Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[P]Problemy różne Heroes 3 (Czytany 87079 razy)
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 24 Czerwca 2010, 20:17:21 »
Mam pewien problem dotyczący stworzonych map w edytorze. Otóż wstawiam przejścia podziemne na powierzchni i w podziemiach na dokładnie tych samych miejscach. Kiedy próbuję przejść w mapce przez tunel to piszą coś o tym, że tunel został zawalony i nie można go odblokować. Czy mógłby mi ktokolwiek pomóc, bo na razie do podziemi mogę udawać się tylko monolitami. Proooszę :-\


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 24 Czerwca 2010, 20:35:54 »
No cóż, taki komunikat pojawia się, gdy coś stoi na miejscu, na którym ma pojawić się bohater po użyciu przejścia. Jeśli postawiłeś coś w okolicach przejścia, jakiś obiekt, potwora, ścianę albo ozdobę terenu, to powinno pomóc usunięcie go. Jeśli nic tam nie ma, nie mam pojęcia, co się dzieje.


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 24 Czerwca 2010, 21:22:41 »
@Spromultis
Zapewne masz rację, może starczy usunięcie tych krzyżowców, którzy pilnują drugiego portalu. Zajmę się tym jutro, bo dzisiaj już nie mam czasu.

Wiadomość doklejona: 25 Czerwca 2010, 17:57:55
Spromultis, jesteś wielki :!: To działa! Dzięki ogromne!
Zamykam temat...


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2010, 17:57:55 wysłane przez Agrael II » IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Wapirzy Lord

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 15 Lipca 2010, 09:45:48 »
Witam mam mały problem otóż miałem zainstalowanego Heroes III,ale zachciało mi się zainstalować Armageddon's Blade i tak się zaczął mój problem ponieważ po instalacji wogule nie mogłem włączyć Heroes myślałem ze reinstall pomoże a teraz nawet nie chce się zainstalować bo piszę ze jest błąd pliku co zrobić?


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 15 Lipca 2010, 13:01:23 »
Za mało danych napisałeś
Nie działa, tzn. co? Pojawia Ci się coś,czy nic? I co pisze w tym błędzie pliku?


IP: Zapisane
lazy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 22 Lipca 2010, 20:28:52 »
Czy jest jaka

Wiadomość doklejona: 22 Lipca 2010, 20:30:35
Czy jest jakaś możliwość na zwerbowanie Gelu podczas rozgrywki wieloosobowej, jak tak to jak to zrobić albo sposób na zdobycie strzelów?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź.


IP: Zapisane
Craven

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 20 Sierpnia 2010, 09:57:58 »
Witam
Ostatnio zakupiłem Heroes III Złot Kolekcję, ale kiedy ładnie zainstalowałem pojawił się dość znaczy problem. Otóż przy "uruchamianiu" pojawia się na kilka chwil czarny ekran po czym ląduję w Windowsie. I chociaż na pasku zadań jest jeszcze niby, że gra jest odpalona to po powrocie do okna jest tylko ciemność i nic.
Tryby zgodności też nic nie dają. Czy ma ktoś pomysł jakby tu odpalić grę?


IP: Zapisane
When my time comes.
Forget the wrong that I've done.
Help me leave behind some.
Reasons to be missed.
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 23 Sierpnia 2010, 16:58:26 »
Witam. Chciałbym zagrać w 6 osób na 2 komputerach, tzn. będą dwie drużyny po trzy osoby.

Jest taka możliwość? Żeby grać np. przez LAN albo TCP/IP a jednocześnie Hot Seat? A może da się to jakoś inaczej rozwiązać?

Ciekawy problem, co nie? :)


IP: Zapisane
ntasha87

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 06 Września 2010, 14:27:32 »
witam,mam problem.zainstalowalam WOG'a (wg instrukcji wiec zdaje sie ze poprawnie) mam windows VIste ,wszystko krok po kroku i kiedy klikam juz na ikone startowa bez jakiejkolwiek akcji wyswietla mi sie komunikat "program heroes III mith and the magic przestal dzialac z powodu wystapienia bledu. system powiadomi cie jesli znajdzie rozwiazanie" i co teraz?? bardzo prosze o odpowiedz :-\


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 06 Września 2010, 17:37:22 »
Ach ten hamski Win Vista. Też miałem w cholerę problemów z grami, choć niekoniecznie z WOG'iem

Po 1 instaluj aż do skutku, jak po 4-5 razie dalej będzie się nie uruchamiać jest problem.

2 radą byłaby defragmentacja dysku i zapewnienie grze sporej ilości miejsca na dusku, i w ogóle żeby wiekszość dysków miała 20% wolnego miejsca co najmniej, Vista nie lubi tłoku ^_^

Nad 3 radą jeszcze pomyślimy...


IP: Zapisane
ntasha87

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 07 Września 2010, 12:33:22 »
ehhh zawsze wiedzlaam ze vista jest beznadziejna ;/ bede probowac,dzieki ;]


IP: Zapisane
korus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 07 Września 2010, 15:18:08 »
chce pograc z kumplem ja mam hamachi on na lecz ani mi ani jemu ip z hamachi nie wyswietla sie w grze tylko domyslne nasze ip.

prosze o pomoc widzialem pare postow na ten temat ale zadnej konkretnej odpowiedzi jezeli ktos moglby mi pomoc to prosze o odpowiedz Badz na gg 1812222


IP: Zapisane
HeatoN`ek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 17 Listopada 2010, 17:30:43 »
Tutaj chcę się zwrócić o pomoc do każdego dobrego gracza HoMM 3.
Jak w temacie, chcę wygrać zawsze na poziomie " expert ", lecz mi to nie wychodzi.
Najlepiej jak by to były by zamki tej kategorii :
- Castle
- Rampart
- Tower.

Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona: 18 Listopada 2010, 16:10:55
Odświeżam.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2010, 16:10:55 wysłane przez HeatoN`ek » IP: Zapisane
Parada210

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 06 Grudnia 2010, 17:21:46 »
Witam. mam pytanie, jak można zagrać w heroes III złota edycja przez LAN? W grze odpalam bezpośrednie połączenie kablowe, potem nie ważne czy hostuj czy połącz wyskakuje mi okno połączenie szeregowe, gdzie muszę jakieś dziwne rzeczy ustawiać. Wie ktoś może, jak to ustawić?
Dodam jeszcze, że komputery (laptop win 7 i PC win xp) połączone są do routera netia Asmax AR 1004g.


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 06 Grudnia 2010, 18:08:56 »
Najpierw przydałoby się mieć hamachi przynajmniej ja przez nie gram potem je skonfigurować i dopiero dalej działać.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry