Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HD MOD (Czytany 2799 razy)
iGomezGT

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Dead Poker Face

Zobacz profil
« : 29 Stycznia 2011, 01:22:37 »
Witam. (Szczerze mówiąc nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, jak umieściłem go w nieodpowiedni dziale to proszę przenieść)
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów korzystał może z HD moda do HoMM 3, głównie chodzi mi o to czy gra z nim dobrze działa, czy się wysypuje w trakcie grania oraz czy działa z polską lokalizacją gry?.


(Link do moda http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=33708)

EDIT: Temat do zamknięcia, ten HD mod działa bezproblemowo z polską lokalizacją (w programie wystarczy wybrać wersje gry i jest tam HoMM 3 Złota Edycja)


« Ostatnia zmiana: 30 Stycznia 2011, 17:15:15 wysłane przez iGomezGT » IP: Zapisane
Zło, tortury, śmierć, zagłada to najlepsza jest zabawa!


Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry