Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
WoG do kosza... (Czytany 20116 razy)
Orestes

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 17 Kwietnia 2007, 17:52:20 »
Według  mnie WoG psuje całe heroes, dodatek nie wprowadza nic ! Jednostki 8 poziomu, śmieszne ! Przecież to tylko jednostki 7 poziomu inaczej pokolorowane. Budynki ? 2 budynki z innych dodatków połączone w całość ...


IP: Zapisane


Klik, klik w sygę ;)[/color]
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Kwietnia 2007, 19:30:28 »
Ale też dużo więcej opci taktycznych co sprawia że poziom rozbudowania zbliża  się do HommIV


IP: Zapisane
Lordzik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Kwietnia 2007, 00:42:16 »
Mój pierwszy post:P
No ale WoG jest w końcu dodatkiem robionym przez graczy darmowym, więc nie wiem czemu się przyczepiasz do tych stworzeń, że są pokolorowane tylko inaczej i do budynków posklejanych. To jest robione tylko z ich własnej ochoty, a zrobienie całkiem nowych jednostek to by było znacznie trudniejsze.
A co do tego psucia Heroes to dla mnie w cale nic nie psuje, fajne są te niektóre dodatki chodź by ten generał. Na pewno lepszy jest ten generał niż bohater który może zginąć w H IV ;/


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Kwietnia 2007, 10:04:04 »
WoG jest dla tych co grali już bardzo długo w homm3 i chcą grać dalej ale nie mają w co.WoG różni się troche od zwykłej części dlatego warto w niego zagrać bo przyznam że jest ciekawy


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




WielkQpa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 140

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 12 Maja 2007, 22:36:19 »
WoG posiada wiele ciekawych funkcji, których zwykły H3 np. takich jak szybka walka, kup wszystkie jednostki,


IP: Zapisane
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 13 Maja 2007, 00:01:03 »
Moim zdaniem WOG jest lepszy od podstawki


IP: Zapisane
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 03 Lipca 2007, 21:22:44 »
a ja tam gralem cale pol godizny w WoG. Jestem strasznym esteta i nie moglem sie patrzec na ta tandetna grafike :P Wogole jakos mi nie przypadly do gustu te superasne innowacje, ktore IMO byly robione na sile.
Przepraszam jesli kogos urazilem, ale to sa moje wlasne odczucia...


IP: Zapisane
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 06 Lipca 2007, 18:40:18 »
A w podstawową wersję gry grałeś? /huh/ Nie słyszałem do tej pory o kolesiu który wgrał WoG nie pykając przedtem w podstawkę/RoE/SoD /ermm/


IP: Zapisane
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 06 Lipca 2007, 21:26:10 »
Grałem w pierwszego, drugiego trzeciego Hirołsa, pozniej z dodatkami SoD, pozniej AB i WoG mi kompletnie sie nie podobal.
Kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje ;)


IP: Zapisane
Agreel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 18 Lipca 2007, 10:20:35 »
WG. mnie WoG jest nawet od 4 gorszy. W pierwszej misji nie widac konca, a w pozostałych jak włączam mi wywala do windows. Oczywiście o kampanie mi chodzi... /unsure:/


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
leparkurzysta

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 91


Dusza spętana czasem

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 31 Lipca 2007, 15:24:07 »
Wog To miała być reinkarnacja serii ogólnie nowe lepsze ale niestety rosjanie zmaścili taką piękną gre


IP: Zapisane
Asgaaroth

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

We travel in the dark of the new moon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 31 Lipca 2007, 17:42:21 »
Moim zdaniem jest to ciekawa odmiana dla tych,którzy znają już na pamięć trzecią część.Daje kilka ciekawych opcji,między innymi:

-Mamy generała,który posiada bardzo ciekawe zdolności,inne dla każdej frakcji.Pozwala to nieco urozmaicić strategię i taktykę gry.Możemy go wyposażyć w specjalne artefakty;
-Możemy burzyć zamki i na ich miejsce stawiać własne,komentarz zbyteczny /happy/ ;
-Opcje gry,do których nie mieliśmy wcześniej dostępu możemy teraz modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb,np. siedliska stworów mogą gromadzić jednostki;
-WoG posiada kilka nowych budynków,w jednym z nich bohaterowie mogą zapomnieć niechciane umiejętności;
-Jaskinie Przygód to moim zdaniem ciekawy sprawdzian taktyki,kto grał ten wie o czym mówię ;)
-W skrzyni ze skarbami możemy łowić,zawsze to jakaś niespodzianka;
-Kampanie wymagają od nas więcej myślenia,niż w wersji standardowej.

To tak w skrócie,zapraszam wszystkich sceptyków do zapoznania się z dodatkiem,grafika to nie wszystko! /happy/


« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2007, 17:44:00 wysłane przez Asgaaroth » IP: Zapisane
Krzyżowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 14 Września 2007, 18:21:10 »
Dla mnie to jest świetny przykład dobrej roboty. Przy całej serii Herosa III nawet V może się schować. Wiesz co mógłbyś nie narzekać.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
adamol

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 16 Września 2007, 23:06:50 »

Ja bardzo lubię Woga jednak ma bardzo ważną dla mnie wadę - możliwości jest bardzo dużo jednak nawet z polonizacją z początku trudno było mi się połapać.

Teraz po 4 mies. wreszcie zczaiłem większość bajerów i bardzo urozmaicają grę.
Jednak mogli by to trochę poukładać...


IP: Zapisane
Byłem głupcem ufając światłości
http://images13.fotosik.pl/96/adfd6854b8719c1d.png
Krzyżowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 17 Września 2007, 17:53:28 »
Dlaczego to całkiem łatwe chociaż fakt czasem jest mały zamuła na początku ale później można dać czadu.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry