Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Komputery - Software, Hardware - pomoc, pytania, dyskusja (Czytany 76243 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 04 Września 2010, 08:40:15 »
Chciałam się Was zapytać, dlaczego gdy pobieram np. mp3 na kompa to ma ona przykładowo 3.9 MB a kiedy zgrywam ją na telefon to robi się nagle 5.7MB?! Dlatego, że konwertuje to na aac?

Wiem, dział o komputerach, ale taki temat bliższy komputerom niż "Pogaduchom"...

Proszę o odpowiedź... jakieś wyjaśnienie. Nurtuje mnie to i żyć nie daje a ja w technologii jestem 200 lat za murzynami... :P


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #226 : 04 Września 2010, 10:10:29 »
Konwertowanie na różne formaty zmienia rozmiar pliku. Jeśli kopiujesz utwór mp3 z kompa bezpośrednio na telefon (np. poprzez Bluetooth lub USB) rozmiar może się zmienić nieznacznie..np. masz utwór mp3 o rozmiarze 3.7 MB, a po skopiowaniu na fona może mieć już 3.8 MB. Czasem rozmiar nie ulega zmianie.
Możesz bez konwertowania zgrać plik mp3 na telefon?? Jeśli tak, to zrób własnie w ten sposób.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : 04 Września 2010, 10:18:15 »
Nie, nie mogę. Przesyłam przez USB do komórki. "Przerabia" mi albo na aac albo mpeg.

:/

Dziękuję za pomoc :D


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #228 : 04 Września 2010, 10:19:56 »
A mozesz sama przekonwertować? Jest taki fajny program AIMP 2.
Ja nim sobie konwertuje, moze jak sama to zrobisz, rozmiar będzie mniejszy ;)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #229 : 04 Września 2010, 10:22:45 »
Hmm zobaczę jak znajdę trochę czasu :D Dzięki za dobre rady ;)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #230 : 04 Września 2010, 10:28:34 »
Spoko ;D noł problem
Dzięki ;] Zamykam


« Ostatnia zmiana: 04 Września 2010, 10:58:34 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #231 : 10 Września 2010, 11:31:13 »
Witam pilnie potrzebuje porządnej bramki proxy, która pozwoli na uzyskanie IP wielu państw i to nie tych największych.
Proszę o podawanie tylko sprawdzonych adresów a nie na szybko znalezionych w google bo te to już sam sprawdziłem.

Najbardziej w tej chwili zależy mi na IP Iraku lub by było łatwiej Rosji.

Jak ktoś pomoże będą punkty uznania.


« Ostatnia zmiana: 10 Września 2010, 11:51:26 wysłane przez Pyriel » IP: Zapisane




[img width=3
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 04 Stycznia 2011, 22:28:36 »
Witam, mam kolejny problem z komputerem. Otóż na dysku D, mam 55 gb całkowitej pamięci. Wolne mam tylko 16,2 gb. Nie wiem dlaczego tylko tyle. Sprawdzałem cały dysk i nie bierze tyle pamięci. Ale mam dziwną rzecz. Na dysku są dwa foldery, do których nie mam dostępu. Jest to folder games i program files. Po próbie wejścia do niego, wyskakuje komunikat: D:/games nie jest dostępny. Odmowa dostępu. Już chwilę to mam, kiedyś w ogóle nie dało się wejść na dysk D, ale po wymianie płyty głównej jest to możliwe. Wydaje mi się, że część folderów mogła tam zostać i zajmuje miejsce, tylko nie da się ich usunąć i nie mogę się dowiedzieć, czy tam coś jest. Foldery i ich zawartość niby wskazuje 0 mb.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #233 : 04 Stycznia 2011, 22:46:54 »
Powinieneś w tym wypadku;
1. Przeskanować cały D
2. Jeśli będą wirusy to pewnie w tym folderze, jeśli nie masz tam nic ważnego to usuń te wirusy przez program antywirusowy
3. Jeśli dalej będzie występował problem to sprawdź swoje pliki i  foldery - po prostu zaznacz je wszystkie i zobacz ile wynosi ich "ciężar"
4. Jeśli waga tych plików i folderów będzie mniejsza niż obszar zajęty na dysku, to spróbuj usunąć te foldery.
5. Jeśli nie będzie można usunąć tych folderów to naciśnij [Win]+[R] lub kliknij start i "uruchom", w tym okienku wpisz "cmd" (bez cudzysłowów) i skopiuj tam ;
ERASE /F D:/"ścieżka folderu" - to samo zrób z drugim folderem - powinno poskutkować.  ^_^ mam nadzieję że pomogłem


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #234 : 05 Stycznia 2011, 07:29:45 »
Z punktem 5 mam problem. Podczas wpisywania tego, co napisałeś, wyskakuje mi komunikat: Nieprawidłowy przełącznik- "games".
Ścieżka do tego folderu wygląda następująco: D:/games.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 05 Stycznia 2011, 17:45:54 »
Jeżeli to pomoże  ;):

-Spróbuj kliknąć na wyszukiwanie tego takiego żółtego pieska z lupą. Wpisz szukany folder, tak jak trzeba(czyli literki muszą być zgodne, bo jest różnica między dużą a małą), napisz gdzie ma szukać (dysk:D), i w opcjach zaawansowanych daj żeby przeszukał ukryte foldery. Zazwyczaj to skutkuje i odnajdujesz ten folder i masz do niego pełen dostęp. (usunąć pliki można, przynajmniej u mnie kiedy nie chciał znaleźć savów, znalazł je) Aha i jeszcze jedno, jeżeli nie znajdzie na dysku D tego co byś chciał usunąć, to poszukaj jeszcze na C.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 05 Stycznia 2011, 19:18:34 »
Problem rozwiązany, trzeba było przejąć folder na własność, bo bo wymianie płyty dawny profil został tak jakby usunięty, a do plików nie miałem dostępu. Jednak za pomoc dziękuje.

@Psychol55
Nie pomogło, ale dzięki.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : 21 Stycznia 2011, 01:01:11 »
Jakiś program ściągnąć czy coś?


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #238 : 21 Stycznia 2011, 11:24:39 »
Jest to możliwe jedynie przy grafice wektorowej, trzeba ten obraz w niej stworzyć, nie jest on tworzony za pomocą pixeli, więc nie ulega depixalizacji (np. w paincie powiększaj i pomniejszaj, to w końcu zniknie, tam nic takiego nie ma). Program darmowy i legalny to InkScape. Normalny obraz np. zdjęcie bardzo trudno byłoby normalnie pomniejszyć.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #239 : 21 Stycznia 2011, 12:56:59 »
Jest taki program jak xara webstyle 4, za którego można niezle skalować zdjęcia bez utraty jakości.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry