Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[SoD]Heroes III Shadow of Death - problemy, pytania (Czytany 28336 razy)
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08 Czerwca 2007, 08:45:24 »
Wychodzi na to, że najlepiej kup sobie nową grę, wydasz na to tylko 20 zł a masz wszystkie dodatki i przeinstaluj grę.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 08 Czerwca 2007, 10:02:22 »
dzięki za pomoc


IP: Zapisane
MarekEvil

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 13 Listopada 2007, 16:02:37 »
uf Baśniowe ja tam znałem jako Czarodziejskie ach te nazwy a co do tematu do edytuj mapke i dodaj chyba tak najłatwiej..


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 17 Grudnia 2007, 20:39:44 »
Na mojej wersji Shadow Of Death nie moge grac w Hot-Seacie. Nie ma wogole takiej opcji! Jest tylko multi na LAN albo na sieci! Czy to ja mam jakas zrebana wesję czy wy wsadziliscie temat nie tam gdzie trzeba?


IP: Zapisane
Nexus75

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 12 Września 2008, 14:23:53 »
Witam
Szukam informacji na temat dodatkowych RANDOM MAP
oraz możliwości edytowania kampanii i wprowadzania zmian w tychże kampaniach w SoD


IP: Zapisane
Surfer_FW

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 14 Października 2008, 13:09:47 »
(...)możliwości edytowania kampanii i wprowadzania zmian w tychże kampaniach w SoD

Kampanii oryginalnych SoD nie da rady ;> Ale dokładnie co masz na myśli??


IP: Zapisane
Kilkadziesiąt lat temu, moc obliczeniowa kilkunastu Mhz starczyła, by wysłać człowieka na księżyc - dziś potrzeba Pentium 4, 3 GHz i 2 GB RAM by odpalić Vistę... Żal...
dario

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 22 Stycznia 2009, 12:45:16 »
Gram kampanie - kampania 1 misja 3, szukanie butów trupa (czy jakoś tak), bohaterką jest nie jaka Gem.
Zaczynam od jednego miasta, po jakichś 2-3 misiącach mam kojejne 3.
Gdy pora podbić kolejne dostaje taki łomot że głowa mała, nawet liczebna przewaga nic nie znaczy. Szczególnie denerwują mnie Alpy które szybko wracają do początkowej liczby. Czatowanie z armią w zamku też nie wiele daje, bo zaraz następny podjeżdża i demolka totalna.

Wynalazłem parę kodów, najpierw delikatnie 140 archaniołów - łomot

Czy ktoś wie jak zrobić tą misje bez kodów i oszukaństwa ?


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 21 Lutego 2009, 12:22:02 »
A na jakim grasz poziomie trudności? Może jeśli nie grasz na najłatwiejszym, przestaw na niższy...


IP: Zapisane
pesci555

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 10 Marca 2009, 09:10:49 »
gram w kampanie z gelu ...poszukuje fiolki zywej krwi...problem w tym ze pokonuje przeciwnika . pokonuje smoki zdobywajac fiolke i sie nic nie dzieje .,..nie ma zakonczenia , czy to jakis bug?chodze sobie po planszy i nie wiem co dalej  , mial ktos ten problem lub zna rozwiazanie?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 10 Marca 2009, 09:28:21 »
O ile mnie pamięć nie myli fiolkę smoczej krwi zdobywa się wykonując jakie zadanie polecone przez jedną z chatek proroka na tej mapie , więc może nie wykonałeś tego zadania? Musisz zdobyć gladius tytanów i tarczę strażnika niebios są w południowych rogach map chronione przez smoki...może to ci pomoże , powodzenia


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




pesci555

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 10 Marca 2009, 09:40:10 »
hmm wlasnie zdobylem juz gladius tytanow i tarcze straznika niebios wymieniajac ja na fiolke.....i nie ma zakonczenia w tym tkwi problem


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 10 Marca 2009, 09:44:31 »
Ok przeanalizowałem to na kodach , użyłem kodów aby dostać się do tej misji i nie miałem 2 poprzednich artefaktów , nie zaliczyło. Spróbowałem raz jeszcze, zbierając poklei 3 artefakty potrzebne do stworzenia eliksiru, i co się okazało? Że misja kończy się dopiero gdy stworzysz eliksir życia , najwyraźniej nie masz wszystkich 3 artefaktów , może wcześniej przekazałeś je jakiemuś innemu bohaterowi. Te artefakty to : pierścień życia , pierścień żywotności i fiolka krwi


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




pesci555

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 10 Marca 2009, 10:05:02 »
to bylo wlasnie to dzieki serdeczne ! jeden z moich bohaterow mial  pierscien zycia ..jeszcze raz dziekuje!


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 10 Marca 2009, 11:23:05 »
Spox , polecam się na przyszłość i powodzenia w dalszych zakątkach kampanii  ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




dragon99919

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 13 Sierpnia 2009, 14:13:43 »
Zadałem już pytanko na Kwasowej Grocie, ale tam mi nie pomogli. Pytanie brzmi jak można modować H3, bez dodatku In The Wake of Gods. Nie chodzi mi o podmianę statystyk jednostek (umiem), ani o podmianę grafik (pliki .def... też umiem). Chodzi mi bardziej o DODAWANIE nowych elementów gry. Lokacje na mapie przygody, artefakty, nowe np. Skrzynie ze Skarbami (tak jak w WoGu)... Może trochę za dużo wymagam, ale skoro W WoGu się udało, oraz w Memory, to czemu nie innym? Zna ktoś jakieś sposoby jak dodawać nowe rzeczy do gry?


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry