i nie przeszkadzały mi aż tak bardzo niektóre błędy, bo mogłam przejść grę. Nie będę pisać dalej, ponieważ znów zarzucisz mnie pianą z tego jak bardzo ci się nie podoba następczyni.
Wyjaśnijmy sobie coś. Ja nie rzucam się na kogoś z pianą. Zwyczajnie i po ludzku przedstawiłem braki gry, które chyba bez względu na subiektywne opinie nie ulegają wątpliwości. Robię to nie ze złośliwości lecz po to, by przekonać kogoś, że może rzeczywiście nie warto poświęcać na tą produkcję czasu i zająć się czymś co da nam o wiele więcej wrażeń. Nie mam do tego prawa? No chyba mam, od tego jest ten temat by dyskutować o swoich poglądach, a nie zamykać się w subiektywnych opiniach i robić suchą wypisywankę w co akurat gramy. Owszem być może pierwsze moje zdanie na ten Disa3 nie brzmiało jak zaczątek idealnej dyskusji, jednak nie miał nim być a zwykłą żartobliwą opinią, do której wypadałoby podejść z dystansem. Wbrew pozorom rozumiem też, że komuś się ta gra podoba, bowiem sam przez długi czas ją lubiłem, dopóki przy pomocy innych fanów sagi i własnych wniosków z gry nie uznałem, że jednak szkoda na najnowsze Disciples marnować czas ;) Inna sprawa, że w sumie chwilami jednak lubię marnować dla niej czas, bowiem gra ma na tyle ładną technicznie i artystycznie grafikę, że sobie robię mapy w edytorze. Kiedyś nawet chciałem zrobić kampanię, jednak zabrakło trochę chęci i czasu.

No a żeby już zluzować kompletnie, to podam najwłaściwszą wersję grafiki do AC: Unity, bo w końcu Szauma nie kojarzy się tak z Paryżem jak:


Edit1. Asderuki Dragon Age podobno zbiera bardzo dobre oceny z tego co mówią ludzi z różnych znanych portali co ĘĄ im kopsneło egzemplarz i pozwoliło grać przed premierą, więc można się nastawić na dobrą grę, choć z samego faktu, że to EA tworzy wstrzymałbym się i poczekał tak z miesiąc aż opinie się unormują.


« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2014, 20:53:16 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #743 : 14 Listopada 2014, 20:09:29 »
Wy narzekacie, a to przecież tylko są glitche w Animusie. x]


IP: Zapisane
Mankowy

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


No-life

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #744 : 17 Listopada 2014, 12:25:17 »
Dragon Age zbiera wysokie oceny są już nawet pierwsze recenzje w Polsce ;) Średnia ocen waha się między 85 a 90, jako wierny fan serii dawno zamówiłem pre-oder'a. Aczkolwiek druga część wystraszyła i odrzuciła mnie... Ponoć aby przejść Inkwizycję na 100% trzeba przy niej spędzić ok 150h, fajnym pomysłem jest też Dragon Age Keep który nam streści wydarzenia z poprzednich części, co mnie bardzo cieszy są też polskie napisy! A co do Unity - osobiście nie grałem w tą część ale mam za sobą wszystkie pozostałe, z tego co koledzy mówią na TS3 to jest masa błędów i spadki klatek... ponoć kooperacja udała im się, słyszałem także , że Rogue jest lepszy. A co myślicie o Far Cry 4? i przejściu gry w 15 minut?  ;D Tak swoją drogą ktoś jeszcze czeka na Evolve oprócz mnie?


IP: Zapisane
MSI Z77A-G45 || Intel Core i5 3570k ~3.4GHz || Noctua NH-U9B SE2  || Corsair Vengeance Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 || MSI GeForce GTX 760 || Plextor M6S 128GB + WD Caviar Blue 1TB +  WD Caviar Green 1.5TB|| OCZ ModXStream Pro 700W || Plantronics GameCom 380  || iiyama Prolite B2481HS-B1 24'' || Gigabyte Force K7 || Zalman ZM-M401R || Windows 7 64bit
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #745 : 17 Listopada 2014, 15:49:26 »
Ja jestem ciekawy tej gry, jednak z tego co wiem to nie będzie free to play, a obecnie mam fajniejsze produkcje, na które oczekuje, więc może kiedyś na nią zerknę jak będzie na przecenach. W każdym razie fajnie wygląda opcja bycia potworem. Tylko mam nadzieję, że będzie ich trochę więcej niż widziałem (czyli chyba 3), tak przynajmniej 6.


IP: Zapisane
Mankowy

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


No-life

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #746 : 17 Listopada 2014, 16:55:40 »
Była dostępna alpha przez kilka dni ;) Mi się udało ok 10h spędzić przy niej i wygląda to całkiem przyjemnie głównie czas spędziłem będąc potworem. W alph'ie były dwa rodzaje monsterów

Goliath - specjalizujący się w walce w zwarciu, bardzo szybki i uważam, że nie da się go dogonić jeżeli kieruje nim wprawny zabójca ;) Jego skille to: Fire Breath, Leaping Smash, Charge oraz rock Throw

Kraken - ten z kolei walczy na dystans, zadaje bardzo duże obrażenia ale jest wolniejszy niż jego kuzyn Goliath, potrafi się unosić w powietrzu ;) Jego skille to: Lighting Strike, Banshee Mine, Aftershock oraz Vortex

Hunterów mamy podzielonych na cztery klasy: Assault, Trapper, Medic oraz Support dodatkowo każda z klas ma kilku przedstawicieli i tak np. medyk "A" potrafi wskrzesić poległych kompanów z kolei medyk "B" nie potrafi tego ale umie stać się niewidzialny.

Niestety ale twórcy już zapowiedzieli, że ma być tylko trzech potworów ;( Jednak mimo wszystko grę zakupię na 100% mam już kilka osób z którymi będę grać. Btw. brońcie medyka bo z doświadczenia wiem, że jeżeli on padnie to połowa sukcesu - dlatego zawsze eliminowałem go jako pierwszego xD


IP: Zapisane
MSI Z77A-G45 || Intel Core i5 3570k ~3.4GHz || Noctua NH-U9B SE2  || Corsair Vengeance Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 || MSI GeForce GTX 760 || Plextor M6S 128GB + WD Caviar Blue 1TB +  WD Caviar Green 1.5TB|| OCZ ModXStream Pro 700W || Plantronics GameCom 380  || iiyama Prolite B2481HS-B1 24'' || Gigabyte Force K7 || Zalman ZM-M401R || Windows 7 64bit
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #747 : 17 Listopada 2014, 20:32:34 »
Niestety już po ptokach i gra mi się ściąga jako, że preorder cyfrowy :D

Ale nie żałuje, EA stara się odbudować swój wizerunek i nieco zmieniać politykę firmy. Nawet jeśli to małymi kroczkami to jakoś dla mnie to i tak na plus.

Gdzieś czytałam, że pierwsze 3 godziny podobno są nieporównywalnie słabe w porównaniu do reszty rozgrywki co jest raczej dziwne. Ale 3 godziny ze 150 to jakoś przetrwam jeśli faktycznie takie są. Ja tam wolę sama ocenić.
No i można spodziewać się fan artów... muszę pozbierać sobie fanów :P


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #748 : 17 Listopada 2014, 22:24:53 »
Ja prezentuję odmienny pogląd niż Asderuki - po tym, jak biznesowy spryciarz EA odciął fundusze Waystone i ich produkcji - DawnGate - motywując to tym, że rzeczona gra NIE PRZYNOSIŁA DOCHODÓW... zupełnie zapominając o fakcie, że była to MOBA w modelu F2P, pozostająca w fazie bety, w ogóle nie reklamowana przez Elektroników...

Smart move, Ea, smart move...


IP: Zapisane
Mankowy

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


No-life

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #749 : 18 Listopada 2014, 10:20:25 »
To jest EA, ich nigdy nie zrozumiemy ;) ja na swoją kopię Dragon Age: Inkwizycja czekam bo pudełko zamówiłem, dziś mają wysyłać :D


IP: Zapisane
MSI Z77A-G45 || Intel Core i5 3570k ~3.4GHz || Noctua NH-U9B SE2  || Corsair Vengeance Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600 || MSI GeForce GTX 760 || Plextor M6S 128GB + WD Caviar Blue 1TB +  WD Caviar Green 1.5TB|| OCZ ModXStream Pro 700W || Plantronics GameCom 380  || iiyama Prolite B2481HS-B1 24'' || Gigabyte Force K7 || Zalman ZM-M401R || Windows 7 64bit
Strony: 1 ... 47 48 49 [50] 51 52 53    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry