Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Suchawki szumio a mikrofon nie chodzi (Czytany 9063 razy)
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 03 Stycznia 2013, 19:53:22 »
Sprobuj ustawic te "realtek High Definition Audio" jako urzadzenie domyslne



IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 03 Stycznia 2013, 19:54:51 »
Tak, cały mam cały czas ustawione.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 03 Stycznia 2013, 19:56:01 »
To tamten screen nieaktualny?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 03 Stycznia 2013, 19:57:46 »
Aktualny, jest tam napisane, że domyślne.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 03 Stycznia 2013, 19:58:28 »
Sylath mi chodzi o Speakers  Tealtek High Definition Audio


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 03 Stycznia 2013, 20:02:43 »
A fakt. Wtedy dalej mnie nie słychać, ale druga osoba może wtedy usłyszeć dźwięki ze słuchawek, np. jak puszczę jakąś muzykę.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 03 Stycznia 2013, 20:06:12 »
W konfiguracji mikrofonu masz takie 2 "suwaczki"? Wydajnosc i podgloszenie?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 03 Stycznia 2013, 20:22:48 »
Tak, mam je ustawione na max, microphone boost na 30db i microphone na 100.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 03 Stycznia 2013, 21:14:01 »
Nie boostuj do 30db, bo bd miał tylko szumy.
Możliwych błędów są tysiące. Ciężko coś powiedzieć, 'nie widząc' PC z bliska. But let's try ;)
Panel Sterowania--> Sprzęt i dźwięk--> Dźwięk--> Odtwarzanie--> 2xLPM na Speakers--> Poziomy--> Realtek HD Audio output- ustaw na 100--> Audio CD- ustaw na 100--> Rear Green In- ustaw na dowolną wielkość większą od 0--> Rear Pink In- ustaw na 100--> Front Pink In- dowolna większa od 0--> Rear Blue In- dowolna większa od 0--> Front Green In- dowolna większa od 0--> Side, Center, Subwoofer (jeśli masz 2.1, 5.1, 7.1), Rear, Front- ustaw na 100--> Upewnij się, że nigdzie poszczególne zbiory tonów nie są ustawione na mute (nie może być znaku zakazu obok wartości)--> Rozszerzenia (nowa zakładka)--> Upewnij się, że masz odznaczone Anulowanie głosu oraz Wyrównanie głośności--> Zaawansowane (nowa zakładka)--> Format domyślny ustaw na 24-bitowe, 48k Hz (Jakość studyjna)--> Tryb wyłączności (oba ustawienia powinny być zaznaczone (zezwalanie i priorytet)--> Naciśnij 'Zastosuj'--> Przejdź do zakładki 'Ogólne'--> Właściwości--> Upewnij się, że w polu 'Stan urządzenia' jest wyświetlana wartość: 'To urządzenie działa poprawnie.'--> Szczegóły (nowa zakładka)--> W polu 'Właściwość' wybierz 'Kod problemu' i podaj mi jaka wartość została wyświetlona.--> Kliknij dwukrotnie OK--> Przejdź do zakładki 'Nagrywanie'--> Kliknij 2xLPM na Microphone--> Nasłuchiwanie--> W polu odtwarzaj przez to urządzenie upewnij się, że masz zaznaczone 'Domyślne urządzenie odtwarzające'--> Poziomy (nowa karta)--> Ustaw Mikrofon na 100, a Boost'a na 0,0 dB.--> Rozszerzenia (nowa karta)--> Zaznacz 'Anulowanie przesunięcia DC' oraz 'Tłumienie zakłóceń' oraz odznacz 'Formowanie wiązki oraz 'Usuwanie akustycznego echa'--> Zaawansowane (nowa karta)--> Format domyślny ustaw na '2-kanałowe, 16-bitowe, 44100 Hz (Jakość CD)--> w polu 'Tryb wyłączności' obie wartości powinny być zaznaczone (zezwolenie i priorytet)--> Kliknij 'Zastosuj'--> Ogólne (nowa zakładka)--> Właściwości--> Upewnij się, że w polu 'Stan urządzenia' jest wyświetlana wartość: 'To urządzenie działa poprawnie.'--> Szczegóły (nowa zakładka)--> W polu 'Właściwość' wybierz 'Kod problemu' i podaj mi jaka wartość została wyświetlona.--> Kliknij dwukrotnie OK--> Kliknij raz jeszcze OK zamykając kontroler.--> Zrestartuj komputer.

Czekam na info. W razie czego- podejmiemy dalsze kroki :)

P.S> Pisałem z głowy, więc mogą pojawić się niewielkie błędy w opisach ;]

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 04 Stycznia 2013, 15:46:54 »
Oba urządzenia działają poprawnie, przynajmniej tak jest napisane w "stan urządzenia"
Kod problemu w dwóch przypadkach to: 00000000.

Te suwaki w "Speakers" poprzestawiałem tak, jak mówiłeś, ale paru nie było. Dałem screena.
W microphone nie mam formowania wiązki.




IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 13 Marca 2013, 10:19:34 »
Aktualizancja

Kupiłem jakiś badziewny zestaw słuchawkowy do PS3, wydając na niego całe 5 dych. Jest na USB. O dziwo, dźwięk dobrze się nagrywa, zobaczymy jeszcze, jak to będzie wyglądało przy rozmowie.


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2013, 10:31:16 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry