Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Błędy na stronie (Czytany 81873 razy)
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 02 Czerwca 2010, 19:45:24 »
Cytuj
Swoją drogą szkoda, że Ashia zaniechała kontynuowania pracy nad kolejnymi kampaniami... 

To w sumie dość przykre, ale prawdziwe :/, ale to głównie dlatego, że nie miałam zbyt dużo czasu (a już na pewno nie tyle żeby sobie usiąść i grać) Aczkolwiek w zbliżające się wakacje  powinnam mieć trochę czasu i bardzo możliwe, iż zostanie to uzupełnione więc nie ma się o co martwić  ;).



IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 02 Czerwca 2010, 23:54:07 »
Błąd jaki zauważyłem, być może tylko z mej strony to to, że nie strona nie zapamiętuje mego głosu na ankiecie w stronie głównej. Za każdym razem muszę na nowo głosować.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 08 Czerwca 2010, 22:26:58 »
[..] zauważyłem, że na głównej artykuł jest, lecz na forum niema - czy dałoby się go skopiować do odpowiedniego działu?  :P[..]
Do czego Ci ten artykuł na forum ?

Znalazłem taki błąd że kiedy wchodzę na wysłane wiadomości to w takiej tabeli jest napisane "To" a powinno być "Do" bo pod spodem jest do kogo pisaliśmy.
Na stronie czy na forum ? Bo na stronie nic takiego nie widzę. Opisz dokładniej albo podaj linka lub zrób screena.

Błąd jaki zauważyłem, być może tylko z mej strony to to, że nie strona nie zapamiętuje mego głosu na ankiecie w stronie głównej. Za każdym razem muszę na nowo głosować.
Pewnie masz zmienne IP. Standard u użytkowników neostrady.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 08 Czerwca 2010, 23:08:24 »
No... czy ja wiem... :) o ile się nie mylę, to reszta poradników na stronie, czy to dotycząca scenariuszy, czy też kampanii, jest już przeniesiona do Forum, więc myślałem, że dobrym pomysłem byłoby przeniesienie tego poradnika także... ^_^ Chyba, że to sprawia jakiś problem... :)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 18 Czerwca 2010, 17:09:41 »
jareQ, nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale chodzi o to że gdy jestem na forum i wchodzę w prywatne wiadomości to jest tam taka tabela w której jest napisana data wysłania,temat wiadomości i to do kogo pisaliśmy tyle że zamiast "do" jest napisane "to".Nie wiem czy dość jasno


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 18 Czerwca 2010, 21:51:05 »
wilk111 po co poruszasz temat, o którym wspomniałeś kilka postów wcześniej ??

Przecież Ci odpisałem przed postem Pablossd.

Czytaj to co jest napisane a nie powtarzasz bezmyślnie jak papuga !


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 19 Czerwca 2010, 12:32:36 »
To tak: Strona główna -> Heroes IV -> Artefakty -> Znaczne artefakty -> Ostatni artefakt - :) Bohater uzyskuje taką samą zdolność... Nie jest dokończone...  ;)


« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2010, 13:05:03 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 19 Czerwca 2010, 15:28:06 »
Dzięki Pablossd za zgłoszenie problem był spowodowany ograniczeniem zapisu znaków w bazie danych przez co ucinało zawartość opisów dłuższych niż X znaków. Tym samym brakowało opisów kilkudziesięciu artefaktów. Już jest ok Heroes IV - Artefakty :)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 19 Czerwca 2010, 15:47:48 »
Skoro tak... Przy Łuku Elfickiego Króla zamiast atak jest tak  ;)



IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 19 Czerwca 2010, 16:05:04 »
Done. Masz oko ;)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 19 Czerwca 2010, 16:14:08 »
Znalazłem jeszcze parę błędów po obejrzeniu miast... :)

To tak Strona główna -> Heroes IV -> Miasta:
Chaos -

Cytuj
...posiadają umiejętność kamiennego spojrzenia, które to pozwala natychmiastowo zabić wroga (ze skutecznością zależną od ich siły i liczebności naszych Meduz), zamieniając ich w kamieą ...

Powinno być kamień  ;)

Natura -

Cytuj
...Domostwa dostępne na czwartym poziomie to Stos, w którym wykluwają się Feniksy oraz Magiczny Las, w którym lęgną się Baśniowe Smoki. Feniky potrafią ziać ogniem...

Tutaj Feniksy :)

Cytuj
...Umożliwia przyzywanie dodatkowych stworzeą takich jak: Leprekauny, Satyrzy, Żywiołaków Ziemi, Powietrza, Ognia i Wody, Osetnice lub Modliszki...

Tutaj tak samo jak wcześniej ,,ń" zamieniło się w ,,ę" , a poprawnie zamiast satyrzy pisze się (kto? co?) satyry...  ;)

Ow, dzięks... ^_^



IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 19 Czerwca 2010, 16:30:39 »
Ja też znalazłem trochę:

Heroes V- Miasta-Academy

Cytuj
Społeczeąstwo: Czarodzieje, Magowie
Cytuj
Społeczeąstwo jest oddane wiedzy i mądrości.
SpołeczeŃstwo a nie Społeczeąstwo. Ten sam błąd jest w każdym opisie zamku. :P
Cytuj
Mieszkaący, którzy nie są uzdolnieni magicznie,
Mieszkańcy a nie Mieszkaący.
Cytuj
(RSS - Rok Siodmego Smoka)
Siódmego a nie Siodmego.
Cytuj
Nekromanci w koącu zostają pokonani a ich królestwo jest spustoszone.
Końcu a nie koącu.

I jeszcze w Heroes V-Budynki, przy każdym zamku, pisze Citadel, a powinno być Cytadela.

EDIT:
Jeszcze w Heroes III - Forge - Ogólne informacje, pisze Miato Forge, a ma być Miasto Forge.


« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2010, 11:19:40 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 19 Czerwca 2010, 17:44:55 »
http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=46

Przy chowańcu, w umiejętnościach napisane jest "kradziesz", a powinno się  pisać "kradzież".

http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=43

Przy arcymagu są złe czary, takich on nie rzuca. Dysponuje takimi: Kula ognia, pięść gniewu, oczyszczenie.


« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2010, 17:50:21 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 19 Czerwca 2010, 18:30:47 »
Może i to nie błędy, ale wolę trochę polskiego:

W opisie córy nieba jest takie coś
http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=164
Sky Daughter poddaje kontroli swoją wolę i swoje istnienie Ojcu Niebo, co wzmacnia jej połączenie z magią krwi. Sky Daughters poświęcają Gobliny.....
Otóż, chyba da się zmienić na polską córę nieba, angielską sky daughters?
A za to u córy ziemi też jest angielska nazwa jej, w opisie, można zmienić, na polską?
Następne pisze oto takie coś tutaj:
http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=175
 Bonus setu dla Nekro
   Dla 2 artefaktów:  wizard przesuwa się o 10% mniej na pasku inicjatywy niż zwykle kiedy rzuca czar
A nie mad? Jeśli można zmienić Wizarda na Maga, lub nekromantę?

http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=165
W opisach siepacza i oprawcy też są angielskie nazwy mona chyba zmienić na polskie? Proszę  :aniolek:

http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=178
Kunyak
Ostrze Khan -Slayeris, Executioneris i Chieftaini w armii bohatera dostają +1 do swojego ataku i obrony na każde 4 lvl bohatera, zaczynając od pierwszego lvlu.
Jak widać jest tu znowu po angielsku zamiast siepacza, oprawcę i herszta jest angielskie nazewnictwo. Prosił bym o zmianę, jeśli można.

Czyli ogólnie zmiana nazw angielskich na polskie, chyba da się zrobić?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 19 Czerwca 2010, 19:21:03 »
wilk111 po co poruszasz temat, o którym wspomniałeś kilka postów wcześniej ??

Przecież Ci odpisałem przed postem Pablossd.

Czytaj to co jest napisane a nie powtarzasz bezmyślnie jak papuga !

Bo prosiłeś żebym dokładnie opisał problem, przeczytałem twój post i ci opisałem dokładniej więc o co chodzi?


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry