Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
mod ai do Homm3 (Czytany 2320 razy)
darson008

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 01 Marca 2014, 13:59:58 »
Witam serdecznie.Szukałem w necie lecz nie znalazłem rozwiązania.
Temat może troszke odbiega o wątków ,które są na tym forum.
Otóż kilka dni temu wyszła wersja Vcmi 0.94f 3build na system android.U mnie na tablecie z tegrą3 Heroes3 sod działa płynnie.Jest możliwość grania kampani jak i pojedyncze scenariusze.Wszystko jest w miare grywalne lecz po około 20turach wywala do pulpitu w tracie ruchów komputera.W pliku defaultMods.json przyśpieszyłem zdziebko animacje lecz to nie pomaga.Wydaje mi się że problem leży po stronie inteligencji kompa czyli AI.Czy jest może jakiś mod lub patch który przyśpiesza i upłynnia ruchy komputera.Ewentualnie w configu w plikach json jest może jakieś optymalne ustawienie.Moze byc na wolniejsze ustawiona aby plynnie dzialala bez wywalenia.Rozumiem ze android to nie windows ale Bardzo bym był wdzięczny...
Temat juz prawie rozwiązany.Wyszła wersja 0.95 i juz jest lepiej.
Jeśli ktoś zna się na modyfikacji plików json to tu jest mod dzięki któremu niektóre opcje wog są widoczne jak np.mapy.
Niestety ten mod działa tylko z wersją rosyjsko.
http://4shared.com/rar/NW68Whe4ba/WoG.html
Czy bylby ktoś w stanie wyedytować pliki tekstowe tak aby trybiło z wersją pl.
Bardzo proszę o rozwiązanie problema.


« Ostatnia zmiana: 06 Marca 2014, 09:45:34 wysłane przez darson008 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry