Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Drukarka drukuje bezwarunkowo (Czytany 3094 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 30 Marca 2013, 11:45:34 »
Słuchajcie, mam problem z drukarką. Mam od kilku dni komputer stacjonarny z systemem Win 8 (64). Wszystko cacy pięknie, ale drukarka, która była jeszcze ze starym komputerem nie bardzo chce współpracować.
To znaczy, drukuje wszystko, z tym nie ma problemu, ale jest zbyt aktywna. Przy starcie i całkowitym wyłączeniu się systemu uruchamia proces drukowania i oddaje pustą kartkę. Próbowałem zabawy ze sterownikami, podłączaniem pod inny port USB, ale niewiele to pomogło. Bardzo proszę o pomoc, jeśli rady okażą się pomocne złożę wniosek o PU dla autora tego posta :)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Marca 2013, 12:12:38 »
Witaj.
Hmm a sprawdzałeś w menedżerze poleceń dla drukarki co wywołuje to? A tak ogólnie jaka marka HP, Lexmark czy cóś?
Bo zazwyczaj w nim pokazuje co wywołuje to, numer polecenia, błędu. Osatecznie może być tak iż jakimś cudem do Autostartu wrypało Ci się polecenie "drukuj" na sucho.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 30 Marca 2013, 12:43:22 »
HP, w menedżerze poleceń czysto, w zadaniach przy Uruchamianiu też nie ma nic od drukarki. :(


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Marca 2013, 13:15:27 »
Tutaj był opisany podobny problem, pomogła zmiana na starsze sterowniki



« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2013, 13:19:43 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 30 Marca 2013, 14:31:55 »
Niestety, na Win 8 64bit nie jestem w stanie zainstalowac sterowników systemów starszych niż Vista. A w przypadku Visty i Win7 sterowniki są instalowane domyślnie.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 02 Kwietnia 2013, 11:21:27 »
Problemem może być też to, że drukarka nie jest zainstalowana. Też mam drukarkę HP i po jej zainstalowaniu wszystkie problemy zniknęły. Aby zainstalować sprzęt, musisz go odłączyć i podłączyć, wtedy powinien pojawić się panel z instalacją nowego sprzętu. Ja to nie pomoże, to mam jeszcze jedną hipotezę: To nie musi być wina komputera, czy sterowników, ale samego sprzętu. Poszukaj na innych forach internetowych, czy ktoś nie miał podobnego problemu. W najgorszym wypadku odnieś zapakowany sprzęt do serwisu naprawczego lub skontaktuj się z producentem za pośrednictwem telefonu lub maila. A tak przy okazji, gdzie kupiłeś tą drukarkę, za ile, i ile może mieć ona lat? I czy jest jeszcze na gwarancji?


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry