Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Sporty (Czytany 24515 razy)
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 20 Maja 2007, 21:12:13 »
Gustuje w skokach przez płotki na czas.


IP: Zapisane
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 10 Lipca 2007, 16:33:11 »
Ja lubie sporty indywidualne. druzynowych kompletnie nei trawie. Ja daję z siebie wszystko podczas gdy jakiś patałach kaszani grę całej drużynie podchodząc olewająco do sprawy. Jeśli już natomiast ma się dobrą drużynę to lubię pograć w siatkę, chociaż gram teraz żadko. W piłkę gram tylko na wuefie i stoję na bramce, bo kopać nei potrafię, a z rzucaniem się i z refleksem mi idzie ciut lepiej.

Z indywidualnych kocham prawie każdy sport z LA.Teraz uprawiam bieganie na długie dystanse. Na początku wychodziłęm z domu na 15 minut biegu, teraz żeby odczuć fajne zmęczenie musze być ze dwie godziny w ciągłym ruchu. Okrutny pożeracz czasu. Chociaż lepsze to niż siedzenie przed kompem. Kiedyś rzucałem dyskiem i skakałem w dal. nawet na jakieś zawody się załapałem. W powiecie w rzucie dysku byłem trzeci (trzydziesci cos rzucałem), ale to startowałem poza konkursem, bo można było tylko brać udział w jednej dyscyplinie. wtedy startowałem w:
skoku w dal byłem pierwszy (nie wiem jakim cudem z marnym wynikiem 5.30)
W szkole w skoku wzwyż byłem w 3 klasie najlepszy :D z równie słabym wynikiem 145cm

Mogę was zaskoczyć, ale nie lubię skoków narciarskich, formuły i pływania, które są u nas obecnie strasznie popularne...

Interesuję się sztukami i sportami walki. Teraz mam zamiar się zapisać an capoeirę, bo wypas wyglądają te akrobacje wszystkie w powietrzu jak i na ziemi. Trochę ćwiczę, ale na podwórku nie ma mi powiedzieć co jak się robi i co akurat ja źle robię. Ciężko też przełamać strach przed upadkami - na materacu jakoś tak łatwiej by było próbować.
Trochę z kolegą uczyłem się brazylijskiego jujitsu, ale ogólnie to nie podoba mi się ten sport - za dużo w nim siły i przemocy :D


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 10 Lipca 2007, 18:43:05 »
Ja uwielbiam pilke nozna i troche mniej koszykowke. Z indywiadualnych plywanie i biegi na krotkie dystanse.
Nie lubie siatkowki /getlost/ .
No i lubie na rowerek ale nie chodzi tu o sport tylko rozrywke.


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 11 Lipca 2007, 20:16:04 »
a rowerkiem na jakie dystanse jezdzicie?
Moj stary rozklekotany. gdybym mial do wyboru - jechac rowerem 15 km i biedz, to wybral bym bieg :P


IP: Zapisane
Kleer

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 12 Lipca 2007, 09:32:23 »
No ja mam troche duzo sportów jesli chodzi o dyscypliny.
No to tak:
- jezdzic na rowerze (najbardziej lubie z kolegami a nie sam)
- pływanie (w poprzednim roku zrobilem przerwe na 5 miesiecy)
- grac w pilke nozna (nie na treningi tylko kiedy wychodze na podwórko)
- w siatkówke ( teraz nie lubie tego sportu poniewaz w ostatnia lekcje w-f odbilem pilke kciukiem i złamalem palec przed wakacjami)
- a moim faworytem to baseball ( pileczke mamy od tenisa a kije... juz tlumacze. Na naszym podworku są drzewka posadzone. Obok tego są kije na których trzyma sie siatka ochraniajaca dzrewo. Bierzemy te kije i zrobione. Tylko jeszcze na boisku którym gramy malujemy kredą bazy i miejsce w którym ma stać palkarz i miotacz.


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 12 Lipca 2007, 13:01:32 »
Cytuj
a rowerkiem na jakie dystanse jezdzicie?
Moj stary rozklekotany. gdybym mial do wyboru - jechac rowerem 15 km i biedz, to wybral bym bieg :P
[snapback]8213[/snapback]


Ja jezdze 10km, bo tak mieszkam od morza, a potem w morzu plywam /happy/ . Jeszcze bieganie i bedzie triantlon ;).


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 13 Lipca 2007, 16:21:46 »
Ja lubię biegać i grać w piłę /cool/ Nie cierpię pływania /getlost/


IP: Zapisane
RGooD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 20

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 13 Lipca 2007, 21:36:12 »
Osobiście F1 od zawsze (niestety tylko oglądam w TV /unsure:/) , a gram czynnie w piłke, czasami koszykówka biegam dla przyjemności i to chyba wszystko /happy/


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 13 Lipca 2007, 23:05:53 »
A rzucaliście kiedyś płotkiem na czas przez basen? Nie? Bo ja tak...


IP: Zapisane
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 14 Lipca 2007, 16:49:48 »
Ja rzucałem tylko klapkiem /happy/


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 29 Lipca 2007, 04:27:23 »
Ostatnimi czasy gramy razem z kumplami w Futbol Amerykański. Dośc fajny sport, a przy tym dużo śmiech, choć granie bez orginalnego sprzętu jest dość niebezpieczne bo może dojść do poważnych kontuzji.  Jendak mimo to polecam tą odmiane sportu drużynowego.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 29 Lipca 2007, 06:01:17 »
Ja ze sportu to lubię piłkę nożną, pływać, ping-ponga i tą grę gdzie odbija się lotkę rakietkami (nie pamiętam jak ta gra się nazywała).


IP: Zapisane
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 01 Sierpnia 2007, 21:52:48 »
Cytuj
Ostatnimi czasy gramy razem z kumplami w Futbol Amerykański. Dośc fajny sport, a przy tym dużo śmiech, choć granie bez orginalnego sprzętu jest dość niebezpieczne bo może dojść do poważnych kontuzji.  Jendak mimo to polecam tą odmiane sportu drużynowego.
[snapback]9262[/snapback]
Kontuzje sie zdarzaja w kazdym sporcie. najwazniejsza jest rozgrzewka, pozniej to juz idzie z gorki. jak wszystkie miesnie sa rozgrzane i dobrze rozciagniete to musisz sie postarac zeby cos sobie zrobic :P. Mi 45 minut wystarcza na bardzo dobrą rozgrzewkę.

Cytuj
...i tą grę gdzie odbija się lotkę rakietkami (nie pamiętam jak ta gra się nazywała).
[snapback]9265[/snapback]
badminton /flower/ kiedys codziennie chodzilem do kolegi bo zesmy grali 2vs2 przez cale wakacje z roznymi ludzmi. super sie gralo.

A ja ostatnio sobie ubzdurałem ze bede chodzil do konca wakacji na silke, bo doszedlem do wniosku, ze jestem troche za szczuply jak na moj wzrost i gdybym nabral troche masy to bylo by super /w00t/ .


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 01 Sierpnia 2007, 22:00:54 »
Cytuj

A ja ostatnio sobie ubzdurałem ze bede chodzil do konca wakacji na silke, bo doszedlem do wniosku, ze jestem troche za szczuply jak na moj wzrost i gdybym nabral troche masy to bylo by super /w00t/ .
[snapback]9943[/snapback]

Dzięki za przypomnienie. Chcesz iść na siłkę? To do dzieła brachu. Dobrej formy nigdy za wiele. ;)


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 01 Sierpnia 2007, 22:50:32 »
Moje ulubione sporty:
koszykówka (jestem dość wysoka i lubię w to grać)
badminton (mam wadę wzroku i trochę mi to przeszkadza, ale możę być)
piłka nożna (lubię, ale nie gram za dobrze)
ping-pong (lubię i gram tak nawet)
No i kocham pływać (choć 2 razy prawie się utopiła, ale jeszcze żyję :D)
Jeżdżę też na rowerze i rolkach.

Wszystko dla przyjemności, moją mocniejszą stroną jest nauka. Sport idzie mi tak o.


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2007, 22:53:57 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry