Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wrestling (Czytany 2670 razy)
Marolo

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Shadows.... Darkness...It's my climates

Zobacz profil
« : 15 Lipca 2008, 19:15:36 »
Jakiego zawodnika lubicie? Jak wam się podoba ten sport? Tak naprawdę to wszystko jest udawane, ale czasami krew się leje  :>
Ja lubię takich zawodników jak: Umaga, Great Khali, oczywiście John cena, Big Show, ale najnajnajbardziej lubię...... REY MISTERIO!!!! Jego 619 Jest Super! Super! Super!


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Lipca 2008, 11:17:04 »
Tak naprawdę nie wiem zbyt wiele o tym sporcie- poza tym, że się biją xD. Marolo podał link do fajnej walki Rey misterio kontra... ktoś tam. W sumie nie wiedziałem, że Rey misterio to małpa, ale co tam... No cóż... Napisałbym więcej, ale jak już powiedziałem- niewiele wiem na ten temat  :(


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 16 Lipca 2008, 12:13:05 »
Sportem bym tego nie nazwał z oczywistych względów. Jako program rozrywkowy nadaje się świetnie. W USA całe rodziny potrafią chodzić walki i nikt nie mówi że dziatwa się zgorszy przez przemoc, krew i pile drivery.

Szczerze za WWE nie przepadam. The Rock odszedł na emeryturę, jako Kane jest ktoś zupełnie inny, McMahon zawsze mnie denerwuje, chociaż tyle, że Undertaker wrócił do stylu sprzed lat i przestał występować z żoną.

Ostatnio TNA wydawało mi się całkiem niezłe z Rhino, Samoa Joe, AJ Styles, Chris Daniels, Kurt Angle, Abyss i pod koniec doszedł nawet Sting. Przez pewien czas było nawet fajnie, ale zrobiła się z tego opera mydlana kto z kim i dlaczego, i dlaczego zdradził itp.  Fajnie było ale się skończyło.

A najlepszy jest Sting i tego już nikt nie zmieni ;]

I na przyszłość nie podawaj linków w ShoutBoxie.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Lipca 2008, 10:47:32 »
Wow :o ja kiedyś oglądałam wrestling... powiem wprost: nie znam się na tym ale nawet spodobało mi się. To jest udawane ;) ale fajnie się piorą ;D dobijają mnie tam laski, które sobie paradują wokół areny, klatek itp ;) ale rozumiem. Mężczyzn trzeba wspierać ;D /joke/


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry