Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Windows 8 (Czytany 2286 razy)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« : 14 Września 2012, 17:55:25 »
Ostatnio przeglądałem informacje o najnowszym systemie Microsoftu i ciekawi mnie jak wy - tawernowicze oceniacie go.
Oprócz tego wiem że można pobrać betę/demo bez ograniczenia czasowego, znaczy wiem że było można bo teraz są tylko na określony czas. Stąd mam też prośbę by jeżeli ktoś kto wie gdzie zdobyć "ósemkę" dał mi znać na maila lub gg.


« Ostatnia zmiana: 19 Października 2012, 17:25:41 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Października 2012, 20:44:36 »
Przyzwyczajeni do 95/98/XP-eków będą psioczyć.
Ludzie "wychowani" na gliście/7 - szybko się zaadaptują.
Za to newbie uznają ten system za normę.

Chociaż jest szansa, że jak głośno będziemy narzekać to micro$oft stworzy bardziej "konserwatywny" system.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 18 Października 2012, 20:48:42 »
Według mnie win8 jest niewypałem tak jak było to w przypadku Visty, której następca win7 jest jak dla mnie póki co najlepszym systemem ze stajni microsoftu. Wydaje mi się że podobnie będzie z win8 gdzie jego następca będzie "genialniejszy".


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Października 2012, 13:56:19 »
Czy jestem jedynym któremu przyjemnie korzysta się z najnowszego oprogramowania Microsoftu? Ja jestem od jakiegoś czasu na linuxach, i windowsie 8 i wszystko bardzo dobrze mi działa.
Możliwe że jest to spowodowane tym że W8 odpalam głownie pod gry a linuxa pod wszystko inne ale myślę że jest to dobre oprogramowanie (używam bety).


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry