Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
WoG do kosza... (Czytany 20233 razy)
Iwan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 01 Maja 2009, 12:43:06 »
Wog jest grą robioną przez fanów, którym znudziła się gra. Nie są specjalistami w tworzeniu gier, więc sam całkiem nowy język programowania ERM jest wielkim sukcesem. Ta gra wzbudza kontrowersje ze względu na to, że jednostki to przeklejanki i przekolorowanki. Jeśli się zajrzy do opcji Wog to okazuje się, że gra udostępnia mnóstwo opcji. H3 przechodziłem już chyba z 7 - 9 razy i już się mi znudził. Kupiłem H5. Jeszcze szybciej mi się znudził. Wog to TYLKO MOD, KTÓRY MA UMILIC GRĘ, GDY KOMUŚ SIĘ ZNUDZI!!! Owszem nie jest to wyszukany dodatek, ale mnie się podoba, bo odmienia grę. Tylko kampanie mnie wkurzają, bo są głupie  >:(


IP: Zapisane
WIELKI MISZTRZ ARCYLISZÓW IWAN
NEKROPOLIS, TOTALNA DETERMINACJA
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 05 Maja 2009, 06:08:10 »
Słowo o kampaniach WoGa.

Oczywiście, każdy ma prawo do swojej opinii, ale chciałbym zaznaczyć, że owe kampanie są "głupie", tudzież nieco bardziej obiektywnie - "inne", z pełnym rozmysłem. Chodziło właśnie o to, aby wykorzystując możliwości WoGa stworzyć coś kompletnie innego od standardowych wersji map HoMM3. Jasne więc, że jeśli ktoś uważa, że mapy do HoMM3 powinny być tylko i wyłącznie strategiczne, aby umożliwić grę w regułach jakie zna od wielu lat, to nie zagustuje raczej w kampaniach WoGa. Aczkolwiek owe kampanie mają swoich fanów, którym spodobało się nawet wywrócenie rozgrywki do góry nogami ;).

Osobiście - też ich nie lubię :P. O wiele bardziej wolę standardowe kampanie H3 po wogifikacji. Gdyby jeszcze udało się uniknąć takich błędów jak zastępowanie kluczowych dla mapy artefaktów, czy obiektów...


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry