Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mundial 2010 (Czytany 18221 razy)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« : 18 Czerwca 2010, 21:43:55 »
Wątek do dyskusji o tegorocznym Mundialu w RPA.
To może jeszcze ja zacznę ;). Do grona drużyn które mogą ugrać coś w tym turnieju myślę że można zaliczyć Hiszpanię, Brazylię, Argentynę, Holandię, Niemcy. A jacy są wasi faworyci?


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Czerwca 2010, 21:53:00 »
Po dość słabych eliminacjach Argentyna jak narazie zaskakuje i zagrała bardzo dobre dwa mecze. Anglicy tacy sobie (co widać w meczu który właśnie trwa). Po mocnym początku Niemcy również spuścili z tonu. Miło zaskoczyła Szwajcaria wygrywając z Hiszpanią. Dość ciężko wytypować faworyta, ale mimo wszystko jak dla mnie pozostaje nim Hiszpania.


« Ostatnia zmiana: 18 Czerwca 2010, 21:57:36 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Czerwca 2010, 21:58:03 »
Jeszcze można zauważyć, że większość drużyn gra defensywny nudny futbol... . Porównując ten Mundial do tego z 2006 mecze są po prostu nudne ;/


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Czerwca 2010, 22:01:46 »
Tak to prawda, w pierwszych meczach dość nudnawe były mecze. W drugich jest już lepiej. Jeżeli wyróżnić jakieś ciekawsze mecze do tej pory to: RPA-Meksyk, Chile-Honduras i Argentyna-Korea Południowa. Zdecydowanie najżywsze mecze.


« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2010, 10:58:38 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Czerwca 2010, 22:11:11 »
Ja może nie będę zbyt oryginalny. Kibicuje Niemcom, ale sympatyzuje też z Chile, Paragwajem i WKS. Dwie latynoskie drużyny bardzo podobały mi się w eliminacjach i teraz też trzymam za nie kciuki. Co do WKS, to kibicuje im bo nie przepadam za Portugalią.

Po pierwszych meczach mam parę przemyśleń:
- Jeżeli Serbowie ustną sobie łapy, to może coś osiągną.
- Higuain odebrał Izhagiemu tytuł "Dostaw Nogę"
- Europa jak na razie zaliczyła falstarcik.
- Dla mnie ten Mundial jest ciekawszy bo mniej przewidywalny. (Niemcy - Serbia, Francja - Meksyk, Hiszpania - Szwajcaria.)
-


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Czerwca 2010, 22:41:26 »
Francja może była dobrą drużyną, ale cztery lata temu ... .
Obniżkę ich formy dało się zauważyć na EURO2008 gdzie nie wyszli z grupy, a i na tegorocznym Mundialu pewnie też nie wyjdą z grupy.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 19 Czerwca 2010, 12:29:41 »
W końcu! Czekałem, aż ktoś założy ten temat.
Dla mnie ten mundial zaskoczył bardziej niż mogłem sobie wyobrażać (Francja - Meksyk, Grecja - Nigeria, Anglia - Algieria, Niemcy - Serbia, Włochy - Paragwaj, Portugalia - WKS, Brazylia - Korea Płn., Hiszpania - Szwajcaria :o). Wiadome było, że Francuzi są ciency, ale liczyłem, że chociaż wyjdą z grupy, a tu nic na to nie wskazuje. Grecja uważana za najsłabszą drużynę turnieju pokonała Nigerię OMG... Po tym co w pierwszym meczu pokazali Anglicy, a co Algierczycy myślałem, że ci pierwsi ich rozniosą, a tu proszę. Podobnie ze Słowenią i USA. Niemcy wypadli świetnie podczas pierwszej kolejki. Teraz myślę, że tylko dlatego, bo mieli cieniasów za przeciwników. Paragwaj mile mnie zaskoczył. W pierwszej połowie grali lepiej od Włochów i nawet wbili gola, chociaż ostatecznie zremisowali. Sądziłem, że jednak Portugalia jest lepsza od WKS, ale to drużyna z Afryki zasłużyła na zwycięstwo. Brazylia co prawda wygrała z Koreą, ale grali tak słabo, że po prostu się załamałem. Hiszpanie - nie muszę pisać.
Tak naprawdę oczekiwań nie zawiodła tylko jedna drużyna. Stawiałem na nich od początku i od początku im kibicowałem - Argentyna. Wygrali pewnie dwa mecze, zwłaszcza drugi. Dla mnie to główny faworyt do mistrzostwa. Na początku stawiałem na Argentynę, Brazylię i Hiszpanię, potem na Argentynę i Niemcy, ale teraz widzę, że na tym mundialu wszystko (no prawie) może się zdarzyć.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19 Czerwca 2010, 21:33:58 »
W końcu doczekaliśmy się jakiegoś meczu z większymi emocjami(Kamerun-Dania). Dużo akcji, dwie bramki jak na razie. Oby tak dalej! No i jeszcze ten komentarz pana Szpakowskiego, w końcu poczułem się jakby był mundial! A tak z innej beczki, Anelkę ze zgrupowania Francji wyrzucili, widać, że atmosfera nie jest dobra...


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Brivion

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 20 Czerwca 2010, 12:19:10 »
Z jednej strony, większość meczów jest po prostu nudnych, mało się dzieje, aż się odechciewa oglądać. Najbardziej zaskoczyła mnie Brazylia, zawsze latają po całym boisku i "czarują", a tutaj kilka zwykłych i nudnych podań, zero ich znanego dryblingu. Włosi też mnie zawiedli, są moją absolutnie ulubioną reprezentacją, no a tu klapa. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Najlepsi przegrywają = najsłabsi wygrywają! I to jest właśnie ciekawe. Może takie drużyny jak Anglia, Hiszpania, Włochy i Brazylia muszą się rozgrzać? Pożyjemy zobaczymy :P


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20 Czerwca 2010, 13:24:44 »
Bardzo ładny futbol pokazała Dania z Kamerunem od akcji do akcji, naprawdę dla mnie jeden z najlepszych meczów na całym Mundialu.
W drużynie narodowej Francji jest coraz gorzej podobnież Franck Ribery chciał pobić Yoann'a Gourcuff'a za to że podobnież przekazał komuś wymianę zdań między Anelką a Trenerem a ta osoba przekazała dalej itd.



IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 20 Czerwca 2010, 17:54:18 »
No i mamy następną sensację. Cóż teraz wiadomo, że Nowa Zelandia potrafi się bronić.

Edit. Oglądaliście mecz Brazylia - WKS?! Najgorsze widowisko na całych mistrzostwach. Francuski sędzia do dupy, nie dość, że przy drugim golu dla Brazylii widział zagrania ręką to jeszcze później się z tego śmiał, a pod koniec dał czerwoną kartkę Kace, który nic nie zrobił. Zachowanie zawodników pod koniec przebiło nawet to co zwykle wyprawiają Włosi. I na dodatek ten wku*wiający jednostronny komentarz Szpakowskiego i Lubańskiego.


« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2010, 22:28:27 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 21 Czerwca 2010, 19:28:18 »
Ja do końca meczu Brazylii nie oglądałem, ale za to oglądałem łomot jaki Korea dostała od Portugalczyków 7-0 !!
Tak na marginesie we Francuskiej kadrze interweniował prezydent Francji bez skutku ... .


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 21 Czerwca 2010, 20:26:51 »
Szkoda mi Koreańczyków... jak nie wyjdą z grupy to po mundialu ich do obozów pracy wywiozą. Portugalczycy mogli ich oszczędzić, naprawdę nie potrzebowali tych siedmiu goli...
Francja się sypie (i bardzo dobrze), ale nie dlatego, że nie potrafią grać, ale po prostu mają niezgraną drużynę.
Ja zresztą czekam, aż szczypanka w grupach się skończy i zacznie się prawdziwa gra, zresztą nigdy nie przepadałam za meczami grupowymi.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 22 Czerwca 2010, 16:55:06 »
Francja przegrywa 2:0 z RPA hahahahaha ;D I dobrze, RPA może wygra przynajmniej jeden mecz, a Francuzi po tym co pokazali na mundialu MUSZĄ odpaść. Na ich miejsce powinni wejść Irlandczycy.
A Portugalia rzeczywiście ładnie zagrała. Ronaldo w końcu się przełamał. Po takim pogromie to Koreańczycy pójdą raczej na ścięcie, albo stos niż do obozów pracy.


IP: Zapisane
$wieży

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 22 Czerwca 2010, 17:25:39 »
Wy wszyscy przesadzacie z Koreańczykami z północy. Telewizja wami wszystkimi dobrze manipuluje. Ostatnio rozmawiałem z Kumplem na temat Koreańczyków i okazało się, że kilkoma pracował i nie jest tak jak to nasze wszechwiedzące media ogłaszają. Może zostaną wywaleni z kadry, ale nie za mundial. :)

Jeżeli chodzi o cały mundial to poziomy drużyn narodowych wyrównał się i niema wielkiej przepaści.
Niestety poziom Europejskiej piłki spad przez gwiazdy które maja wielkie miliony, a przykładem jest Francja. Trener zabrał najbogatrzych, a nie piłkarzy, który chcieli by grać na mundialu i wygrywać mecze. :( :( :(


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry